Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Miasta szuka kierownika Biura Obsługi Inwestorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2019 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Na takim stanowisku to angielski powinien być w stopniu zaawansowanym. Pod kogo ten konkurs?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu fachowców z pslu ze starostwa odpadło co chorują, to może im dać szansę? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takim stanowisku to angielski powinien być w stopniu zaawansowanym. Pod kogo ten konkurs?
Może były starosta? Może jakiś dyrektor powiatowego internatu? Może jakiś niedoceniony spacjalista ze starostwa? Już niebawem się zobaczy, ale wymagania językowe rzeczywiście postawione bardzo nisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były starosta to już praktycznie prezes KPM-u, usunięto dotychczasową prezes aby zrobić miejsce dla Maja a tu to pewnie jakiś Niezgoda albo Socha, a tak na marginesie czy pan Maj to taki wybitny fachowiec od mieszkaniówki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wygrał? Bo jakoś nie wierzę, że przed konkursem tego nie wiadomo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy promocją gospodarczą powiatu zajmuje się już były kandydat PiS na radnego i czy był na jego stanowisko konkurs?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitnych fachowców teraz to pełno ale w starostwie, nastepni już czekaja w kolejce. Ciekawe z jakiej dziedziny wiedza moze pochwalić sie nowa kierownik ARiMR.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać nowej władzy szansę, po ostatnich 8 latach rządów PiS w mieście nawet mały sukces będzie dużym sukcesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przez 30 lat, od wyborów do wyborów każe sie dawać wszystkim szansę, a efekty ciagle takie same? Gdzie praca dla ludzi? Przez ile czasu mamy utrzymywać swoje dorosłe dzieci ze swoich marnych zarobków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co to za wybitna postać ta nowa kierownik ARiMR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu Wilk, lubię Pana i na Pana głosowałem ale po zatrudnieniu p. Madejka mój entuzjazm delikatnie mówiąc ostygł, jeśli jeszcze planuje Pan dalsze zatrudnianie u siebie PSL-owców to ja dziękuję i szczerze mówiąc PAN MNIE OSZUKAŁ!!!. Jak mam zagłosować w wyborach na PO??? oddaję głos i co? do parlamentu przejdzie jakaś zboczona wiosna albo i co innego????? litości.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie doktorze Czerw, lubię pana, ale nie głosowałem na pana po to, żeby pan zawarł koalicję z PiS w powiecie, a nie z PSL. Przecież był pan w PO, tak jak pan Rychlewski. Czuję się oszukany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk znawca sytuacji gospodarczej i politycznej miasta Kraśnik obiecał min.........................................., 500 nowych miejsc pracy dobrze wynagradzanych / nie mylić z minimum .../ ,.............?????????????????????????????????????????????????? Ma na to 4 lata / średnio na rok przypada 125 Nowych Miejsc Pracy, a na m-c ponad nowych miejsc pracy -10 ? /. Gdzie są te nowe miejsca pracy ? może mi Ktoś pomoże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Czerw obiecał, że coś się poprawi w temacie kolejek do specjalistów. Dr został przewodniczącym Rady Powiatu, wszedł w koalicję z PiS, który odpowiada za służbę zdrowia nie tylko w powiecie, ale kraju. Dlaczego muszę stać od rana w kolejkach do specjalistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kurna on co prawda doktór ale niekoniecznie lekarz, to pytanie raczej do Kosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że ten Nowy w promocji w Starostwie od Czerwca by się nadawał ładne memy robi,..... ua cha cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma wspólnego obecna PO z dawną PO?? nic, jak mam głosować ???? oddasz głos na koalicję i drap się po łbie kto wejdzie do parlamentu - czerwony z SLD Zielony z PSL czy niebieski od smerów, gratuluje Panie Schetyna, tak jak pana pewnie kuzyn Schettino prowadzisz pan łajbę prosto na skały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Czerw obiecał, że coś się poprawi w temacie kolejek do specjalistów. Dr został przewodniczącym Rady Powiatu, wszedł w koalicję z PiS, który odpowiada za służbę zdrowia nie tylko w powiecie, ale kraju. Dlaczego muszę stać od rana w kolejkach do specjalistów?
 A od kiedy to nie ma kolejek do specjalistów ? Kolejki zaczęły sie od poronionej reformy służby zdrowia w 1999 r. za Buzka, i do tej pory maja się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kurna on co prawda doktór ale niekoniecznie lekarz, to pytanie raczej do Kosa
 Pamiętamy co obiecywał Czerw i teraz rządzi w powiecie ze swoimi dawnymi kolegami z PO w koalicji z PiS. Niech pokaże, że się przynajmniej stara  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Czerw obiecał, że coś się poprawi w temacie kolejek do specjalistów. Dr został przewodniczącym Rady Powiatu, wszedł w koalicję z PiS, który odpowiada za służbę zdrowia nie tylko w powiecie, ale kraju. Dlaczego muszę stać od rana w kolejkach do specjalistów?
A od kiedy to nie ma kolejek do specjalistów ? Kolejki zaczęły sie od poronionej reformy służby zdrowia w 1999 r. za Buzka, i do tej pory maja się dobrze.
 A to Czerwa pytaj co na ulotkach pisał i dlaczego obiecywał, że on się postara  Postarał się? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...