Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taki będzie pomnik Lecha Kaczyńskiego. Mają już zebrane pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 16:54 Powrót do artykułu
A czy Iwan zapytał spółdzielców czy godzą się na to, żeby za ich pieniądze urządzał teren skweru, gdzie pomnik stanie? Jak tam można lekceważyć członków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż takiego dokonał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynujące :) tak wybitna osoba będzie uhonorowany dziełem wiekopomnym! Zobaczymy tylko, na jak długo.... :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za p.i.e.r.d.o.l.c.e to przeglosowaly?! Ludzie idźcie na wybory bo g.o.w.no rządzi wami na wasze własne życzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o boże...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrzowi i radnym pojebalo we lbach Co zrobil kaczynski dla krasnika A za[pomnialem pil malpki nawet w samolocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu burmistrza nie było na sesji ? gdzie był burmistrz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no takiego rozwoju na za obecnego piSSowskiego burmistrza nie było. W sumie taki pomnik to ze 3 miejsca pracy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to tan Kaczyński? Jedyny Kaczyński jakiego znałem co warto żeby dostał pomnik to Bogusław. Widocznie jakaś pomyłka dziennikarska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fidel Castro zakazał aby po jego śmierci robiono jego pomniki itd .... wyszukiwarka : " jedyny lek na depresje lęki uzależnienia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny zdecydowanie dynamiczny krok ,cała sylwetka smukła o wybitnie sportowym sznycie,w korei północnej tak nie potrafią,u nich stoja takie 2 kukły z zebami jak króliki wielkanocne ,co im ptaki poodpadały łapami gdzieś machają ,nasz jest inny ,okazały ,panski, robi wrażenie ,mysle ,że krasnik może produkować te dzieła seryjnie i dobrze zarobić ,przynajmniej do następnych wyborów ,bo potem warto zainwestować w firmy rozbiórkowe ave kwaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek kojarzy mi się tylko z powiedzeniem "spieprzaj dziadu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anastazja napisał:
A cóż takiego dokonał?
 jak co? ..dokonał ,że wykonał ,co zresztą zdążył zameldować prezesowi,wszyscy słyszeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy otwarcie bo muszę uszyć nowy garnitur i suknię dla żony. Obawiam się czy aby zdążę  bo ponoć kto nie przydzie zostanie mu zabrane 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ubeckie dzieci chciały by pomnik Bieruta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już takie "dynamiczne" w ruchu pomniki Armii Radzieckiej i już ich praktycznie nie ma. Ciekawe ile ten postoi a potem się znajdzie w Kozłówce pod wiatą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na to , że zawierzenie nic nie dało i matka Boska opuściła mieszkańców Kraśnika a Bóg rozumu poskąpił. toż to kopia jakiegoś lenina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy to tylko w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a może ubeckie dzieci chciały by pomnik Bieruta?
 Ja bym tam widział piotrowicza z nawróconymi towarzyszami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz tak członku PiS.... nigdy nie wiesz, czy twoi rodzice bądź dziadkowei nie donosili I tego nigdy nie dowiesz się, może byli też w UB lub SB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...