Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ÓJT SZASTARKI MULARCZYK

Utworzony przez maurycjo, 25 grudnia 2010 r. o 12:01
ja napisał:
Że tak zapytam uczciwie z jakim doświadczeniem????????
Z doświadczeniem w pracy samorządowej oczywiście. Z choinki się urwałeś? A może masz kandydata z lepszym doświadczeniem i kwalifikacjami? A tak, pewnie Michałka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie słyszeliście co te padalce ze stowarzyszenia zrobiły?? Rozprowadzają po gminie sfałszowane pismo, w którym podają się za komitet wyborczy wójta i namawiają do udziału w referendum!! Tyle że nie ma tam żadnych podpisów ludzi z komitetu a pismo podrobione jest tak prymitywnie i napisane takim prostym, żeby nie powiedzieć prostackim językiem, że na pierwszy rzut oka widać, że to fałszerstwo tych podłych ćwierćinteligentów!! Nie dajcie się na to nabrać!! Widzicie teraz jacy to są ludzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego żaden padalec ze stowarzyszenia nie wypowie się teraz oficjalnie na forum w sprawie sfałszowanego pisma pochodzącego rzekomo od komitetu Mularczyka? Jesteście dno! Dno kompletne! Zero przyzwoitości i moralności! Zero jakichkolwiek zasad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Nie dajcie się na to nabrać!! Widzicie teraz jacy to są ludzie??
Jacy? - podli i bez żadnych skrupułów! Brak słów na takie zagrywki. Mam tylko nadzieję, że zbyt wiele osób się na to nie nabierze a oni za to poniosą odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NADZIEJA = ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOGO WY CHCECIE UCZYĆ I WYCHOWYWAĆ? PRZYSZŁYCH OSZUSTÓW? JA BYM WAM DAŁ SZKOŁĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bąbel napisał:
KOGO WY CHCECIE UCZYĆ I WYCHOWYWAĆ? PRZYSZŁYCH OSZUSTÓW? JA BYM WAM DAŁ SZKOŁĘ!
O TAK! Ciebie to trzeba się bać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 58 z 58

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...