Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w Kraśniku. PO płacze, PSL triumfuje

Utworzony przez wyborca, 18 listopada 2014 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Beny ,ja nie należę do żadnej partii, stwierdzam tylko fakty. Ty Jesteś chyba tym pisiorem z zamkniętą gębą. Pisiory potrafią tylko kłamać, fałszywie się modlić i obrażać mądrzejszych od nich. Pozdrawiam Cię serdecznie, a przy okazji jak będziesz w kościele wyspowiadaj się ze swojej zajadłości.
O czym ty piszesz ?? komunistyczna świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech burmistrzem zostanie Janczarek będzie generał bez wojska.Wtedy btylko zatrudni kolesiów.Wrzedzie wygrało PSL jak tak dobrze rządzi to skad te dzisiejsze protesty na drogach sadoowników. Za takie zwycięstwo powinni jabłka skonsumować w postaci cydru.
Jaki błyskotliwy. Generał bez wojska :) Przypomnę Ci miły człowieku, embargo zostało nałożone przez nieudolną politykę zagraniczną naszego rządu. Kto był ministrem spraw zagranicznych, czy nie były PiSior a teraz PO-owiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i moi znajomi głosujemy na Mirka! Skromnego i wykształconego człowieka,który bardzo dużo zrobił dla Kraśnika. I mam pytanie: co zrobił dla Kraśnika Janczarek? Proszę o jeden choćby konkretny przykład. 
A co zrobił Włodarczyk w 2010 roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zdziwiony, że w wywiadzie zamiast Janczarka mówi Pani rzecznik Kozerska...ten człowiek nie ma nic do powiedzenia...masakra...
Pani Kozyrska - gwoli ścisłości. Ja jestem zdziwiony,że zamiast Burmistrza rządzi v-ce Burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a kto to ten janczarek? Kto z Was 4 lata temu słyszał takie nazwisko w Kraśniku? Arbuzy wystawili dla jaj młodego "karczka" i wyborcy tak dla jaj dali na niego swój głos, odtąd stał się "politykiem" rozgrywającym na kraśnickiem podwórku, żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligencja wie ile warci są ludzie ZSL-u. Całe szczęście że w radie nie ma zielonych ludzików.
za to są tacy co samodzielnie myśleć nie potrafią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a kto to ten janczarek? Kto z Was 4 lata temu słyszał takie nazwisko w Kraśniku? Arbuzy wystawili dla jaj młodego "karczka" i wyborcy tak dla jaj dali na niego swój głos, odtąd stał się "politykiem" rozgrywającym na kraśnickiem podwórku, żenada!!!
Ja słyszałem :) Dostał w poprzednich wyborach ponad 3700 głosów :) Widze, że Ty chyba nie z Kraśnika jesteś jak o nim nie słyszałeś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czyści ludzie zapatrzeni w PiS. Lepiej zobaczcie na kogo Wy zagłosowaliście do RM. Chyba nikt nie patrzył na ludzi-liczyła się tylko "przylepka" PiS! Bo np ludzie ponownie wybrani... Nie umiejący się wysłowić lub wogole nie zabierający głosu. Do tego afery obyczajowe, taśmowe (haracze) :-) ależ "POBOŻNA" partia :-) nie bądźmy ślepi! Czas na zmiany! Powodzenia panie Janczarek! Wiem, że przy tej radzie będzie ciężko, ale może są tam też ludzie mądrzy, którzy nie będą myśleć o swojej PiSowskiej przynależności, tylko o wspólnym dobrze NAS-KRAŚNICZAN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie czytam i czytam...i co widzę? "Pełen miłości" piar w wykonaniu wojującej młodzieżówki spod zielonej koniczynki. Kłamstwa, obelgi i buta... Ostrzegam: skończycie jak drużyna Czerwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beny,to Ty jesteś świnią i to z największym RYYYJEMMMMMM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beny,to Ty jesteś świnią i to z największym RYYYJEMMMMMM!
No a teraz o co ci bucu chodzi,szukasz szwędy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech burmistrzem zostanie Janczarek będzie generał bez wojska.Wtedy btylko zatrudni kolesiów.Wrzedzie wygrało PSL jak tak dobrze rządzi to skad te dzisiejsze protesty na drogach sadoowników. Za takie zwycięstwo powinni jabłka skonsumować w postaci cydru.
Ideala szansa do pokazania porozumienia ponad podziałami. Po co narodowi tępe wojsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek z myślących zadał już sobie pytanie, jak będą wyglądały dokumenty tworzone przez wojsko spod zielonej koniczynki? Na podstawie tego, co tutaj można przeczytać, zgroza i trwoga to powszechne uczucia: wszędzie błędy ortograficzne, stylistyczne, braki w jasnym wyrażaniu myśli i agresja w każdej wypowiedzi. O czasy! O obyczaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO KANDYDACI NA BURMISTRZA KRAŚNIKA W SWOICH PROGRAMACH WYBORCZYCH NIE ZAPROPONOWALI LIKWIDACJI 40% URZĘDNIKÓW,LIKWIDACJI STRAŻY MIEJSKIEJ,CZASU PRACY PLACÓWEK URZĘDU-OD GODZ.9 DO 17,TAK ŻEBY INTERESANT MÓGŁ ZAŁATWIĆ SWOJE SPRAWY PO GODZINACH PRACY.GDYBY TAKIE PROPOZYCJE PADŁY NA PEWNO ZYSKALI BY DUŻO GŁOSÓW.
  ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO KANDYDACI NA BURMISTRZA KRAŚNIKA W SWOICH PROGRAMACH WYBORCZYCH NIE ZAPROPONOWALI LIKWIDACJI 40% URZĘDNIKÓW,LIKWIDACJI STRAŻY MIEJSKIEJ,CZASU PRACY PLACÓWEK URZĘDU-OD GODZ.9 DO 17,TAK ŻEBY INTERESANT MÓGŁ ZAŁATWIĆ SWOJE SPRAWY PO GODZINACH PRACY.GDYBY TAKIE PROPOZYCJE PADŁY NA PEWNO ZYSKALI BY DUŻO GŁOSÓW.     A co Ty na zepsutym komputerze piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mefiu ty nie marw sie o czyjes diety, martw sie o swoje !! to taka rada na marginesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beny,to Ty jesteś świnią i to z największym RYYYJEMMMMMM!
  aga a ty nie wyzywaj ludzi, tak nie wypada,  (kazdy jest zazwyczaj tym co duzo zjada, jakie ty mieso lubisz ? kurczaki czy wolowine )?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu   wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jakaś łajza nie chce się POgodzić z wynikiem wyborów i znowu skarży się w sądzie :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jakaś łajza nie chce się POgodzić z wynikiem wyborów i znowu skarży się w sądzie :unsure:
PO podczepiło się pod PSL i przesyła Janczarkowi pocałunek śmierci:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis dowiedziałem się ,ze wybory na burmistrza wygrał WŁODARCZYK , odetchnąłem z ulgą. Jednak nie ma '' prawdziwgo burmistrza' w Kraśniku. Panie dr Jarku niech Pan pamięta , że kultura i uprzejmnośc mogą wiele- Panu tego brakowało . Dlatego naraził się Pan mocherom i ..... PRZEGRAŁ.  ps. pan janczarek też nie pokazał się z dobrej strony w wywiadzie-konfrontacji w tv lublin i co wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...