Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
panie tracz czy nie czas ustapic miejsce mlodym Siedzi pan na stolku i nic nie robi A co do zakazu handlu w niedziele nie wszyscy to katolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryjan Tracz - przecież możesz sobie wystawić kolejną figurkę przed swoim domem i ją w sposób godny doceniać w każdą niedzielę. Nikt ci tego nie broni - masz takie przekonania i potrzebę - twoja sprawa. Ale nie oczekuj, że inni mieszkańcy muszą robić to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś stragany przed kościołem w odpust im nie przeszkadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawierzyli i teraz mają problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik to stan umysłu. Najpierw pielgrzymki za publiczne pieniądze, a teraz zakaz handlu bo koledzy w sutannach muszą więcej zarobić na tacy. Za PIS ma być Eldorado i jest ale dla czarnej mafii :D oby reszta kraju zawierzyła i nie pozwoliła im przejąć władzy na jesieni w Polsce bo tak będzie wszędzie.Mogą ewentualnie zamiast targu postawić pomnik Smoleński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypierdzielać z tymi budami rodem z Kazachstanu! Szczury, bród, smród. Koniec z tym azjatyckim wschodem. A swoją drogą to pan radny Tracz to się chyba z choinki urwał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypierdzielać z tymi budami rodem z Kazachstanu! Szczury, bród, smród. Koniec z tym azjatyckim wschodem. A swoją drogą to pan radny Tracz to się chyba z choinki urwał...
Może już czas temu trollowi piszącemu tak ochoczo we wszystkich tematach obić ryja ? Nie ty gówniaro będziesz decydować, gdzie ja mam sprzedawać swój towar !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A burmistrz prawy i sprawiedliwy(ksywka "słowny") obiecywał ,że targowiska przy Balladyny nie zlikwiduje.Cytując klasyka "...kto słucha pana burmistrza ten sam sobie winien."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po Sesji. Radni PiS przegłosowali likwidację Targu. Chodzą głosy, że teren jest potrzebny na parking dla wybudowanego koło targu kościoła. Włodarczyk miejskim majątkiem spłaca długi za kampanię prowadzoną przez klechów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to o ten plac upomina się PSS Społem. Kościół z tym nie ma nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiedztwie jakiego FŁT? Teraz to Polish Bearings Factory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to o ten plac upomina się PSS Społem. Kościół z tym nie ma nic wspólnego.
Skoro teren byłby PSSu to jakim prawem UM przez wiele lat pobierał opłaty targowe i jakim prawem Radni decydują o regulaminie targu niebędącego własnością miasta? Dżugaj rzucił jakąś głupotę o terenie PSSu a ciemny lud to kupuje i powtarza. Za pół roku się okaże że PSS się nie upomina i działeczka pójdzie za złotówkę tak jak działki na Piaskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół narazie nie ma z działką nic wsólnego. To majątek miasta, który Włodarczyk roztrwoni lub rozda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja, jakąkolwiek włodarze miasta podejmą, będzie słuszna oraz na miarę naszych czasów! Od wielu lat podkreślam, wyartykułuję i nagłaśniam brak zainteresowania ze strony marchewkowych biznesmenów słusznym oraz licznym udziałem w życiu, nie tylko czysto parafialnym, ale i popielgrzymkowym! Czy ci miejscowi krezusi kiedykolwiek wspomogli parafię lub Urząd Miasta w sfinansowaniu działań przynoszących chlubę i rozsławiających Kraśnik w całym kraju? Nawet jedna kapliczka, nawet jeden pomnik JP2, nawet jeden krzyż nie został przez nich sfinansowany! Potrzebujemy w naszym świętym już mieście taki element ... ? Zlikwidować targowisko, ogrodzić i nie dopuścić do dalszego obrażania naszych uczuć religijnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie jest likwidacja targowiska , chociaż nowe jest sporo dalej od mieszkań przy Balladyny i poczatku Niepodległości. Problemem jest zbyt mało miejsca na nowym placu. No i brak odpowiedzi na pytanie- co mają zrobić ludzie którzy dotychczas handlowali za stałych punktów na Balladyny. Zabrać towar w plecak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ukrywać, że targ na ulicy ballady to coś w rodzaju indyjskich slamsów. Kwitnie tam handel kontrabandą i to sprzedawaną również przez polskich kupców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to miasto zbudowało nowy targ, żeby został stary. Jeśli go tylko trochę powiększą to jestem jak najbardziej za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 10 July 2015 - 13:14 PMDecyzja, jakąkolwiek włodarze miasta podejmą, będzie słuszna oraz na miarę naszych czasów! Od wielu lat podkreślam, wyartykułuję i nagłaśniam brak zainteresowania ze strony marchewkowych biznesmenów słusznym oraz licznym udziałem w życiu, nie tylko czysto parafialnym, ale i popielgrzymkowym! Czy ci miejscowi krezusi kiedykolwiek wspomogli parafię lub Urząd Miasta w sfinansowaniu działań przynoszących chlubę i rozsławiających Kraśnik w całym kraju? Nawet jedna kapliczka, nawet jeden pomnik JP2, nawet jeden krzyż nie został przez nich sfinansowany! Potrzebujemy w naszym świętym już mieście taki element ... ? Zlikwidować targowisko, ogrodzić i nie dopuścić do dalszego obrażania naszych uczuć religijnych ...Idź się utop, bo takiego liżyd...y ziemia nie powinna nosić. Dostaniesz wtedy krzyżyk twój ulubiony i staniesz się odrazu świnty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 10 July 2015 - 13:14 PMDecyzja, jakąkolwiek włodarze miasta podejmą, będzie słuszna oraz na miarę naszych czasów! Od wielu lat podkreślam, wyartykułuję i nagłaśniam brak zainteresowania ze strony marchewkowych biznesmenów słusznym oraz licznym udziałem w życiu, nie tylko czysto parafialnym, ale i popielgrzymkowym! Czy ci miejscowi krezusi kiedykolwiek wspomogli parafię lub Urząd Miasta w sfinansowaniu działań przynoszących chlubę i rozsławiających Kraśnik w całym kraju? Nawet jedna kapliczka, nawet jeden pomnik JP2, nawet jeden krzyż nie został przez nich sfinansowany! Potrzebujemy w naszym świętym już mieście taki element ... ? Zlikwidować targowisko, ogrodzić i nie dopuścić do dalszego obrażania naszych uczuć religijnych ...Co to za burak i analfabeta?! "wyartykułuję", "życie popielgrzymkowe", "święte miasto"(niby Kraśnik???)Weźcie tego z bożej łaski analfabetę i skierujcie na odwyk, albo na leczenie w psychiatryku, bo tak bredzić to tylko półgłówek potrafi, siląc się na inteligenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...