Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, że ich rodzice są dumni ze swoich pociech.W tym fachu zaliczyli 1-szą klasę.Być może działali na zlecenie swoich rodziców-"róbta co chceta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaraz po tym sygnale ruszyli w pościg." hehehe Jak widać polscy nastolatkowie są szybsi od teamu Ferrari czy Red Bulla. W trakcie pościgu zjechali do pitlein, wyciągneli dzrzwi, przednią szybe i mase innych części karoserii, poczym oddalili się w nieznanym kierunku. Gdyby nie ten biedak bez formy .... nie było by oczym pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraśniku przydałaby się Niepubliczna Szkoła Złodziejstwa, bo roboty coraz mniej, a pieniądze skądś trzeba brać. Po takiej szkole absolwent miałby gwarancję, że kraśniccy policjanci nie dadzą rady go złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale temat jak z lat o stonce tam miljony ido na boki i cisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak sobie kryminał załatwić w wieku 16 lat kradzieżą samochodu, BRAVO, BRAVO, BRAVO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iras napisał:
"Zaraz po tym sygnale ruszyli w pościg." hehehe Jak widać polscy nastolatkowie są szybsi od teamu Ferrari czy Red Bulla. W trakcie pościgu zjechali do pitlein, wyciągneli dzrzwi, przednią szybe i mase innych części karoserii, poczym oddalili się w nieznanym kierunku. Gdyby nie ten biedak bez formy .... nie było by oczym pisać
podpieprzyli w nocy, kradzież zauważono około południa, jakieś 2-3h poźniej policja miała i samochód i tych gówniarzy... do matury byś się pouczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kraśnicka policja, łapać tych młodych złodziei! Widziałam tą policyjną akcję, zjechało się kilka radiowozów i szukali tych złodziejaszków! Czyżby policja w lkr miała quda? Bo chyba policjant czyms takim jeździł podczas tych działań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedość,że to jest 16 letni złodziej,to ten o to Paweł chodzi po mieśćie w tej chwili bezkarnie i czeka na wyrok.Ma rozwaloną twarz niewiadomo od kogo.I z tego co wszyscy mówią podobno ukradli oni 6 maluchów,lodówki,pralki,kosy itp itd,banda młodych złodziejaszków a co najgorsze to oni się jeszce z tego cieszą nie ma co.Rodzice Możecie Być Dumni,Wychowaliśćie synów złodziejów...,nadodatek jeszcze ćpają!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieeeeee. Policja nie ma quada ... Nie wiem skąd te brednie, ale złapali ich i bardzo dobrze, ale czego ten łazi po mieście z obitym ryjem, nie powinien dla mnie chodzić, wjebać i do paki. Chore Polskie prawo, nieletniemu nic nie zrobią ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hujnia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie pół godziny temu ukradli czerwonego fiata 126p.Widziałem to z mieszkania .Dwaj mężczyźni  jeden z bronią długą stał na czatach w Warszawie ul Ożarowska. Nie widziałem twarzy bo było ciemno. Właściciel wcale nim nie jeździł więc nie ma czego żałować Pewnie na części poszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie pół godziny temu ukradli czerwonego fiata 126p.Widziałem to z mieszkania .Dwaj mężczyźni  jeden z bronią długą stał na czatach w Warszawie ul Ożarowska. Nie widziałem twarzy bo było ciemno. Właściciel wcale nim nie jeździł więc nie ma czego żałować Pewnie na części poszedł...
Lateksowa pała vel Świński Ryj  ze swoją bandą knurów za tym wszystkim stoi, mają dziuplę w okolicach Biłgoraja przy drodze wylotowej na Lublin,to już ósmy maluch w tym tygodniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie podszywać się pode mnie bo sytuacja jaką opisałem jest prawdziwa i miała miejsce o godz: 22:40 to wcale nie wyglądało zabawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...