Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uprzejmie donoszę...

Utworzony przez M.Sz., 2 marca 2008 r. o 12:06
Wiele gazet, w tym także DW, oraz klub parlamentarny PiS otrzymały donosik, dotyczący mojej osoby... Ponoć mam jakieś "plamy" w swoim życiorysie... Tuskoland coraz bardziej przypomina Hakoland... na siłę szuka się haków na posłów PiS, stąd m.in. atak na moją osobę, asystenta posła J. Stawiarskiego... Oto mój życiorys zawodowy: Życiorys zawodowy Mirosław Sznajder, lat 48, zamieszkały Kraśnik, ul. Ks. Zielińskiego 4/30. NIE KARANY. Rodzina: Żona Arleta, mgr Bibliotekoznawstwa, absolwentka UMCS; córka Irmina, mgr Filologii Angielskiej UMCS; syn Hubert student I roku Historii UMCS. Wykształcenie: Inżynier zootechnik, absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie. Dodatkowe wykształcenie: instruktor sportu oraz instruktor piłki siatkowej. Praca zawodowa: W latach PRL, po ukończeniu studiów, krótkie okresy zatrudnienia, w tym m.in. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu, jako nauczyciel wf. Od 1990 do 2002 działalność gospodarcza, m.in. w zakresie wydawania gazet i czasopism. W latach 2001–2004 szkolenie młodzieży w siatkówkę. Wychowana młodzież osiąga ogromne sukcesy, w tym także powołania do kadry Polski kadetów. W latach 2005-2006 obsługa strony internetowej SM „Metalowiec”. Od roku 2006 do grudnia 2007 zbieranie i opracowywanie materiału do wydawnictwa dokumentującego historię sportu w Kraśniku, w okresie przed oraz po II wojnie światowej. Działalność społeczna i polityczna: Rok 1980 członek Tymczasowego Komitetu Założycielskiego NZS na AR w Lublinie. W latach PRL nie współpracowałem z SB oraz innymi organami tamtego państwa. Nie byłem członkiem PZPR. Występowałem do IPN o przyznanie statusu osoby poszkodowanej. Uzyskałem odpowiedź, że nie zachowały się akta. Radny miasta w latach 1994-1998 oraz 2002-2006, w tym m.in. przewodnictwo komisji resortowych oraz funkcja wiceprzewodniczącego rady miasta. Start do samorządu z list komitetów obywatelskich. W roku 1997 członek Unii Polityki Realnej, kandydat do sejmu z tego ugrupowania, start zakończony trzecim wynikiem wśród kandydatów z listy Nr 8 w województwie lubelskim. W latach 2000–2006 członek rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” w Kraśniku. W latach 2004-2006 przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku. Od początku lat 90. aktywny uczestnik rynku kapitałowego. Działalność dziennikarską i wydawniczą prowadziłem w latach 1995-2006. W latach 1995-2002 wydawałem pierwszą w województwie lubelskim prywatną, samofinansującą się gazetę lokalną „Nowiny Kraśnickie”. Ponadto opracowałem i wydałem trzy monografie, szkół oraz klubu sportowego. Sukcesem w działalności dziennikarskiej i wydawniczej było m.in. zaproszenie na trzydniową konferencję organizowaną w Warszawie przez Bank Światowy, na temat korupcji w Polsce. Do udziału zaproszono tylko kilkunastu wydawców gazet lokalnych. Innym sukcesem było wygranie procesu z burmistrzem miasta Kraśnika o naruszenie art. 44 Prawa prasowego. Był to jedyny tego rodzaju, przeprowadzony skutecznie, proces w Polsce. Kolejnym sukcesem był cykl artykułów z roku 1996 na temat korupcji z udziałem sędziego Sądu Rejonowego w Kraśniku, po których sędzia została pozbawiona prawa wykonywania zawodu i uciekła za granicę. W okresie prowadzenia działalności dziennikarskiej miałem kontakt z bardzo dużą liczbą gazet regionalnych, ogólnokrajowych oraz stacji telewizyjnych. Był to wynik zainteresowania mediów wydarzeniami z terenu Kraśnika. Jako dziennikarz byłem wiarygodnym źródłem informacji oraz miałem profesjonalnie zebrany i opracowany materiał mogący służyć do napisania publikacji. Od roku 1996 funkcję burmistrza miasta Kraśnik sprawuje polityk Platformy Obywatelskiej Piotr Czubiński. W roku 1997 do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku wpłynęło zawiadomienie byłej sekretarki burmistrza, w którym informowała o dokonanym na niej gwałcie oraz zmuszaniu