Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wracali z dyskoteki, uderzyli w busa, a potem w drzewo. Pięć osób w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2018 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Szkoda samochodu, bo byłładny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz gust jak moja była żona. Bez gustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, jednocześnie przestrzegam przed m Kraśnikiem, sam jechałem w okolicach sądu autem i omal nie staranował mnie traktor władymirec z przyczepą wypełnioną obornikiem. Kierowca tego składu typowy burak z prowincji swoją gwarą naruszył moje dobre imie i godność osobistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była żona? To kiedyś nie miałeś gustu, a teraz masz, czy odwrotnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu patrząc na nią to raczej nie miałem. Człowiek uczy się na błędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędowska/ lubelska doły takie że tragedia, wstyd dla miasta i powiatu;/  zobaczymy czy w końcu zrobią tą drogę w tym roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło żesz huliera nawet na potańcówkie nie dadzo spokojnie pojechać Tożto co to tera bedzie samochód rozbity a przecia niełubezpicył jo łojojojojoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę se ruskim traktorem koło sądu,a tu jakiś burak jedzie i myśli że cała droga tylko dla niego.Król wioski się znalazł.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Heniu patrząc na nią to raczej nie miałem. Człowiek uczy się na błędach.
 A i wypić też pewnie mogłeś dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...