Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tańsze kino i basen dla rodzin wielodzietnych

Utworzony przez sierota, 20 czerwca 2012 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Kobieto! Ty nie masz patentu na mądrość.Obrażasz wszystkich którzy maja inne niż Ty zdanie, interpretujesz każdy fakt na swój sposób i tak jak Ci jest wygodniej lub pasuje Ci do jakieś urojonej koncepcji. Jesteś inteligentna to fakt, w wielu sprawach może masz rację, ale masz też nieprawdopodobna umiejętność manipulowania faktami i zrażania ludzi....... Nie tędy droga Paniusiu....... A tak na marginesie to racje ma Sfinks że Mietek wrzucił wszystkie rodziny wielodzietne do worka patologia i myśle że większość czytających te wypociny też tak to rozumie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
Kobieto! Ty nie masz patentu na mądrość.Obrażasz wszystkich którzy maja inne niż Ty zdanie, interpretujesz każdy fakt na swój sposób i tak jak Ci jest wygodniej lub pasuje Ci do jakieś urojonej koncepcji. Jesteś inteligentna to fakt, w wielu sprawach może masz rację, ale masz też nieprawdopodobna umiejętność manipulowania faktami i zrażania ludzi....... Nie tędy droga Paniusiu....... A tak na marginesie to racje ma Sfinks że Mietek wrzucił wszystkie rodziny wielodzietne do worka patologia i myśle że większość czytających te wypociny też tak to rozumie.....
Patentu na mądrość nie mam, ale to jak widzę pewne sprawy zawsze mogę napisac. I nie zauwazyłam, żebym kogokolwiek tu obrażała, kto ma inne zdanie ode mnie. A jak ktoś jest wyczulony na punkcie swojej osoby i czuje wielką obrazę swojego majestatu, że nie uznaję z pokorą jego zdania, to już jest tylko i wyłącznie jego problem. I w tym przypadku faktem jest, że przywilej do tańszych przyjemności zyskają także rodziny z większym dochodem na osobę w rodzinie, tylko dlatego, że mają większą ilość dzieci, gdy tym czasem na takie przyjemności nie będzie stać rodzin z mniejszą ilością dzieci. I tutaj niczym nie muszę manipulować. To jest fakt którego nie da sie podwazyc, gdyz znajduje on potwierdzenie w życiu, a idealnym tego przykładem jest rodzina pana burmistrza.A niewygodną prawdą zawsze sie zraża ludzi, którzy wolą sie dowartościowywać obłudą i dwulicowością innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nikt nie pomyśli, że małżeństwo ma jedno dziecko albo maksymalnie dwoje z tego względu, iż zwyczajnie nie stać ich na więcej dzieci??? Ledwo wiąże się koniec z końcem to jeszcze te dzieci nie dostaną ulg. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...