Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają padłych dzików. W akcji uczestniczą żołnierze WOT

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2018 r. o 20:55 Powrót do artykułu
ASF=bujda na resorach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - To Wojsko się tylko do tego nadaje. Aaaaaaaa niech uważają by w lesie się nie pogubili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - To Wojsko się tylko do tego nadaje. Aaaaaaaa niech uważają by w lesie się nie pogubili.
 Napisał Janusz, co w razie konfliktu zatankuje olejem opałowym swojego kopcącego 1.9 TDI, i chyżo wyjedzie na zachód !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie błędne dane. Wróciła ptasia grypa. Wracajcie na drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojsko szuka padłych dzików. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo Wojsko od Antoniego (ministranci + dzbany co się im do wojska nie udało dostać) raczej do niczego innego się nie nadaje. Szukanie padliny to ich misja, a mogli by tropić korupcję w KNF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu do roboty ktos ich zagonil. Wojsko powinno czesciej byc angazowane w takie i inne akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szukają padłych dzików."***Ot, ślepota :(  Bez okularów przeczytałem: "Szukają podłych dzików". Już chciałem podpowiedzieć pewne adresy w Warszawie, a tu proszę: chodzi o zwierzęta. . . :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego są pieski myśliwskie ? Obawiam się że żołnierze WOT nie mają aż tak dobrego węchu. W panującej temperaturze padliny nie czuć z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - To Wojsko się tylko do tego nadaje. Aaaaaaaa niech uważają by w lesie się nie pogubili.
 To "wojsko"... niech patrzy po konarach drzew za dzikami, bo jak na łep spadnie tak izamarznięty to zabić może... Mistyfikacja za mistyfikacja ale się "polski" doczekałem... Jedna wielka mistyfikacja...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego są pieski myśliwskie ? Obawiam się że żołnierze WOT nie mają aż tak dobrego węchu. W panującej temperaturze padliny nie czuć z daleka.
 Pieski nie patrzą w górę na konary drzew... POza tym to i tak wielki udawanie: WOT udaje wojsko, WET udaje problem ASF, rząd udaje że nad czymkolwiek panuje... czyli "polska"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego są pieski myśliwskie ? Obawiam się że żołnierze WOT nie mają aż tak dobrego węchu. W panującej temperaturze padliny nie czuć z daleka.
Pieski nie patrzą w górę na konary drzew... POza tym to i tak wielki udawanie: WOT udaje wojsko, WET udaje problem ASF, rząd udaje że nad czymkolwiek panuje... czyli "polska"...
 A "jOOj" udaje, że pisze mądre komentarze . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje najważniejszej informacji - efekty , czyli ile dzików znaleziono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie musi mnie gonić do takich akcji ,z przyjemnością w nich uczestniczę.Nawet byłem zwiedzony gdy nasz 22BLP został odwołany z tej akcji w Annopolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet takie proste zadanie jest służbą dla żołnierza i cywil tego nie zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy wszyscy co siedzicie przed kompem i piszecie bzdury to się nadajecie NA GNÓJ POD OGÓRKI HAHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pod ogórki się nadajemy tylko, to kogo ty chcesz bronić jako wielki wojak? Sam siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...