Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Afganistanie zginął żołnierz spod Annopola

Utworzony przez zz, 22 grudnia 2011 r. o 18:17 Powrót do artykułu
a wczoraj DW pisał: "W tej chwili wojsko nie zdradza skąd są żołnierze. - Jesteśmy na etapie informowania rodzin. Ale żaden z zabitych żołnierzy nie pochodzi z woj. lubelskiego - powiedział "Dziennikowi Wschodniemu" rzecznik prasowy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej pod którą podlega brygada, w której służyli żołnierze."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zadam takie pytanie retoryczne: I co? Opłacało się jechać za łatwymi pieniędzmi? zostawić żonę i małą córeczkę osierocić? Siłą nikt go tam nie wysłał, jakby pracował za biurkiem albo w sklepie to na minę by nie wjechał. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Ja zadam takie pytanie retoryczne: I co? Opłacało się jechać za łatwymi pieniędzmi? zostawić żonę i małą córeczkę osierocić? Siłą nikt go tam nie wysłał, jakby pracował za biurkiem albo w sklepie to na minę by nie wjechał. Tyle.
Jakim ty musisz być sfrustrowanym deklem. Mendo, ten człowiek oddał życie w służbie dla kraju. Ty jesteś zwykłym koniotrzepem i jedyne twoje zmartwienie, to mięsień [masterbaceps] prawej ręki. Do końca życia tak pozostanie. Okaż trochę szacunku śmieciu, bo ten człowiek oddał życie., m.in. za to, żebyś ty mógł się spokojnie trzepać. PS. łatwe pieniądze...co za dekiel....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Ja zadam takie pytanie retoryczne: I co? Opłacało się jechać za łatwymi pieniędzmi? zostawić żonę i małą córeczkę osierocić? Siłą nikt go tam nie wysłał, jakby pracował za biurkiem albo w sklepie to na minę by nie wjechał. Tyle.
Człowieku...łatwe pieniądze???????!!! Łatwe pieniądze to zarabiają np. posłowie, generałowie. Koniec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to przyjdzie nam zapłacić za tą śmierć ,przez 22 lata będziemy płacić małej sporą rentę ,wydaje mi się że żonka też będzie pobierać pokażną rentę ,nie wiem tylko przez ile lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Jakim ty musisz być sfrustrowanym deklem. Mendo, ten człowiek oddał życie w służbie dla kraju. Ty jesteś zwykłym koniotrzepem i jedyne twoje zmartwienie, to mięsień [masterbaceps] prawej ręki. Do końca życia tak pozostanie. Okaż trochę szacunku śmieciu, bo ten człowiek oddał życie., m.in. za to, żebyś ty mógł się spokojnie trzepać. PS. łatwe pieniądze...co za dekiel....
JASIU KONIO-TRZEPIE,to ze oni oddali życie to tylko po to aby amerykanie mogli spokojnie spać,a zagrożenie jest o wiele większe dla naszego kraju teraz niż wcześniej,to jest tylko wchodzenie w D.U.P.S.K.O amerykanom i to za nasze wszystkich pieniądze a my GÓWNO z tego mamy podobnie jak było z Iraku.Jesteśmy towarem i jedziemy tam tylko jako mięso armatnie.Mam tylko nadzieje że Ryży tak samo hojnie wynagrodzi rodziny tych zmarłych jak kiedyś wynagrodził rodziny z katastrofy CASY czy Tupolewa. Będziemy to śledzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ten człowiek oddał życie w służbie dla kraju..... dobre sobie jakiego kraju??USA??Byłeś w IRAKU byłeś na misji ONZ??więc się nie odzywaj... Polacy są mięsem armatnim NATO a to NATO to maszyna do robienia pieniędzy dla nielicznych... Chu... mnie strzela jak mi piszą, że walczą za kraj??Na ten moment jesteśmy OKUPANTAMI AFGANISTANU i jesteśmy w stanie wojny z tym krajem w imię czego??Gdzie jest POLSKA a gdzie AFGANISTAN...zobacz matole na mapie??To my i inni pod banderą NATO zakatowaliśmy ten kraj...my jesteśmy agresorami...Czemu NATO nie zaatakuje KOREI PÓŁNOCNEJ??Bo nie ma tam ropy czy gazu w porównaniu z Irakiem czy Afganistanem.Ciekawe kołku osikowy jakbyś się czół gdyby zaatakowali POLSKE jankesi czyli NATO bo mają podejrzenia że w Klewkach robią bombę...lun szkolą TALIBÓW (którzy notabene są tworem amerykańskiego wywiadu)Co??Jakbyś się czół??Myślisz, że to nie możliwe??Bzdura...A pieniądze za taką misję to od 1600-3000$ w zależności od stopnia, umiejętności i wykonywania pracy... Ale co od Ciebie oczekiwać jak TY sam nie myślisz tylko łykasz to co TV ci powie i pewnie Twój guru TUSK wraz z RADZIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Jakim ty musisz być sfrustrowanym deklem. Mendo, ten człowiek oddał życie w służbie dla kraju. Ty jesteś zwykłym koniotrzepem i jedyne twoje zmartwienie, to mięsień [masterbaceps] prawej ręki. Do końca życia tak pozostanie. Okaż trochę szacunku śmieciu, bo ten człowiek oddał życie., m.in. za to, żebyś ty mógł się spokojnie trzepać. PS. łatwe pieniądze...co za dekiel....
