Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory burmistrza Kraśnika do powtórki? Przegrany idzie do sądu

Utworzony przez Zielony Janusz, 14 stycznia 2015 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Jak to nic? A solary? a sale gimnastyczne, a chodniki, a ulice? A co wam da PSL? Obowiązek pracy do 67r? Większą akcyzę na paliwo? Nowe reformy w szkołach, po których następuje wtórny analfabetyzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nic? A solary? a sale gimnastyczne, a chodniki, a ulice? A co wam da PSL? Obowiązek pracy do 67r? Większą akcyzę na paliwo? Nowe reformy w szkołach, po których następuje wtórny analfabetyzm?
POLACY niestety się na to wszystko godzą,wiec nadal aktualne jest światowe powiedzonko " głupi jak Polak " głupszej nacji nie ma na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewny że tow. kaczor i spółki gdyby znaleźli coś takiego to ryja by piłowali na całą Europę jak ich oszukali  !  A tu ? Nie łoni przecie święte ! I jak wierzyć takim ludziom ! To jest dopiero kłamstwo ! Ja się dziwę, że Janczarek wcześniej nie zgłosił do prokuratury bo to nie powinien być protest wyborczy tylko przestępstwo wyborcze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewny że tow. kaczor i spółki gdyby znaleźli coś takiego to ryja by piłowali na całą Europę jak ich oszukali  !  A tu ? Nie łoni przecie święte ! I jak wierzyć takim ludziom ! To jest dopiero kłamstwo ! Ja się dziwę, że Janczarek wcześniej nie zgłosił do prokuratury bo to nie powinien być protest wyborczy tylko przestępstwo wyborcze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nic? A solary? a sale gimnastyczne, a chodniki, a ulice? A co wam da PSL? Obowiązek pracy do 67r? Większą akcyzę na paliwo? Nowe reformy w szkołach, po których następuje wtórny analfabetyzm?
Tak zgadzam się tak może bazgrać tylko ślepy analfabeta !typu rydzok ze spółką złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Janczarek wspomni przed sądem o udziale księży z krasnickich parafii dla których cisza wyborcza znaczy tyle co nic i bez cienia wstydu namawiał ludzi do głosowania na włodarczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jedyny protest wyborczy kandydata PEEZELU w Polsce :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rownym szacunkiem darzę obu Panów ,ale akurat w dniu wyborów byłem na SOR i sanitariusz bez zadnych nacisków zapytal czy chcę głosowac bo jest taka mozliwosc na szczęście nie umarłem i nie sądze,aby namawiano nieboszczyków do głosowania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mozeby tak wnieść protest co do wyborów w gminie Krasnik w Stróży, gdzie ksiądz proboszcz jawnie namawiał wprost na kogo głosować, podobnie w Polichnie. A swoją drogą to dziwne, że pan Kos niedopilnował porządku w podległej mu placówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nic? A solary? a sale gimnastyczne, a chodniki, a ulice? A co wam da PSL? Obowiązek pracy do 67r? Większą akcyzę na paliwo? Nowe reformy w szkołach, po których następuje wtórny analfabetyzm?
A ile na to kredytów ma miasto. Podobno 50 mln?Faktycznie trzeba się mocno starać żeby coś takiego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile na to kredytów ma miasto. Podobno 50 mln?Faktycznie trzeba się mocno starać żeby coś takiego zrobić.
Nie, nie 50. Ja słyszałem, że 150! Podobno mają jeszcze wszystkie dachy w Kraśniku trawą pokrywać, żeby było ekologicznie i żeby króliki na nich mogły się paść. A przy okazji tych królików, to mają wskrzesić masarnię, co to kiedyś była, ale ją zamkli i będzie na nowo przetwórnia mięsa. A jak będzie ta przetwórnia, to będą potrzebne puszki na pasztet z królika, to wtedy Spółdzielnia Inwalidów rozbuduje się, bo zamówień będzie co niemiara. A i szkolnictwo też przy tym zyska, bo utworzą zawodówki, w których będą się uczyli na ogrodników,hodowców, masarzy i metalowców. A jeśli te króliki będą z tych, co to się z nich wełnę czesze, to jeszcze fachowcy od przerabiania tej wełny będą potrzebni, czyli tkacze i futerek, czyli kuśnierze. I wtedy Kraśnik będzie miał się dobrze! Tak, to prawda, że to program godzien czołowego działacza PSL. Ale ja do nich nie należę. Ale się zapiszę, jak mnie poprą, bo mój program jest o wiele lepszy niż te wypociny o niczym obu przegranych kontrkandydatów obecnego, prawnie wybranego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie 50. Ja słyszałem, że 150! Podobno mają jeszcze wszystkie dachy w Kraśniku trawą pokrywać, żeby było ekologicznie i żeby króliki na nich mogły się paść. A przy okazji tych królików, to mają wskrzesić masarnię, co to kiedyś była, ale ją zamkli i będzie na nowo przetwórnia mięsa. A jak będzie ta przetwórnia, to będą potrzebne puszki na pasztet z królika, to wtedy Spółdzielnia Inwalidów rozbuduje się, bo zamówień będzie co niemiara. A i szkolnictwo też przy tym zyska, bo utworzą zawodówki, w których będą się uczyli na ogrodników,hodowców, masarzy i metalowców. A jeśli te króliki będą z tych, co to się z nich wełnę czesze, to jeszcze fachowcy od przerabiania tej wełny będą potrzebni, czyli tkacze i futerek, czyli kuśnierze. I wtedy Kraśnik będzie miał się dobrze! Tak, to prawda, że to program godzien czołowego działacza PSL. Ale ja do nich nie należę. Ale się zapiszę, jak mnie poprą, bo mój program jest o wiele lepszy niż te wypociny o niczym obu przegranych kontrkandydatów obecnego, prawnie wybranego burmistrza.
