Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomograf nie bada, więc zniknie

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2009 o 06:28 Powrót do artykułu
A to ciekawe, przecież audytor miał odmienne zdanie na temat lokalizacji urządzenia. Czyli co, 41 tysięcy zostało wyrzucone w błoto? http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=545&idm=1 http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...iecej&id=14 Czy artykuł jest reakcją na wpisy i krytykę, która w dniu wczorajszym ukazała się na dwóch lokalnych stronach?
0
Krawiec sabotowałeś dobrą inicjatywę Tomedu, nie chciałeś badać pacjentów kazałeś to robić Tomedowi - czy byłeś w tym czasie przy zdrowych zmysłach, ciekawe czy będziesz kazał badać pacjentów po zainstalowaniu nowego Tomografu firmie wybranej w przetargu.
0
Pismo w związku z artykułem Wacławka do Krawca. W związku z pismem z dnia 06.02.2009r. w którym Pan Dyrektor Krawiec wzywa do demontażu Tomografu oraz fakturą z dnia 02.02.2009r. żądającą zapłaty za „najem pomieszczeń w/g umowy z dnia 12.10.2006r. za okres najmu od 1 do 28.02.2009r. zgodnie z zapisami w poz. 4 pkt. 4 i §9 pkt. 4 proszę o wyznaczenie komisji która dokona odbioru pomieszczeń których wypowiedzenie dzierżawy zostało przez Pana Dyrektora jednostronnie dokonane pismem z dnia 06.10.2008r. Z powodu dokonania wypowiedzenia dzierżawy przed rokiem 2016 (jak określono w umowie z dnia 12.10.2006r.) bez uzasadnienia z pominięciem zapisów w paragrafie 13 „Ewentualne spory mogące wynikać z realizacji niniejszej umowy, strony poddają pod rozstrzygnięcie sądu właściwego miejscowo dla siedziby wydzierżawiającego.” komisyjny odbiór – przekazanie i poświadczenie stanu technicznego pracowni jest konieczne. Proszę o wyznaczenie składu komisji i podanie do wiadomości TOMEDowi. Termin rozpoczęcia pracy komisji proponuje po upływie czasu najmu w/g faktury z dnia 02.02.2009r. t.j. 28 lutego. Nadmieniam że groźby naruszenia substancji ruchomej oraz nieruchomej zawarte w piśmie z dnia 06.02.2009r. (fax) oraz w prasie które Pan Dyrektor ponawia zostały zgłoszone do Prokuratury Okręgowej w Lublinie sprawa KO 1356/08. Prokuratura Okręgowa pismem z dnia 17.12.2008r. zobowiązała Prokuraturę Rejonową w Kraśniku do rozpoznania sprawy zakupu nowego tomografu i jego instalacji w dzierżawionych pomieszczeniach przez TOMED. o przetargu tym Pan Krawiec wypowiada się w artykule Dziennika Wschodniego dezinformując społeczeństwo jakoby na przeszkodzie badań Tomografem stała firma TOMED. Do dnia dzisiejszego Prokuratura Rejonowa w Kraśniku nie wywiązała się z obowiązku udzielenia odpowiedzi TOMEDowi jak poleciła rozpoznać Prokuratura Okręgowa w Lublinie pismem z dnia 17.12.2008r. Po dokonaniu komisyjnego ustalenia stanu technicznego pomieszczeń pracowni tomograficznej, TOMED dokona deinstalację tomografu instalowanego według umowy z dnia 12.10.2006r. (pomiędzy SPZOZ Kraśnik, a firmą TOMED Zaopatrzenie Medyczne z Lublina).
0
Tomograf – dlaczego przeszkadzali mnie używać. Krawiec nie podjął badań Tomografem w lutym 2008r. bo chce tylko przeszkolenia personelu w Węgrowie. Wilczek – PSSE Kraśnik nie dał zgody na uruchomienie pracowni bo brak w niej „brudownika” mówił w TV-Kraśnik. Śliwka – P.S.N.B Kraśnik – zakazał prac adaptacji (robót budowlanych) w miesiącu wrześniu 2008r., - prace te zostały zakończone w miesiącu lutym 2008r. Wojtak – Pan Starosta odcina się od umowy, którą podpisał Krawiec. Krawiec – cały czas otrzymuje w swoich działaniach wsparcie IV władzy, które głoszą że Tomograf nie bada. Kto ma go obsłużyć – jak nie ma przeszkolonych ludzi w SPZOZ Kraśnik. Ludzie Policji, Prokuratury i Sądu Rejonowego nie widzą przestępstwa i powodów do wyjaśnienia sabotażu użytkowania Tomografu oraz zarekwirowania całego mienia w pracowni. POparcie swoich wygłupów od w/w ludzi, które przekazujesz Krawiec społeczeństwu polegające na tym, że głosisz „Tomograf nie bada” można z parafrazować „siła złego na jednego.”. Od kiedy dostałeś pieniądze ze sprzedaży ciepłowni zachowujesz się Krawiec według powiedzenia „Jak dziad odżyje to cię torbą zabije” przyjemności Krawiec z podpisania nowej umowy i .…….