" oddał życie dla kraju " zapomniałeś wpisać nazwę tego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Jakim ty musisz być sfrustrowanym deklem. Mendo, ten człowiek oddał życie w służbie dla kraju. Ty jesteś zwykłym koniotrzepem i jedyne twoje zmartwienie, to mięsień [masterbaceps] prawej ręki. Do końca życia tak pozostanie. Okaż trochę szacunku śmieciu, bo ten człowiek oddał życie., m.in. za to, żebyś ty mógł się spokojnie trzepać. PS. łatwe pieniądze...co za dekiel....
co ty tak z tym trzepaniem ? ekspert jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna zaplanowana wojenka będzie na IRAN, SYRIA, LIBIA, LIBIA, SOMALIA, SUDAN. http://www.youtube.com/watch?v=owi02ojZnQk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym miał godną pracę i mógłbym się normalnie dorobić mieszkania samochodu to też bym nie jeździł. Byłem 4 razy i powiem tak jest ryzyko jest zabawa i pojadę 5 raz. "Chwała mu" - to jest gość. Zanim coś tu napiszecie przemyślcie to !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oki doki napisał:
gdybym miał godną pracę i mógłbym się normalnie dorobić mieszkania samochodu to też bym nie jeździł. Byłem 4 razy i powiem tak jest ryzyko jest zabawa i pojadę 5 raz. "Chwała mu" - to jest gość. Zanim coś tu napiszecie przemyślcie to !!!
Jedz chłopie do Irlandii, piąty raz może ci się nie udać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał być żołnierzem to chyna dlatego, że chciał strzelać do ludzi ! No i żeby do niego strzelano ! Bo chyba nie zostaje się żołnierzem po to żeby chodzić w paradach ? Miał pecha, a rodzina dostanie odszkodowanie. Uważam że zawód np. kierowcy jest znacznie bardziej niebezpieczny niż żołnierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
Chciał być żołnierzem to chyna dlatego, że chciał strzelać do ludzi ! No i żeby do niego strzelano ! Bo chyba nie zostaje się żołnierzem po to żeby chodzić w paradach ? Miał pecha, a rodzina dostanie odszkodowanie. Uważam że zawód np. kierowcy jest znacznie bardziej niebezpieczny niż żołnierza.
Fakt. Kierowców na drogach ginie znacznie więcej niż żołnierzy na tzw misjach a niestety ich rodziny nie dostają odszkodowania z kasy biednego państwa. Żołnierze jadą tam wyłącznie dla mamony ! Kasa, kasa i ......kasa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
co ty tak z tym trzepaniem ? ekspert jesteś ?
Oczywiście, że żołnierze jadą tam dla kasy ! A takie gadanie, że to dla kraju ( jakiego ? ) to tylko czcza gadanina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
Chciał być żołnierzem to chyna dlatego, że chciał strzelać do ludzi ! No i żeby do niego strzelano ! Bo chyba nie zostaje się żołnierzem po to żeby chodzić w paradach ? Miał pecha, a rodzina dostanie odszkodowanie. Uważam że zawód np. kierowcy jest znacznie bardziej niebezpieczny niż żołnierza.
Żołnirzem zostaje się aby bronić Ojczyzny bo cwaniaczki, pederaści i inna swołocz tego nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ość napisał:
no to przyjdzie nam zapłacić za tą śmierć ,przez 22 lata będziemy płacić małej sporą rentę ,wydaje mi się że żonka też będzie pobierać pokażną rentę ,nie wiem tylko przez ile lat.
dla ciebie na zasiłek też musimy płacić, dobrze że tylko pół roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna tragedia dla wszystkich bliskich tych poległych żołnierzy Tak bardzo mi przykro,że to się wydarzyło, aż brak słów żeby to opisać. To będą szczególnie przykre święta, a także smutne będzie dalsze życie tych rodzin. Głupi, pusty, egoistyczny i pozbawiony empatii polski narodzie, Oni oddali swoje życie,którego im nikt nie zwróci, a Wy potraficie się tylko licytować na forum, bo publicznie by Wam odwagi zabrakło!Co Was obchodzi po co tam pojechali, to był ich sposób na życie,tak chcieli zapewnić byt swoim rodzinom!Prawie każdy z Nas wykonuję jakąś pracę, ich pracą była o wiele trudniejsza niż praca nie jednego z Was, siedzącego wygodnie na du*** ze stałą miesięczną pensją w PL, w dodatku wiecznie niezadowolonego i narzekającego na co się tylko da! Chcesz wyjechać na misję, zarabiać tyle co oni? Jedź nikt Ci nie broni! Wolny wybór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tinka87 napisał:
Ogromna tragedia dla wszystkich bliskich tych poległych żołnierzy Tak bardzo mi przykro,że to się wydarzyło, aż brak słów żeby to opisać. To będą szczególnie przykre święta, a także smutne będzie dalsze życie tych rodzin. Głupi, pusty, egoistyczny i pozbawiony empatii polski narodzie, Oni oddali swoje życie,którego im nikt nie zwróci, a Wy potraficie się tylko licytować na forum, bo publicznie by Wam odwagi zabrakło!Co Was obchodzi po co tam pojechali, to był ich sposób na życie,tak chcieli zapewnić byt swoim rodzinom!Prawie każdy z Nas wykonuję jakąś pracę, ich pracą była o wiele trudniejsza niż praca nie jednego z Was, siedzącego wygodnie na du*** ze stałą miesięczną pensją w PL, w dodatku wiecznie niezadowolonego i narzekającego na co się tylko da! Chcesz wyjechać na misję, zarabiać tyle co oni? Jedź nikt Ci nie broni! Wolny wybór!
Pamiętaj że nikt nie kazał mu tam jechać, jego wolny wybór,pamiętaj tępa glówko, polska występuje tam w roli agresora i to za nasze podatników pieniądze, tyle w tym temacie. Wszelkie pretensje,reklamacje, i uwagi tylko do banana w USA i do obecnej polityki tego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...