Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targ zostaje przy Balladyny

Utworzony przez ppp, 25 czerwca 2008 r. o 00:04 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze.Pomysł trafiony i do zaakceptowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z głosowaniem mieszkańców, którzy opowiedzili się w większości za przeniesieniem targowiska? Teraz głos ludu się nie liczy dla burmistrza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
targ powinen być na skrzyżowanu idąc do pracy kupiłam by pieczywo kanapkę nie ja jedna to dobry pomysł z tym targiem tak trzymać (przenieść)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie, zatrudnił ludzi do ankiet, pewnie im zapłacił, albo może w tej sytuacji nie zapłacil, jaki problem przejsc pare krokow dalej i zrobic tam porządne duze targowisko, a nie taki ścisk.Bez sensu, jak wszystko w tym mieście, targ na rondzie, ciekawe co jeszcze wymysli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znów głos ludu nieważny, ciekawe co bedzie z kasa po sprzedaży kpec-u ?? tez pewnie się "gdzies" ulotni, a moze znów jakies inwestycje na fabrycznym, przeciez tam tylu wyborców, a w starym jak nic sie nie robi tak i nic sie robic nie będzie, o stacji pkp nie wspomnę do d..... to wszystko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosujmy nogami - nie kupujmy nic na targu. Byłem i jestem za przeniesieniem targu. To co "kupcy" robią z ul. Niepodległości to chlew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...