0
Dnia 10.02.2009r redaktor Fabian Plapis na łamach Dziennika Wschodniego zamieścił informacje pod tytułem „Tomograf nie bada, więc zniknie”. Z zamieszczonej wypowiedzi Dyrektora Krawca wynika, że Dyrektor musiał dokonać zakupu nowego tomografu komputerowego, gdyż pacjenci muszą być badani na miejscu, nie robiła tego lubelska firma. Informacja „nie robiła tego lubelska firma” jest nieuprawniona i narusza dobre imię firmy TOMED – Lublin, gdyż wynika z niej, że TOMED nie wykonywał badań tomografem. Firma TOMED – Lublin nie zobowiązała się prawnie do wykonywania badań tomografem ani w inny sposób, gdyż powinność ta leży po stronie Dyrekcji Szpitala, co jest bezsporne. Wszelkie wypowiedzi Dyrektora Krawca zamieszczone w Dzienniku Wschodnim, że TOMED nie bada są jego wygłupem, czego redaktor Plapis nie sprawdził, choćby przez sprawdzenie czy istnieje umowa na wykonywanie badań pomiędzy stronami, co nakazuje rzetelność przy stawianiu tego rodzaju zarzutów publicznie. Firma TOMED oświadcza, że nie powzięła zobowiązań wobec SP ZOZ Kraśnik w zakresie świadczenia badań tomografem choć Dyrektor Krawiec próbował na naszej firmie to wymóc, są na to dokumenty potwierdzające – pismo SP ZOZ Kraśnik z dnia 18.09.2008r. Jedyny błąd, który TOMED popełnił to pomógł dyr. Krawcowi, który prowadził nieudaną zbiórkę pieniędzy na zakup tomografu, odpowiadając na przetarg, z którego się wywiązał, co dokumentuje zdjęcie przy wzmiankowanym artykule z osobą bezradnego zastępcy dyrektora Pana Poleszaka. Redaktor Plapis wysługując się Dyrektorowi Krawcowi naruszył dobre imię firmy TOMED. Proszę o zamieszczenie podanych przeze mnie informacji jako sprostowania w Dzienniku Wschodnim o zasięgu jak artykuł „Tomograf nie bada, więc zniknie”.
0
W odniesieniu do licznych publikacji prasowych o zakupie i potrzebie instalacji nowego tomografu firmy General Electric w SP ZOZ Kraśnik w pomieszczeniach 112,113 i 114, które dzierżawi firma TOMED – Lublin wykazując zrozumienie podejmiemy czynności deinstalacji na dzień 04.03.2009r.- protokół w załączeniu. W protokole z dnia 19.02.2009r pkt. 6 – w rozdziale „ Komisja w składzie jak niżej postanawia”. Dyrekcja SP ZOZ Kraśnik (komisja – Dyr. Poleszak) wykreśliła zapis w pkt.1 „Wykorzystać w/w stan pracowni do instalacji nowego tomografu”. Według pkt 2 przedstawiciele Dyrekcji SP ZOZ Kraśnik wyrazili zgodę na deinstalację materiałów zainstalowanych w pomieszczeniach 112,113,114. Jest to zgoda (kierowanie sprawy protokół pkt.6) na kompletną rujnację pomieszczeń, co w czasie kryzysu nie jest ekonomiczne, dlatego prościej i rozsądniej jest dokonać zapłaty firmie TOMED za to, co pozostawi i co będzie służyć Szpitalowi. Przedstawiciele firmy TOMED są zdania, że nowy tomograf należy zainstalować w pomieszczeniach 112,113,114 bez naruszania ich wykończenia a przeznaczone środki finansowe w SIWZ oferty General Electric na adaptację zwrócić firmie TOMED Lublin jako część należnego długu. Nasza propozycja przyśpieszy możliwość instalacji zakupionego tomografu (GE) i tym samym skróci okres oczekiwania na rozpoczęcie jego pracy. Prosimy o podjęcie rozmów w tej sprawie i nie powielanie nieodpowiedzialnego postępowania Dyrekcji SP ZOZ i Dyrektora Krawca.
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.