przez burmistrza do usunięcia dziecka poczętego w wyniku tegoż gwałtu. Przez wiele lat próbowałem tym tematem zainteresować media ogólnopolskie. Skala popełnionego przestępstwa przerażała media i dlatego bały się o tym napisać. Pierwszą gazetą, która mimo upływu wielu lat od zdarzenia, zdecydowała się opublikować artykuł na temat brudów polityka PO, był tygodnik Fakty i Mity. Na potrzeby gazety przygotowałem kserokopie różnych dokumentów, w tym także doniesienia sekretarki, które wysłałem na adres redakcji. Wydawca postanowił zwrócić mi poniesione nakłady, w wysokości bodajże 200 złotych. Uznano, że zwrot był możliwy poprzez umowę o dzieło, której jednak nigdy nie podpisałem. Mimo tego wspomnianą kwotę przelano na moje konto i wystawiono mi PIT, a w związku z tym musiałem jako radny ująć ją w oświadczeniu majątkowym za rok 2004. Nigdy nie miałem podpisanej umowy o pracę z wydawcą tygodnika Fakty i Mity. Kontakt z gazetą był spowodowany chęcią ujawnienia brudów polityka PO Piotra Czubińskiego. Na koniec pragnę jeszcze dodać, że moja praca w charakterze asystenta posła PiS jest dowodem mojej sympatii do tej partii, gdyż ani zarobki za tę pracę, ani obecna koniunktura polityczna w Polsce nie przemawiają za tym by taką podejmować. Mirosław Sznajder, Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Sz. napisał:
Wiele gazet, w tym także DW, oraz klub parlamentarny PiS otrzymały donosik, dotyczący mojej osoby... Ponoć mam jakieś "plamy" w swoim życiorysie... Tuskoland coraz bardziej przypomina Hakoland... na siłę szuka się haków na posłów PiS, stąd m.in. atak na moją osobę, asystenta posła J. Stawiarskiego... Oto mój życiorys zawodowy: Życiorys zawodowy Mirosław Sznajder, lat 48, zamieszkały Kraśnik, ul. Ks. Zielińskiego 4/30. NIE KARANY. Rodzina: Żona Arleta, mgr Bibliotekoznawstwa, absolwentka UMCS; córka Irmina, mgr Filologii Angielskiej UMCS; syn Hubert student I roku Historii UMCS. Wykształcenie: Inżynier zootechnik, absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie. Dodatkowe wykształcenie: instruktor sportu oraz instruktor piłki siatkowej. Praca zawodowa: W latach PRL, po ukończeniu studiów, krótkie okresy zatrudnienia, w tym m.in. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu, jako nauczyciel wf. Od 1990 do 2002 działalność gospodarcza, m.in. w zakresie wydawania gazet i czasopism. W latach 2001–2004 szkolenie młodzieży w siatkówkę. Wychowana młodzież osiąga ogromne sukcesy, w tym także powołania do kadry Polski kadetów. W latach 2005-2006 obsługa strony internetowej SM „Metalowiec”. Od roku 2006 do grudnia 2007 zbieranie i opracowywanie materiału do wydawnictwa dokumentującego historię sportu w Kraśniku, w okresie przed oraz po II wojnie światowej. Działalność społeczna i polityczna: Rok 1980 członek Tymczasowego Komitetu Założycielskiego NZS na AR w Lublinie. W latach PRL nie współpracowałem z SB oraz innymi organami tamtego państwa. Nie byłem członkiem PZPR. Występowałem do IPN o przyznanie statusu osoby poszkodowanej. Uzyskałem odpowiedź, że nie zachowały się akta. Radny miasta w latach 1994-1998 oraz 2002-2006, w tym m.in. przewodnictwo komisji resortowych oraz funkcja wiceprzewodniczącego rady miasta. Start do samorządu z list komitetów obywatelskich. W roku 1997 członek Unii Polityki Realnej, kandydat do sejmu z tego ugrupowania, start zakończony trzecim wynikiem wśród kandydatów z listy Nr 8 w województwie lubelskim. W latach 2000–2006 członek rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” w Kraśniku. W latach 2004-2006 przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku. Od początku lat 90. aktywny uczestnik rynku kapitałowego. Działalność dziennikarską i wydawniczą prowadziłem w latach 1995-2006. W latach 1995-2002 wydawałem pierwszą w województwie lubelskim prywatną, samofinansującą się gazetę lokalną „Nowiny Kraśnickie”. Ponadto opracowałem i wydałem trzy monografie, szkół oraz klubu sportowego. Sukcesem w działalności dziennikarskiej i wydawniczej było m.in. zaproszenie