Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Układy biznesowo-rodzinne w Kraśniku? Żona burmistrza: To insynuacje

Utworzony przez Międzynarodowy Kraśnik, 18 marca 2015 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Zachłanny,pazerny,nieuczciwy dla pracodawcy czyli nas mieszkańców.Mamy fuszerkę za którą placimy kilkanaście tysięcy co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachłanny,pazerny,nieuczciwy dla pracodawcy czyli nas mieszkańców.Mamy fuszerkę za którą placimy kilkanaście tysięcy co miesiąc.
na dodatek cieszy się że wygrał. NIE ON SIĘ PRZEŚLIZNĄ W WYBORACH "głopim szczęście sprzyja" (27 głosów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachłanny,pazerny,nieuczciwy dla pracodawcy czyli nas mieszkańców.Mamy fuszerkę za którą placimy kilkanaście tysięcy co miesiąc.
Lepszy był łapówkarz i złodziej Wielki Czu, który dodatkowo pieprzył wasze żony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy był łapówkarz i złodziej Wielki Czu, który dodatkowo pieprzył wasze żony ?
Czu też był fatalny,ale to nie ma się nijak do tego że trafiliśmy z deszczu pod rynnę.Zamieniliśmy łapówkarza na olewusa, pazerniaka i kłamcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czu też był fatalny,ale to nie ma się nijak do tego że trafiliśmy z deszczu pod rynnę.Zamieniliśmy łapówkarza na olewusa, pazerniaka i kłamcę.
Oj, jak gumofilcowi z olewaczami gorączkują się! A ja uważam, że lepszego burmistrza nie było i nie będzie, dlatego ja, moja rodzina i znajomi będziemy bronić jego dobrego imienia. Moje dziecko ma lekcje wf w nowej hali sportowej, w domu ciepłą wodę mamy dzięki słońcu, bo burmistrz Włodarczyk dotrzymał słowa. A co było za Cz? Terror, strach, łapówki. A w przerwach sex. PSL usadza bez żadnej żenady tylko swoich, więc ja nie chcę zmian i żadne burki mnie nie zniechęcą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, jak gumofilcowi z olewaczami gorączkują się! A ja uważam, że lepszego burmistrza nie było i nie będzie, dlatego ja, moja rodzina i znajomi będziemy bronić jego dobrego imienia. Moje dziecko ma lekcje wf w nowej hali sportowej, w domu ciepłą wodę mamy dzięki słońcu, bo burmistrz Włodarczyk dotrzymał słowa. A co było za Cz? Terror, strach, łapówki. A w przerwach sex. PSL usadza bez żadnej żenady tylko swoich, więc ja nie chcę zmian i żadne burki mnie nie zniechęcą!
A umożeń podatków dla kolegów i dla siebie też będziecie bronili? Najdroższej wody w regionie też? Najwyższej pensji burmistrza olewusa też?  Dyżurowania w Annopolu też? Wątpliwej jakości pracy lekarza też? Fuszerki przy solarach też? Zadłużenia jakiego nigdy w Kraśniku nie było też? Kolesiostwa, nepotyzmu też? Zaiste świetny gospodarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A umożeń podatków dla kolegów i dla siebie też będziecie bronili? Najdroższej wody w regionie też? Najwyższej pensji burmistrza olewusa też?  Dyżurowania w Annopolu też? Wątpliwej jakości pracy lekarza też? Fuszerki przy solarach też? Zadłużenia jakiego nigdy w Kraśniku nie było też? Kolesiostwa, nepotyzmu też? Zaiste świetny gospodarz.
Warto by było odpowiedzieć na te zarzuty, gdyby były prawdziwe. Tymczasem to stek bzdur i kłamstw. Ale nie ma się co dziwić, kiedy na forum udzielają się przede wszystkim towarzysze szkoleni na organizowanych przez czubka, corocznych kursach PR. To tam im wkładano do pustych łbów jak i z jaką częstotliwością rzucać oszczerstwa i kłamać...Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak może konkretniej. Co mianowicie niby nie jest prawdą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno miasto nie zwalniało ludzi z pracy a tu kolejny proces przegrany. I jak tu nie nazwać was klamcami drogie pisiorki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie miasto wywala ludzi, tylko konkretni dyrektorzy jeszcze z nadania Czubińskiego, którzy w ten sposób odwdzięczają się dobrym, doświadczonym i kompetentnym pracownikom, ośmielającym sie mieć rozsądek i własne zdanie. A wyrok sądu? To bardzo nieadekwatna sprawa bo zależy nie od sprawiedliwości ale od widzi mi się sędziego i aktualnego zapotrzebowania, i wytycznych rządowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie miasto wywala ludzi, tylko konkretni dyrektorzy jeszcze z nadania Czubińskiego, którzy w ten sposób odwdzięczają się dobrym, doświadczonym i kompetentnym pracownikom, ośmielającym sie mieć rozsądek i własne zdanie. A wyrok sądu? To bardzo nieadekwatna sprawa bo zależy nie od sprawiedliwości ale od widzi mi się sędziego i aktualnego zapotrzebowania, i wytycznych rządowych.
Wywalali z nakazu Włodarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie te spółki rodzinne miały lokować te farmy fotowoltaiczne, bo chyba nie w strefie ekonomicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie
Że łysy to fakt, ale  tą długością to się przechwalasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwonko jak tam procesik???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwonko jak tam procesik???
Kto tam znowu pyta ? mękka pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam znowu pyta ? mękka pyta ?
Pyta długa tyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie co z procesikiem? Skoro to pomówienia to chyba już powinniśmy o pracy prokuratora coś słyszeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hvdfdfuooudoudv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwonko jak tam procesik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 na forum udzielają się przede wszystkim towarzysze szkoleni na organizowanych przez czubka, corocznych kursach PR. To tam im wkładano do pustych łbów jak i z jaką częstotliwością rzucać oszczerstwa i kłamać...Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...