Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wprowadzili zakaz stawiania blaszanych garaży. Jak tłumaczą to urzędnicy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2016 r. o 08:31 Powrót do artykułu
A od kiedy na postawienie blaszaka potrzeba pozwolenie? Zgłasza się i nie mogą nic zrobić bo nie jest to obiekt budowlany trwale związany z gruntem. Ale kraśnik to nie miasto, to stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im chodzi tylko o kasę. Za garaż murowany trzeba płacić dziesięć razy więcej podatku niż za dom. Czas na zmianę burmistrza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy w polszy może sobie postawić garaż blaszak na swojej posesji i każdy urzedas może go zassac e trąbke,prawo jest wszędzie takie samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Rysiek jest bezbłędny i jego "nowoczesne" wypowiedzi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To partia telewizyjna, która ledwo się zaczęła, a już się kończy :) To młodsza siostra platformy i również jak ona spadkobierczyni unii wolności. Dużo członków tzw. "nowoczesnej" to b. członkowie PO a jak nie PO to unii wolności (liberalno-socjalistyczna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nikomu nie trzeba zgłaszać jezeli chce sie postawic garaz blaszany. Stawaia się i koniec pieśni. to jest obiekt nie zwiazany na stałe z gruntem i nie potrzebuje zezwoleń ani zgłoszeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie o co chodzi ? chodzi o kasę. Blaszaka sie nie zgłasza i nie płaci sie podatku, na garaż murowany trzeba mieć zgłoszenie i od razu leci podatek, który przeważnie jest kilkukrotnie większy niż od powierzchni mieszkalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by spółka- wiadomo czyja- ;-) by się tym zajęła i by było ok ? ewentualnie skład w Urzędowie lub w Trzydniku otworzyć- Mirek miałby na szkołę dla dzieci :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy PRL-II jeszcze chwile i urzędnicy wejdą nam do ŁÓŻEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci dopiero urzedasy maja gdzie sobie poszalec. Szkoda ,ze woda w kranie taka tania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie postawi blaszaka i obuduje go deskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie naciągane przepisy i argumentacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, w końcu to nie slamsy w Afryce czy Azji tylko Europa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa i tylko kasa, postawisz blaszaka to ci każą go zdemontować i stawiać murowany by doić podatek od nieruchomośći, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dety artykuł na życzenie Platfornersko-Peselowskiego dziadostwo z Krasnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł jest dobry tylko decyzja rady miasta kontrowersyjna bo wkracza na teren prywatny gdzie człowiek ma prawo decydować co postawić byle to nie zagrażało i przeszkadzało właścicielom obok. Jeśli chodzi o estetykę to nikt nie stawia tego typu obiektów przed domem tylko za i tego typu uzasadnienie jest co najmniej śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******podatekodnieruchomosci.pl/artykul,6211,podatek-od-nieruchomosci-za-blaszane-garaze.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://ogrodolandia.pl/procedura-budowy-altan-wiat-garazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***m.pro-arte.pl/aktualnosci/3600/garaz-budynkiem-gospodarczym-jak-zglosic-.xhtml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Rudnickim ja osobiście miałem "przyjemność". Facet jest ... nie na miejscu. Ja miałem swoje plany na działce a on mi wyjaśnił, że on ma inne wizje i mogę tylko to na co on mi pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...