Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
haha to ci bokser
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chetnie z nim stane na ringu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wiceminister wyzwie Żuka do pojedynku a polubią go wszyscy mieszkańcy Lublina którzy mają dosyć zadłużania miasta i kolesiostwa w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zabrakło worków treningowych i poświęcili jednego wice-ka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tego pana syn handlował narkotykami? Może więc mniej lansu a więcej działań na rzecz przestrzegania PRAWA w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz, to po co pytasz? Jakiś taki nierozgarnięty jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz, to po co pytasz? Jakiś taki nierozgarnięty jesteś...
Jak wiem, to nie pytam, panie "rozgarnięty inaczej". Może zmień dilera albo dawkę skoro masz już problem z rozumieniem prostych zdań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zapomniał o nokaucie na granicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiem, to nie pytam, panie "rozgarnięty inaczej". Może zmień dilera albo dawkę skoro masz już problem z rozumieniem prostych zdań.
To ty jesteś gupi jak zadajesz gupie pytania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatkowa atrakcja w czasie meczu - trawka za darmo rozdawana przez syna "boksera".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w przerwie atrakcja- na czesc wiceministra radna wypusci baloniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie mu przywale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma ciekawszych tematów, tylko ciągle piszecie o tym idiocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu wiceministrowi dedykuje fragment wiersza Kasprowicza: Rzadko na moich wargach - Niech dziś to warga ma wyzna - Jawi się krwią przepojony, Najdroższy wyraz: Ojczyzna. Widziałem, jak się na rynkach Gromadzą kupczykowie, Licytujący się wzajem, Kto Ją najgłośniej wypowie. Widziałem, jak między ludźmi Ten się urządza najtaniej, Jak poklask zdobywa i rentę, Kto krzyczy, iż żyje dla Niej. Widziałem, jak do Jej kolan - Wstręt dotąd serce me czuje - Z pokłonem się cisną i radą Najpospolitsi szuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto sędziuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by nowy stadion w Kraśniku czy jakiegoś sponsora dla Stali Pan Stawiarski załatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś samotny/samotna? poznajmy się :) http://www.poznajki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...