Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki sekcji zwłok zamordowanej Kamili

Utworzony przez Janek, 10 grudnia 2010 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Mówicie że jak się ma 14 lat to ma się bajkę w głowie ? Ja jak ma się 15 urodziny to co już można dupy dawać ? Ja akurat z tego co pamiętam to w wieku 14 lat umiałem myśleć racjonalnie a teraz jeszcze młodzież szybko dorasta i w wieku 14 lat to już mogła by pójść na emeryturę w tym fachu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
wiecie co??? już mnie to wku***a jak czytam te komentarze!! nie jestem po jego stronie, nie bronie go ale ku*** jak można oskarżać go o pedofilie jak głupia małoletnia szmata dała się wypier***ić to co mieć pretensje do chłopaka??weźcie się ogarnijcie!!! gdyby nie chciała to by mu nie dała a ona była zwykłą młodą kurewką która myślała że skoro daje się wyruchać to jest ładna fajna i wogóle cole crazy girl... żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja nie jestem ani za nią, ani za nim, bo ich nie znałam i nie oceniam. Tylko zastanawiam się dlaczego większość ma pretensje do dziewczyny??? Może nie prowadziła się dobrze, ale to wina jej rodzicow, a to ,,,,,,,,,,,że "dała dupy" nie ma tu w ogóle znaczenia. Jak ktoś mądry tu wcześniej napisał była dzieckiem, a za dzieci odpowiadaja dorośli, czyli w tej sytuacji za nią odpowiedzialny był ten koleś, bo z nią wtedy przebywał czyli była pod jego opieką. A jak byłby mądry, to by sie sam nie brał za gówniary. Ma za swoje. I nie ma tu co gadać że ona CHCIAŁA, bo to on NIE POWINIEN chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że jego matka pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku jako kurator zawodowy rodzinny, czyli zajmuje się patologicznymi rodzinami i patologicznymi dziećmi. Szkoda, że swojego synka nie umiała wykierować na ludzi. W końcu nie każdy człowiek podnosi rękę na drugiego, a potem zakopuje go na polu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*urwa pojebało was? Zostawcie go i ją! Fakt, że zachowali się tak ja nie trzeba! Ale dlaczego winicie tylko Karola?! Przestańcie! Popatrzcie w lusterko! Fajnie by wam było patrzeć na takie teksty o sobie?! Popi*rdoleńcy! Pedofil, morderca i co k*urwa jeszcze może zamachowiec z II Wojny Światowej?! Weźcie się zajmijcie swoim życiem! Ja bronię Karola, bo wiem, że tego nie zrobił! A jak komuś nie pasuje to niech tu nie wchodzi! I jeżeli ktoś mu życzy śmierci to dlatego, że jest pi*rdolonym idiotą, bo robiąc tak sami stajecie się mordercami! Nie zancie prawdy! Sekcja zwłok nie wykazała, że jest w ciąży, nie wykazała jak zginęła! Nie osądzajcie go po tym jak usłyszycie jakieś ploty, bo o tym teraz się wszędzie mówi! I nie pi*rdolcie głupot na jego temat, bo to wszsytko można sprawdzić kto to pisał, a oczernianie ludzi na takich portalach jest chamskie i świadczy o waszym braku kultury. KAROL JEJ NIE ZABIŁ! NIGDY W TO NIE UWIERZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zdaje się, że jego matka pracuje w Sądzie Rejonowym w Kraśniku jako kurator zawodowy rodzinny, czyli zajmuje się patologicznymi rodzinami i patologicznymi dziećmi. Szkoda, że swojego synka nie umiała wykierować na ludzi. W końcu nie każdy człowiek podnosi rękę na drugiego, a potem zakopuje go na polu.
Ale Ty się o nic nie martw, Ciebie też spotka taki los. Now iesz, w końcu patologiczna rodzina nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ze wstępnych informacji wynika, że nie ustalono przyczyny śmierci 14-latki – mówi Małgorzata Samoń, prokurator rejonowy w Kraśniku. – Prawdopodobnie zlecimy dalsze badania" Przydałoby się przenieść śledztwo do innego Sądu w innym mieście. Z powodów jak w komentarzach powyżej. Kruk krukowi oka nie wykole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Ze wstępnych informacji wynika, że nie ustalono przyczyny śmierci 14-latki – mówi Małgorzata Samoń, prokurator rejonowy w Kraśniku. – Prawdopodobnie zlecimy dalsze badania" Przydałoby się przenieść śledztwo do innego Sądu w innym mieście. Z powodów jak w komentarzach powyżej. Kruk krukowi oka nie wykole.
Ech no prośba...Człowieku ogarnij się. Po pierwsze slędztwa nie prowadzi sąd a prokuratura, której podlega dany obszar. Sąd jest od osądzania, a nie od śledztwa! No a w Kraśniku jest jedna prokuratura. Po drugie, nie sugeruj że to że jego matka pracuje w sądzie czy tam w prokuraturze może mieć jaki kolwiek wpływ na opinie biegłych lekarzy którzy przeprowadzili sekcję... Nie osądzaj jeśli nie znasz okolicznośći..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorotcik napisał:
A ja nie jestem ani za nią, ani za nim, bo ich nie znałam i nie oceniam. Tylko zastanawiam się dlaczego większość ma pretensje do dziewczyny??? Może nie prowadziła się dobrze, ale to wina jej rodzicow, a to ,,,,,,,,,,,że "dała dupy" nie ma tu w ogóle znaczenia. Jak ktoś mądry tu wcześniej napisał była dzieckiem, a za dzieci odpowiadaja dorośli, czyli w tej sytuacji za nią odpowiedzialny był ten koleś, bo z nią wtedy przebywał czyli była pod jego opieką. A jak byłby mądry, to by sie sam nie brał za gówniary. Ma za swoje. I nie ma tu co gadać że ona CHCIAŁA, bo to on NIE POWINIEN chcieć.