A jakże prawnie wybranego 27 GŁOSÓW. PORAŻAJĄCY SUKCES|.A długów faktyczni jest prawie 50 baniek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i zegarek odkupil od Nowaka, chce widocznie isc w jego slady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakże prawnie wybranego 27 GŁOSÓW. PORAŻAJĄCY SUKCES|.A długów faktyczni jest prawie 50 baniek.
Gdybyś ciamajdo ruszył zadek od komputera i zajął się jakimś sportem, to byś wiedział, że wygrywa się 1/słownie: jednym/ głosem. Ale dla takich jak ty, to nawet 100milionów byłoby za mało:( A co do 50 baniek: niech będzie i 150! Czemu nie? Poprzednik brał niewiele mniej, ale mieszkańcy nic z tego nie mieli. Zyskiwał na tym tylko on i ta świta, co wokół niego krążyła i pchała się przed kamery. Cała reszta miała to tylko spłacać. Całkiem tak jak koalicja rządowa - bierze bez opamiętania, a najbiedniejsi to spłacą. To nikomu nie przeszkadza? Ja, moi znajomi, rodzina, sąsiedzi chcemy, żeby burmistrz Włodarczyk rządził spokojnie i żadne beksy mu w tym nie przeszkadzały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś ciamajdo ruszył zadek od komputera i zajął się jakimś sportem, to byś wiedział, że wygrywa się 1/słownie: jednym/ głosem. Ale dla takich jak ty, to nawet 100milionów byłoby za mało:( A co do 50 baniek: niech będzie i 150! Czemu nie? Poprzednik brał niewiele mniej, ale mieszkańcy nic z tego nie mieli. Zyskiwał na tym tylko on i ta świta, co wokół niego krążyła i pchała się przed kamery. Cała reszta miała to tylko spłacać. Całkiem tak jak koalicja rządowa - bierze bez opamiętania, a najbiedniejsi to spłacą. To nikomu nie przeszkadza? Ja, moi znajomi, rodzina, sąsiedzi chcemy, żeby burmistrz Włodarczyk rządził spokojnie i żadne beksy mu w tym nie przeszkadzały!
Zgadzam się z tobą Nasz kochany Burmistrzjest wspaniały, jest najlepszym lekarzem w Kraśniku i najlepszym Burmistrzem, dzieki niemu będą nowe miejsca pracy i już nigdu nikt w Kraśniku nie będzie płąkał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na MIrona on jest wspaniałym Burmistrzem cudownym mówcą, jedynym prawdziwym katolikiem, potwierdzam że jest doskonałym lekarzem, Tylko on nas wybawi od biedy izapewni rozkwit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś ciamajdo ruszył zadek od komputera i zajął się jakimś sportem, to byś wiedział, że wygrywa się 1/słownie: jednym/ głosem. Ale dla takich jak ty, to nawet 100milionów byłoby za mało:( A co do 50 baniek: niech będzie i 150! Czemu nie? Poprzednik brał niewiele mniej, ale mieszkańcy nic z tego nie mieli. Zyskiwał na tym tylko on i ta świta, co wokół niego krążyła i pchała się przed kamery. Cała reszta miała to tylko spłacać. Całkiem tak jak koalicja rządowa - bierze bez opamiętania, a najbiedniejsi to spłacą. To nikomu nie przeszkadza? Ja, moi znajomi, rodzina, sąsiedzi chcemy, żeby burmistrz Włodarczyk rządził spokojnie i żadne beksy mu w tym nie przeszkadzały!
Czubek też robił długi ale nie aż takie.A co do spłaty- miło jest myśleć ,że teraz długi spłaci święty Mikołaj .Zasadność inwestycji Czubka i Włodarczyka jest porównywalna. Czu remontował szkoły,chodniki,basen,budował hale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze że nigdy nikogo nie skrzywdził, z niego spływa somo dobro, Włodarczyk jest moim idolem, mam nadzieje że kiedyś dostąpie łąski stopy mucałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzem prawdziwym Krasnika jest p.Czerw.Zobacz reklamę na ul.Urzędowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzem prawdziwym Krasnika jest p.Czerw.Zobacz reklamę na ul.Urzędowskiej
No właśnie! A to zgodne z prawem? Może doktor prawa by się wypowiedział? A może to tylko gorliwy wielbiciel macha mu na drodze do pracy własną podobizną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...