na trzydniową konferencję organizowaną w Warszawie przez Bank Światowy, na temat korupcji w Polsce. Do udziału zaproszono tylko kilkunastu wydawców gazet lokalnych. Innym sukcesem było wygranie procesu z burmistrzem miasta Kraśnika o naruszenie art. 44 Prawa prasowego. Był to jedyny tego rodzaju, przeprowadzony skutecznie, proces w Polsce. Kolejnym sukcesem był cykl artykułów z roku 1996 na temat korupcji z udziałem sędziego Sądu Rejonowego w Kraśniku, po których sędzia została pozbawiona prawa wykonywania zawodu i uciekła za granicę. W okresie prowadzenia działalności dziennikarskiej miałem kontakt z bardzo dużą liczbą gazet regionalnych, ogólnokrajowych oraz stacji telewizyjnych. Był to wynik zainteresowania mediów wydarzeniami z terenu Kraśnika. Jako dziennikarz byłem wiarygodnym źródłem informacji oraz miałem profesjonalnie zebrany i opracowany materiał mogący służyć do napisania publikacji. Od roku 1996 funkcję burmistrza miasta Kraśnik sprawuje polityk Platformy Obywatelskiej Piotr Czubiński. W roku 1997 do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku wpłynęło zawiadomienie byłej sekretarki burmistrza, w którym informowała o dokonanym na niej gwałcie oraz zmuszaniu przez burmistrza do usunięcia dziecka poczętego w wyniku tegoż gwałtu. Przez wiele lat próbowałem tym tematem zainteresować media ogólnopolskie. Skala rzekomo popełnionego przestępstwa przerażała media i dlatego bały się o tym napisać. Pierwszą gazetą, która mimo upływu wielu lat od zdarzenia, zdecydowała się opublikować artykuł na temat brudów polityka PO, był tygodnik Fakty i Mity. Na potrzeby gazety przygotowałem kserokopie różnych dokumentów, w tym także doniesienia sekretarki, które wysłałem na adres redakcji. Wydawca postanowił zwrócić mi poniesione nakłady, w wysokości bodajże 200 złotych. Uznano, że zwrot był możliwy poprzez umowę o dzieło, której jednak nigdy nie podpisałem. Mimo tego wspomnianą kwotę przelano na moje konto i wystawiono mi PIT, a w związku z tym musiałem jako radny ująć ją w oświadczeniu majątkowym za rok 2004. Nigdy nie miałem podpisanej umowy o pracę z wydawcą tygodnika Fakty i Mity. Kontakt z gazetą był spowodowany chęcią ujawnienia brudów polityka PO Piotra Czubińskiego. Na koniec pragnę jeszcze dodać, że moja praca w charakterze asystenta posła PiS jest dowodem mojej sympatii do tej partii, gdyż ani zarobki za tę pracę, ani obecna koniunktura polityczna w Polsce nie przemawiają za tym by taką podejmować. Mirosław Sznajder, Kraśnik
Tekst poprawiony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.Sz. napisał:
Wiele gazet, w tym także DW, oraz klub parlamentarny PiS otrzymały donosik, dotyczący mojej osoby... Ponoć mam jakieś "plamy" w swoim życiorysie... Tuskoland coraz bardziej przypomina Hakoland... na siłę szuka się haków na posłów PiS, stąd m.in. atak na moją osobę, asystenta posła J. Stawiarskiego... Oto mój życiorys zawodowy: Życiorys zawodowy Mirosław Sznajder, lat 48, zamieszkały Kraśnik, ul. Ks. Zielińskiego 4/30. NIE KARANY. Rodzina: Żona Arleta, mgr Bibliotekoznawstwa, absolwentka UMCS; córka Irmina, mgr Filologii Angielskiej UMCS; syn Hubert student I roku Historii UMCS. Wykształcenie: Inżynier zootechnik, absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie. Dodatkowe wykształcenie: instruktor sportu oraz instruktor piłki siatkowej. Praca zawodowa: W latach PRL, po ukończeniu studiów, krótkie okresy zatrudnienia, w tym m.in. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu, jako nauczyciel wf. Od 1990 do 2002 działalność gospodarcza, m.in. w zakresie wydawania gazet i czasopism. W latach 2001–2004 szkolenie młodzieży w siatkówkę. Wychowana młodzież osiąga ogromne sukcesy, w tym także powołania do kadry Polski kadetów. W latach 2005-2006 obsługa strony internetowej SM „Metalowiec”. Od roku 2006 do grudnia 2007 zbieranie i opracowywanie materiału do wydawnictwa dokumentującego historię sportu w Kraśniku, w okresie przed oraz po II wojnie światowej. Działalność społeczna i polityczna: Rok 1980 członek Tymczasowego Komitetu Założycielskiego NZS na AR w Lublinie. W latach PRL nie współpracowałem z SB oraz innymi organami tamtego państwa. Nie byłem członkiem PZPR. Występowałem do IPN o przyznanie statusu osoby poszkodowanej. Uzyskałem odpowiedź, że nie zachowały się akta. Radny miasta w latach 1994-1998 oraz 2002-2006, w tym m.in. przewodnictwo komisji resortowych oraz funkcja wiceprzewodniczącego rady miasta. Start do samorządu z list komitetów obywatelskich. W roku 1997 członek Unii Polityki Realnej, kandydat do sejmu z tego ugrupowania, start zakończony trzecim wynikiem wśród kandydatów z listy Nr 8 w województwie lubelskim. W latach 2000–2006 członek rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” w Kraśniku. W latach 2004-2006 przewodniczący Rady Rodziców w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku. Od początku lat 90. aktywny uczestnik rynku kapitałowego. Działalność dziennikarską i wydawniczą prowadziłem w latach 1995-2006. W latach 1995-2002 wydawałem pierwszą w województwie lubelskim prywatną, samofinansującą się gazetę lokalną „Nowiny Kraśnickie”. Ponadto opracowałem i wydałem trzy monografie, szkół oraz klubu sportowego. Sukcesem w działalności dziennikarskiej i wydawniczej było m.in. zaproszenie na trzydniową konferencję organizowaną w Warszawie przez Bank Światowy, na temat korupcji w Polsce. Do udziału zaproszono tylko kilkunastu wydawców gazet lokalnych. Innym sukcesem było wygranie procesu z burmistrzem miasta Kraśnika o naruszenie art. 44 Prawa prasowego. Był to jedyny tego rodzaju, przeprowadzony skutecznie, proces w Polsce. Kolejnym sukcesem był cykl artykułów z roku 1996 na temat korupcji z udziałem sędziego Sądu Rejonowego w Kraśniku, po których sędzia została pozbawiona prawa wykonywania zawodu i uciekła za granicę. W okresie prowadzenia działalności dziennikarskiej miałem kontakt z bardzo dużą liczbą gazet regionalnych, ogólnokrajowych oraz stacji telewizyjnych. Był to wynik zainteresowania mediów wydarzeniami z terenu Kraśnika. Jako dziennikarz byłem wiarygodnym źródłem informacji oraz miałem profesjonalnie zebrany i opracowany materiał mogący służyć do napisania publikacji. Od roku 1996 funkcję burmistrza miasta Kraśnik sprawuje polityk Platformy Obywatelskiej Piotr Czubiński. W roku 1997 do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku wpłynęło zawiadomienie byłej sekretarki burmistrza, w którym informowała o dokonanym na niej gwałcie oraz zmuszaniu przez burmistrza do usunięcia dziecka poczętego w wyniku tegoż gwałtu. Przez wiele lat próbowałem tym tematem zainteresować media ogólnopolskie. Skala popełnionego przestępstwa przerażała media i dlatego bały się o tym napisać. Pierwszą gazetą, która mimo upływu wielu lat od zdarzenia, zdecydowała się opublikować artykuł na temat brudów polityka PO, był tygodnik Fakty i Mity. Na potrzeby gazety przygotowałem kserokopie różnych dokumentów, w tym także doniesienia sekretarki, które wysłałem na adres redakcji. Wydawca postanowił zwrócić mi poniesione nakłady, w wysokości bodajże 200 złotych. Uznano, że zwrot był możliwy poprzez umowę o dzieło, której jednak nigdy nie podpisałem. Mimo tego wspomnianą kwotę przelano na moje konto i wystawiono mi PIT, a w związku z tym musiałem jako radny ująć ją w oświadczeniu majątkowym za rok 2004. Nigdy nie miałem podpisanej umowy o pracę z wydawcą tygodnika Fakty i Mity. Kontakt z gazetą był spowodowany chęcią ujawnienia brudów polityka PO Piotra Czubińskiego. Na koniec pragnę jeszcze dodać, że moja praca w charakterze asystenta posła PiS jest dowodem mojej sympatii do tej partii, gdyż ani zarobki za tę pracę, ani obecna koniunktura polityczna w Polsce nie przemawiają za tym by taką podejmować. Mirosław Sznajder, Kraśnik
Prosze o kontaklt internetowy z panem Sznajdrem.Möj e-Mail adres:arkadiusz.b@o2online.de
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest kontakt http://dziamber.wordpress.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...