Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Weekendowy rozkład to jakiś żart". Spięcie w sprawie kursów autobusów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2017 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Kampania wyborcza Bratka w pełni. Gonić gówniaka z autobusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś o tym głośno powiedział! Tak dalej być nie może ile ja się ostałam na tym cirmnym dworcu bo wiecznie nie ma autobusu skomunikowanego z pociągiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli problem jest taki że nowy prezez nie zwrócił się do bratka aby ten wydał swój wyrok. Żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wyjść na ulicę żeby zobaczyć jak autobusy po mieście się ganiają, prywatni ręce zacierają bo autobus stoi i czeka aż bus przyjedzie, żeby pojechać zaraz po nim... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowcy są po 300zł w plecy bo prowizja z biletów rozbiła się na 5 dodatkowo przyjętych osób. I tak dużo nie zarabiamy a ktoś tu chce żebym kiełbasę jadł tylko w święta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cały maksymiliam to jakie doświadczenie ma w transporcie ?? czy kolejny superznawca expert miłośnik z internetu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakim ekspertem trzeba być żeby ułożyć taki rozkład jak jest teraz? Emka goni emke a w niedziele godzinę nic na stację nie jedzie. Eksperci od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Kiedy jeszcze pan Dariusz Lisek był prezesem MPK Kraśnik (obecnie zastępca burmistrza Kraśnika – red.), to zawsze słuchał rad kierowców. Mnie również do tych konsultacji włączał. Drukowaliśmy tabelkę z każdego przystanku, czy są za duże luki w kursach czy za małe i to było zmieniane. Wydaje mi się, że teraz tego nie zrobiono. - Pan Bratko zapomniał że został odsunięty od MPK po takich samych komentarzach wobec MPK i jego pracowników za prezesury Pana Liska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazl sie znaeca z internetu co to niby wszystko wie najlepiej a tylko robi fernet i zamieszanie skad ktos morze wiedziec czy rozklad jest dobrze ulozony czy nie jak przy tym nie pracuje skoro ludzie na miescie mowia ze rozklad jest bardzo dobry to raczej tego trzeba sie trzymac. A co do zarobkow kierowcow to napewno nikt na sile ich tam. Nie trzyma i zamiast nazekac to morze lepiej zmienic prace jak im tak zle w tym mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ze rozklad jest bardzo dobry to raczej tego trzeba sie trzymac" Panie kołodziejczyku proszę przeczytać komentarze co ludzie piszą w tej sprawie". Sam rzadko jeżdżę MPK bo wolę busy, ale ostatnio słyszałem rozmowę "Prezes Lisek to zawsze był u siebie w biurze a tego wiecznie nie ma, a to łazi do informatyka a to gdzieś się kręci, a po pracy razem z Panią kontroler jedzie na działkę rozgrabiać ziemię". Skąd niby ten cały bratko tyle o firmie wie i to wewnętrzne informacje? Muszą mu wynosić pracownicy a skoro tak się dzieje że wynoszą informacje to znaczy że sposób zarządzania firmą im się nie podoba! Od czasu kiedy zmienił się prezes nie mogę nawet dziecka do szkoły posłać bo autobus jest albo za wcześnie albo za późno. Do tego rozkład zmieniał się już 4 razy od marca, człowiek się przyzwyczai i znowu zmiana! Wole busy deca bo są często jadą zawsze gdzie trzeba i nie ma z nimi żadnych problemów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to Pan Bratko i Pan Kołodziejczyk razem w pewnym momencie stali w opozycji do Prezesa Liska, bo uważali że tamten ich wykorzystuje ponieważ podsuwali mu pomysły i prowadzili facebooka za darmo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor teraz taki nastał że nie ma zielonego pojęcia o rozkładzie jazdy !!!! A na tej stronie czepiacie się chłopaka a nie patrzycie jaki na prawdę jest rozkład autobusów które jeżdżą za nasze pieniadze puste ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kierowcom tak źle to nich idą na busy pracować. Chętnych do pracy w MPK nie brakuje. A to co robi w czasie prywatnym to chyba też nie Twoja sprawa. Jak dla mnie to może nawet na rękach chodzić. Autobus od autobusu się odbija i jeszcze źle. Żenujące są te komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech teraz da podwyżkę politycznemu bo zapracowany i za trzech pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to chodzi ! Autobus od autobusu się odbija i widać na zdjęciach ! Jeden goni drugiego i jeden pusty a potem długo nic ! Dno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie Iza biedny ten Maksio ... wszyscy się go czepiają i z tej rozpaczy musiał dołączyć do Nowoczesnej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny maksio, nie załapał się na stołek i lipa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksio niech wezmie sie za jakas robote bo fenomenem nie jest jak wiadomo a autobusy nawet jak by byly co minute to by mu nie pasowalo wiec nie wiem po co sie czepia pewnie o stolek walczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na facebooku Kołodziejczyka podsumowali i to podpisując się imieniem i nazwiskiem a tu jedna osoba z tego samego IP klepie komentarze na kogoś kto działa w słusznej sprawie :D Cała dobra zmiana jest taka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, wystarczy poczytać co piszą ludzie na profilach takich jak kraśnik dawniej i dziś czy na transporice i to dopiero daje inny obraz a nie anonimy popleczników kołodziejczyka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...