Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

teraz tyle

Utworzony przez syfon, 10 lutego 2011 r. o 18:29
No to tak nowy prezes wygrał jeden przetarg wystartował w drugim i chociaż go nie wygrał to walka o zlecenie na prace przy zalewie była taka że miasto wyda tylko 400 tys a nie 600 na dwa lata jak zakładano - a zatem 200 tys na dwa lata miasto zaoszczędziło - no i co koleżkowie??? Dalej przezes jest miesiąc i pozabierał dodatki telefony teraz tnie abonamenty stacjonarne tj jakieś tysiąc miesięcznie co prze rok daje??? a przez parę lat??? do tej pory było dobrze płacić bez potrzeby ???? Stara księgowa zarabiała tyle co prezes i bałagan był, teraz ma być porządek za połowę tego??? no i co koleżkowie??? Zobaczcie sobie wykształcenie prezesa i uczcie się a nie traćcie czasu na złość na tych co robią co należy!!! Jak mówią "Kondzio da radę" bo da radę!!! Pozdro dla nowego Prezesa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syfon napisał:
No to tak nowy prezes wygrał jeden przetarg wystartował w drugim i chociaż go nie wygrał to walka o zlecenie na prace przy zalewie była taka że miasto wyda tylko 400 tys a nie 600 na dwa lata jak zakładano - a zatem 200 tys na dwa lata miasto zaoszczędziło - no i co koleżkowie??? Dalej przezes jest miesiąc i pozabierał dodatki telefony teraz tnie abonamenty stacjonarne tj jakieś tysiąc miesięcznie co prze rok daje??? a przez parę lat??? do tej pory było dobrze płacić bez potrzeby ???? Stara księgowa zarabiała tyle co prezes i bałagan był, teraz ma być porządek za połowę tego??? no i co koleżkowie??? Zobaczcie sobie wykształcenie prezesa i uczcie się a nie traćcie czasu na złość na tych co robią co należy!!! Jak mówią "Kondzio da radę" bo da radę!!! Pozdro dla nowego Prezesa!
Szczerze mówiąc dla mnie wyrażanie się o kimś, nawet o koledze, per "Kondzio" jest brakiem szacunku, co to nalepka na dropsa?! No ale słuchy po mieście chodzą, że "koledzy" pana Węcławskiego mówią o nim również "złotousty idiota", a wobec tego "Kondzio" może jest i pieszczotliwym zdrobnieniem. Wykształcenie znam, samochwałkę na stronie KPM widzą wszyscy, a doświadczenie zawodowe gdzie? Czemu nie ma ani słowa na temat poprzednich miejsc pracy?! Mięć wiedzę to jedno a z niej korzystać to rzecz zupełnie odmienna. To tak jak z głową - niby wszyscy mają, a rozum niewielu - zakładanie naraz 3x temat i wklejanie 3x posta to albo trolling albo próba udowodnienia sobie, że się ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szczerze mówiąc dla mnie wyrażanie się o kimś, nawet o koledze, per "Kondzio" jest brakiem szacunku, co to nalepka na dropsa?! No ale słuchy po mieście chodzą, że "koledzy" pana Węcławskiego mówią o nim również "złotousty idiota", a wobec tego "Kondzio" może jest i pieszczotliwym zdrobnieniem. Wykształcenie znam, samochwałkę na stronie KPM widzą wszyscy, a doświadczenie zawodowe gdzie? Czemu nie ma ani słowa na temat poprzednich miejsc pracy?! Mięć wiedzę to jedno a z niej korzystać to rzecz zupełnie odmienna. To tak jak z głową - niby wszyscy mają, a rozum niewielu - zakładanie naraz 3x temat i wklejanie 3x posta to albo trolling albo próba udowodnienia sobie, że się ma rację.
Bardzo dobrze, że podał wykształcenie po to się kształcił żeby się nie wstydzić braku wiedzy widać od razu że zazdrościsz tego wykształcenia po twoim poście to widać masz kompleksy ....A rozumu ma dużo widać to po jego działaniach po objęciu funkcji prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa zazdrość, kompleksy... to mogą być odczucia laski, której facet przeleciał młodszą lub zgrabniejszą. pewnie, że wykształceniem chwalić się prezes powinien, słusznie, ale przebiegu kariery zawodowej też chyba się nie wstydzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
taaaa zazdrość, kompleksy... to mogą być odczucia laski, której facet przeleciał młodszą lub zgrabniejszą. pewnie, że wykształceniem chwalić się prezes powinien, słusznie, ale przebiegu kariery zawodowej też chyba się nie wstydzi?
Dla mnie w tym kraju, a szczególnie Kraśniku słowa -kariera zawodowa brzmią bardzo pejoratywnie. Karierę w Kraśniku do tej pory urzędnik mógł zrobić tylko maszerując w takt werbli Czubkopodobnych. W Polsce natomiast wszyscy niszczą zdolniejszego w normalnych krajach wszyscy pomagają zdolniejszemu. Pokrótce dlatego nie mamy jako naród sukcesów w świecie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
taaaa zazdrość, kompleksy... to mogą być odczucia laski, której facet przeleciał młodszą lub zgrabniejszą. pewnie, że wykształceniem chwalić się prezes powinien, słusznie, ale przebiegu kariery zawodowej też chyba się nie wstydzi?