A jeżeli nie wiedział,że jest nieletnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
A jeżeli nie wiedział,że jest nieletnia?
Bzdura. Na zdjęciu widać że dziewczyna wyglądała na swój wiek. Pozatym znał ją przez dłuższy okres czasu i nie wiedział ile ona ma lat? Nie możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i tu nie masz racji - ona miała prawo żyć ,a on nie miał prawa zabijać - pozdrawiam
Wskaż mi, gdzie ja niby napisałem, że ona nie miała prawa żyć, a on miał prawo zabić ją... Co ma piernik do wiatraka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P/A. napisał:
K*urwa pojebało was? Zostawcie go i ją! Fakt, że zachowali się tak ja nie trzeba! Ale dlaczego winicie tylko Karola?! Przestańcie! Popatrzcie w lusterko! Fajnie by wam było patrzeć na takie teksty o sobie?! Popi*rdoleńcy! Pedofil, morderca i co k*urwa jeszcze może zamachowiec z II Wojny Światowej?! Weźcie się zajmijcie swoim życiem! Ja bronię Karola, bo wiem, że tego nie zrobił! A jak komuś nie pasuje to niech tu nie wchodzi! I jeżeli ktoś mu życzy śmierci to dlatego, że jest pi*rdolonym idiotą, bo robiąc tak sami stajecie się mordercami! Nie zancie prawdy! Sekcja zwłok nie wykazała, że jest w ciąży, nie wykazała jak zginęła! Nie osądzajcie go po tym jak usłyszycie jakieś ploty, bo o tym teraz się wszędzie mówi! I nie pi*rdolcie głupot na jego temat, bo to wszsytko można sprawdzić kto to pisał, a oczernianie ludzi na takich portalach jest chamskie i świadczy o waszym braku kultury. KAROL JEJ NIE ZABIŁ! NIGDY W TO NIE UWIERZĘ!
Ten wpis świadczy o tym, że szanowni "fachowcy" z medycyny sądowej rzucili potężne koło ratunkowe zabójcy. On wszystko wycofa, powie, że oczywiście był bardzo bity, zmuszany, polewany wodą itp. A zabił ją pewnie Yeti, który akurat tamtędy przechodził. Przecież innych dowodów nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Masz racje!!! Jedyny na tym forum sensowny i inteligentny wpis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim wy wszyscy jesteście żeby ich osądzać?!JASNOWIDZE? Oni są już osądzeni ich sam Pan Bóg już osądził. Żałosne jest czytanie waszych komentarzy. Wy sami nie wiecie co kryje się waszych główkach ty jako dziewczyna możesz być kur.. ,a ty chłopczyku mordercą (pedofilem).Przemyślcie to .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goś67 napisał:
Ten wpis świadczy o tym, że szanowni "fachowcy" z medycyny sądowej rzucili potężne koło ratunkowe zabójcy. On wszystko wycofa, powie, że oczywiście był bardzo bity, zmuszany, polewany wodą itp. A zabił ją pewnie Yeti, który akurat tamtędy przechodził. Przecież innych dowodów nie ma.
To lubelskie badziewie "sundowe" sundzi tak jak mu wygodnie. Po tym jak POsłużono się opinią wybitnego językoznawcy w sprawie "Kurdupla" sepleniącego Januśka to są zdolni do wszystkiego. W tym samym czasie była robiona sekcja zwłok 3 ofiar katastrofy Gibraltarskiej i tej dziewczynki co zginęła miesiąc temu. Szkoda śliny na to lubelskie Badziewie. Mam prośbę do czytelników:"czy ktoś zna nazwisko tego wybitnego językoznawcy od kurdupla"? Będę bardzo wdzięczny za informację w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojne napisał:
To lubelskie badziewie "sundowe" sundzi tak jak mu wygodnie. Po tym jak POsłużono się opinią wybitnego językoznawcy w sprawie "Kurdupla" sepleniącego Januśka to są zdolni do wszystkiego. W tym samym czasie była robiona sekcja zwłok 3 ofiar katastrofy Gibraltarskiej i tej dziewczynki co zginęła miesiąc temu. Szkoda śliny na to lubelskie Badziewie. Mam prośbę do czytelników:"czy ktoś zna nazwisko tego wybitnego językoznawcy od kurdupla"? Będę bardzo wdzięczny za informację w tej sprawie.
Hmm, a tak właściwie to o czym ty piszesz bo nic nie rozumiem z tego nieskładnego bełkotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 LAT WIdziałem ja na roksa.pl heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co to piszesz? To ma być śmieszne? Kpisz sobie? Dla takich ludzi jak Ty proponuję jedną sprawdzającą się zasade: PST - PILNUJ SWOJEGO TYŁKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobek napisał:
14 LAT WIdziałem ja na roksa.pl heh
daj linka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goś67 napisał:
Ten wpis świadczy o tym, że szanowni "fachowcy" z medycyny sądowej rzucili potężne koło ratunkowe zabójcy. On wszystko wycofa, powie, że oczywiście był bardzo bity, zmuszany, polewany wodą itp. A zabił ją pewnie Yeti, który akurat tamtędy przechodził. Przecież innych dowodów nie ma.
Tak może i zabił ją Yeti, bo na pewno nie Karol. ;D Może to Ty?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...