Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władze miasta dały kupcom ultimatum

Utworzony przez z krasnika, 18 czerwca 2008 r. o 09:54 Powrót do artykułu
to tylko propaganda, z tą ankietą i że dały ultimatum, decyzja na pewno będzie taka żeby targowisko przenieść, a obecny plac się korzystnie sprzeda, pewnie już jest chętny, ale dzięki "negocjacjom" z kupcami to burmistrz Piotr Cz. chce pokazać jaki to on niby dobry i to nie on podjął decyzję a mieszkańcy Kraśnika. A swoją drogą to też jestem za tym, że w tym miejscu to targowisko nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację .Czubiński udaje ,że liczy się ze zdaniem mieszkańców i mówi o ankietach które są nie do sprawdzenia.Ja nie znam nikogo kto kiedykolwiek brał udział w jakiejś ankiecie. Po za tym jeżeli tak liczy sie z opinią mieszkańców to dlaczego z prywatyzował KPC gdzie 99% głosujących było przeciw.Typowe łapówkarze.Za plac ktoś przytuli święte kraśnickie 10% w rulonach. Plac ma już nowego właściciela .Teraz dorobi się reszte .przeniesienie placu,opinie mieszkańców ,wycene rzeczoznawcy,ustawi przetarg .U nas normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popol napisał:
Masz rację .Czubiński udaje ,że liczy się ze zdaniem mieszkańców i mówi o ankietach które są nie do sprawdzenia.Ja nie znam nikogo kto kiedykolwiek brał udział w jakiejś ankiecie.
Akurat w tym punkcie sie zgodzić nie mogę, bo do moich rodziców emerytów zapukali ankieterzy. Było to na ul. Klonowej. Wiem, że u innych w tym bloku byli także
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie jedno.Czubiński ma wizje i je realizuje.Ta całe pajacowanie wokół różnych spraw mają na celu zamydlenie oczu i sugerowanie ludziom,że to dla ich dobra.Sprawa już jest postanowiona.Targowisko pod fabrykę a teren po starym targowisku na sprzedaż.Pojawiają się też pytania dlaczego tyle inwestycji jest w dzielnicy fabrycznej a nie starej.Odpowiedź jest prosta.Dzielnica fabryczna to taka nasza Nowa Huta.Ludność nie za bardzo rozgarnięta i łatwo dająca się manipulować.Kwiatki,kostka,basen,boisko w lesie,festyny,telebimy,uścisk dłoni i blebs czuje się wyróżniony.Masz rację ankieta była.Ankieterzy wiedzą do jakich ludzi pukać i kogo pytać o zdanie .Znam takich którzy czuja się dumni ,ze o czyms niby decydują i odwiedza ich UM pytając o opinie.Ankieter poinstruowany przez pijara sugeruje co jest dobre dla mieszkańca fabrycznego i ten oddaje głos zgodnie z wolą i wizją innego człowieka.Dzięki takim ludziom mamy na fabrycznym trzy markety,w budowie są dwa następne.Teren koło stacji benzynowej sprzedany pod kolejny market.Domyślam się ,ze teren po targu sprzedany zostanie pod market budowlany.Wyobrażcie sobie ,ze wokół jest kilka dużych kraśnickich sklepów z materiałami budowlanymi i nagle na srodku powstanie coś co wykończy kraśnickich kupców.No ale to juz postanowione.W straym by to nie przeszło ale w Nowej Hucie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta powinna bzc przeprowadzona wycynie w dzielniczy starej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jedna z niewielu rzeczy, w których popieram burmistrza!!! Targ w obecnym miejscu nie ma racji bytu, a nowa lokalizacja jest 300 metrów od obecnej, a nie kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...