Dodać mogę że chciałbyś aby podał wszystkie informacje o sobie :adres mieszkania(może w dzielnicy obszczymurków kraśnickich mieszka) ,zgromadzony majątek ,konta w banku ,działki jakie posiada wtedy łatwiej i skuteczniej mógłbyś dokuczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chronos napisał:
Dodać mogę że chciałbyś aby podał wszystkie informacje o sobie :adres mieszkania(może w dzielnicy obszczymurków kraśnickich mieszka) ,zgromadzony majątek ,konta w banku ,działki jakie posiada wtedy łatwiej i skuteczniej mógłbyś dokuczać.
To i tak w części poda w swoim oświadczeniu majątkowym, które będzie musiał złożyć. Ja mam wrażenie, że próbujesz coś udowodnić ale sam nie wiesz co...? Jeżeli ktoś podaje swoje wykształcenie i osiągnięcia na oficjalnej stronie firmy, to podanie informacji na temat kariery zawodowej też by chyba nie zaszkodziły? No chyba, że faktycznie ta strona medalu już tak pięknie nie błyszczy? Podawanie za przykład udział KPM w przetargu , a w którym miało się najgorszą ofertę (odsyłam do BIP), to chyba mizerny sukces nowej władzy firmy. Jeżeli już przypisywać sukces, to raczej nowemu burmistrzowi. No chyba, że sugerujecie, iż tak kiepska oferta miała stanowić tylko podkładkę dla innej firmy, która miała wygrać? Jeżeli to jest sukcesem prezesa Węcławskiego to gratuluje! Prawda jest taka, że efekty działania nowego prezesa skoncentrowały się na szukaniu haków na poprzednią ekipę, zaś inne problemy zostały odłożone na tzw. później. Tyle, że firma to żyjący organizm i może się okazać, iż pewne zaniedbania, do których teraz dochodzi szybko zemszczą się na firmie. Odeszła p. Teresa przyszła p. Małgosia tyle na ten moment. Więcej "pozytywnych" działań nie widać, np. programu naprawczego. Mnie jako mieszkańca tego miasta bardziej ten temat interesuje, a nie w jakich majtkach chodzi nowy prezes - w bokserkach czy koronkowych figach. Pochwalił się wykształceniem, nie ma czym się chwalić w karierze zawodowej, to niech pokażę, że potrafi zarządzać spółką! Będzie to dla nas mieszkańców korzystniejsze. PS Znacie powiedzenie - "uczony, kształcony a gamoń"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syfon napisał:
No to tak nowy prezes wygrał jeden przetarg wystartował w drugim i chociaż go nie wygrał to walka o zlecenie na prace przy zalewie była taka że miasto wyda tylko 400 tys a nie 600 na dwa lata jak zakładano - a zatem 200 tys na dwa lata miasto zaoszczędziło - no i co koleżkowie??? Dalej przezes jest miesiąc i pozabierał dodatki telefony teraz tnie abonamenty stacjonarne tj jakieś tysiąc miesięcznie co prze rok daje??? a przez parę lat??? do tej pory było dobrze płacić bez potrzeby ???? Stara księgowa zarabiała tyle co prezes i bałagan był, teraz ma być porządek za połowę tego??? no i co koleżkowie??? Zobaczcie sobie wykształcenie prezesa i uczcie się a nie traćcie czasu na złość na tych co robią co należy!!! Jak mówią "Kondzio da radę" bo da radę!!! Pozdro dla nowego Prezesa!
Alez mi dokonania. Sa chociaz jakieś dowody na to, ze miasto zaoszczędziło te 200tysiecy? W przetargach chyba nie ma podanych kwot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chronos napisał:
Dodać mogę że chciałbyś aby podał wszystkie informacje o sobie :adres mieszkania(może w dzielnicy obszczymurków kraśnickich mieszka) ,zgromadzony majątek ,konta w banku ,działki jakie posiada wtedy łatwiej i skuteczniej mógłbyś dokuczać.
Ja nie dokuczam, nie atakuję, tylko... pytam. ponoć kto pyta nie błądzi. Czemu proste pytania odbierane są jako dokuczanie? I g... mnie obchodzi majątek pana W., rozmiar jego buta, nr. koszuli, wyniki badań czy preferencje. Jedyne co mnie w tym temacie interesuje to dobre zarządzanie firmą, która może przynosić miastu spore zyski, a ludziom dawać pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
Ja nie dokuczam, nie atakuję, tylko... pytam. ponoć kto pyta nie błądzi. Czemu proste pytania odbierane są jako dokuczanie? I g... mnie obchodzi majątek pana W., rozmiar jego buta, nr. koszuli, wyniki badań czy preferencje. Jedyne co mnie w tym temacie interesuje to dobre zarządzanie firmą, która może przynosić miastu spore zyski, a ludziom dawać pracę.
Szkoda że tak póżno zacząłeś interesować się spółką gdzie byłeś jak stary prezes zarządzał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleonora napisał:
Szkoda że tak póżno zacząłeś interesować się spółką gdzie byłeś jak stary prezes zarządzał???
W tym samym miejscu co teraz I nie uważam by spółka była źle zarządzana, czy nie tak funkcjonowała. Oczywiście nikt nie jest doskonały i kłamstwem byłoby mówić, że poprzedni prezes nigdy, ale to nigdy nie dał ciała. Sumując 8 lat jego funkcjonowania oceniam je jednak na duży "+". To jest moje zdanie i wolno mi je mieć. O nowym prezesie zdanie mam nadzieję sobie wyrobić w czasie, stąd moje pytania. Czemu mam wrażenie, że po 5 grudnia o co człowieku nie zapytasz, to zaraz usłyszysz wrzask GDZIE BYŁEŚ PRZEZ TE LATA?! A TY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...