Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ten Pan skoczył w godzinach pracy? Piekny przykład idzie z miasta. Z 6 przykazania ktoś robi sobie żarty. Jestem zdegustowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni ma opoźniony zapłon piszą po ponad tygodniu to nie żaden urzędnik on nawet zawodówki nie ukończył i nie był żonaty tylko był w konkubinacie nie piszcie pierdół jak nie znacie sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer:)...hihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od dziennikarzy..Ja o tym nie słyszałem i uważam ten artyku za super news-ale cuda dzieją się w tym Kraśniku:)
Jak Ci się tak w Kraśniku spodobało to tam zamieszkaj. . . tam tylko niektórzy skaczą z okien ale za to wszyscy się tym interesują , będziesz się czuł jak w domu. Jaki artykuł - tacy zwolennicy . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że "rozgadana" na sesjach radna z urządnikiem mieli romans to przecież ich sprawa. No chyba, że schadzki były w godzinach pracy urzędnika, bo to zmiania postać rzeczy.Ta radna jest z PiSu a tam podobno wszyscy tacy wzorowi katolicy, czy to tylko pozory dla potrzeb wyborczych? Swoją drogą to niezłą akcję ustawili zdradzani małżonkowie, widocznie mieli dobrego informatora, że dało im się złapać kochasiów na gorącym uczynku. Brawo dla zdradzanych !
      też tak uważam, jeżeli pieprzyli się po godzinach pracy to guzik nas to obchodzi czy to urzędnik czy kloszard, chyba, ze w godzinach pracy, to dyscyplinarka i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to zyd obzezany i mial dosc,a widze po komentazah ze wiekszosc doprowadza sie do samogwałtuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby dotyczyło to rządów poprzednika to było by super, można by tak dalej ciągnąć, a że dotyczy to obecnych włodarzy to be, trzeba bojkotować forum, trzeba pisać że to pomyje, że nic się nie stało. Świadczy to o poziomie obecnej władzy i tyle, a miało nie być skandali obyczajowych i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ta Pani nie byla radna a ten Pan nie byl kierowca burmistrza to nikt by sie tym nie zainteresowal nie takie cuda dzieja sie w co drugim kochajacym sie malzenstwie w Krasniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się miesza w nieswoim kotle to potrzebne jest wyjście awaryjne !!! Ale żeby zamężna radna z kierowcą ... ten tego ?! Chyba, że brała korepetycje  potrzebne do zdobycia prawa jazdy i uczyła się zmiany biegów, oczywiście np.manualną skrzynią biegów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może dzięki temu skokowi przez okno, kierowca zachował etat w UM:) jest na zwolnieniu i niemożna go zwolnić. Bo poco kierowca jak niema samochodu służbowego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to słabo skakał kiedy się połamał, wałęsa przez tyle przez płot skakał i ma się chłop dobrze, do tego nie musiał chodził po obcych bo mu danuśka dobrze dawała, widać to po ilości dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne  podkreślenia jest także to, że pod tym niesłychanie rzetelnie napisanym " artykułem" nie podpisał się z imienia i nazwiska żaden z dziennikarzy. Dlaczego?
bo teraz taki zwyczaj wsród pismaków, żeby się nie podpisywać pod swoją "pracą"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od dziennikarzy..Ja o tym nie słyszałem i uważam ten artyku za super news-ale cuda dzieją się w tym Kraśniku:)
jak widać nawet najbardziej rynsztokowe szmatławce znajdą czytelników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik czy kierowca? bo to jednak roznica;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik czy kierowca? bo to jednak roznica;)
nie kierowca,nie urzędzik,tylko RYŻY  ch***,  on widzę że, chodzi teraz o kulach !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to słabo skakał kiedy się połamał, wałęsa przez tyle przez płot skakał i ma się chłop dobrze, do tego nie musiał chodził po obcych bo mu danuśka dobrze dawała, widać to po ilości dzieci
 
to słabo skakał kiedy się połamał, wałęsa przez tyle przez płot skakał i ma się chłop dobrze, do tego nie musiał chodził po obcych bo mu danuśka dobrze dawała, widać to po ilości dzieci
  No patrzy ty, a niektórzy ludzie mówią, że go wtedy SB przywiozło motorówką do stoczni. A z Danusią to się podobno zupełnie nie układa. No ale ludzie gadają różne rzeczy i nie wiadomo komu wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego Dziennik nie napisał, że chodzi o radną z PiS. Nie wierzę, że nie wiedział. Poza tym to nie był urzędnik a kierowca. I tu kolejna wpadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ten kierowca jest zatrudniony np. na "urzędniczym" etacie specjalisty ds. transportu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest tą radną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisali po takim czasie ,bo pewnie ktos sie postarał o to zeby był artykuł o tym..Komus zalezy na zemscie totalnej.Dziwne?Gdybym była żoną tego kierowcy albo męzem tej pani tez bym to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...