Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej prądu w Strefie Inwestycji Kraśnik. Przybędzie też inwestorów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2018 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Byłem przejazdem w krasniku, straszna dziura w każdym tego słowa znaczeniu, w jezdni też dziury i nagle kolo sądu wypada ruski traktor z przyczepą pełną gnoju i to wprost we mnie z podporzadkowanej. Cudem ucieklem, a chlop z traktora dawaj mnie wyzywac po goralsku czy ukaińsku. Makabra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w dodatku ta sytuacja w oświacie?... istna załamka! Wiesz coś na ten temat, prawda? Mieszkasz w pobliżu sądu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest linia kolejowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cymbale z 17,47 ty nawet nie wiesz że to nie był Kraśnik. Wszystko ci się popieprzyło w łepetynie bo jechałeś dzikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzikiem?! Z ASF?! Help!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest prąd w strefie bo Powiat zgodził się na lokalizację kabli w pasie drogowym. Inaczej było by po wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ME to leci nieźle do przodu, a pomyśleć że to kiedyś była mała polska firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia kolejowa z obrazka została sprzedana i rozebrana z 5 lat temu...Czym tu się chwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam gdzie inne media do strefy ? INTERNET TELEFON itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto sprzedał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że media expert to teraz jest wszędzie, ale to dobrze, bo fajne promocje mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiesz kto srzedał tory ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla nas fajnie że będzie media expert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, ME spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...