Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Gosiu, dziwi się Pani, po 14 latach zastraszania, niepokojów i układów, pewna era się kończy.Nikt nie wie jak to się skończy , nikt nie potrafi przewidzieć ,jaki będzie MW,ale ludzie się cieszą bo era Czu minęła.A jak Pani sama pewnie wie ,kontakty z tym człowiekiem ni należały do najszczęśliwszych.Zresztą nie raz pisali o nich również na łamach dziennika.Pozdrowienia i proszę się nie bać wszak wszystkich z UM nie wyrzucą .Może Pani zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radosny napisał:
Pani Gosiu, dziwi się Pani, po 14 latach zastraszania, niepokojów i układów, pewna era się kończy.Nikt nie wie jak to się skończy , nikt nie potrafi przewidzieć ,jaki będzie MW,ale ludzie się cieszą bo era Czu minęła.A jak Pani sama pewnie wie ,kontakty z tym człowiekiem ni należały do najszczęśliwszych.Zresztą nie raz pisali o nich również na łamach dziennika.Pozdrowienia i proszę się nie bać wszak wszystkich z UM nie wyrzucą .Może Pani zostanie.
AJ Panie AJ, forum lkr się znudziło? Ogólna radość też? Już tak szybko? Po co to wszędzie urzędników i popleczników P. Cz. węszyć? Zwykli ludzie nie mają się prawa wypowiadać, żeby ich z błotem nie zmieszać? Udowadniasz Pan tylko, że Pani Gosia rację ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amrgedon w Kraśniku napisał:
PO ZŁYM PANIE JESZCZE GORSZY NASTANIE!!! Prawda jest taka, że Czubiński nic istotnego dla Kraśnika nie zrobił. Niestety po Włodarczyku też bym się wiele nie spodziewał. Rożnica między nimi jest taka, że Czubiński zajmował się rozrywką... a Włodarczyk pewnie się zajmie pensjami lekarzy i ordynatorów w szpitalu. Wynik będziecie tego mieli taki: zamiast aquaparku będziecie mieli nowe wille starych kolegów nowego burmistrza.
Wydaje mi się że się pomyliłeś, lekarze w Kraśniku zarabiają w tej chwili więcej, niżeli w Lublinie. Około 10-20tyś. A organem założycielskim szpitala jest starostwo a nie urząd miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kakaowy szatan napisał:
Oj ludzie, nie czaicie pewnych rzeczy. Jesli pan MW zrezygnuje z pracy jako lekarz,za 4 lata nie bedzie mial czego szukac w sluzbie zdrowia a tego na pewno by nie chcial. Wiec bedzie chcial pogodzic oba stanowiska a to spowoduje ze bedzie lipnym lekarzem i lipnym burmistrzem. Wybranie PCz byloby mniejszym zlem. Pozdrawiam.
Czy mało ci jeszcze było za tyle mln BAJORA ?, które nikomu nie służy ? na ile jeszcze wpadek Czu musieliśmy czekać żeby przejrzeć na oczy? W szpitalu żaden lekarz nie mógł pojąć pracy bez zgody Czu, Dyr. KP nie miał nic do gadania,dlaczego ? bo W Czu tam go posadził, a co to w Polsce mamy dyktaturę, czy demokracje ? NADESZŁA NOWA ERA, HISTORYCZNA CHWILA, POKONALIŚMY DYKTATORA. MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIEMY SIĘ NIE DŁUGO CIESZYĆ JAK UPADNIE CAŁA TA KRAŚNICKA OŚMIORNICA.
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2010 r. o 16:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
hej krasniccy pajace glosujace na wlodarczyka spotkamy sie za 4 lata i ciekawe co wtedy powiecie o rozwoju krasnika pssst raczej o niedorozwoju krasnika,gratuluje wam tepoty ale to wy bedziecie miec po du*** a nie ja ...cale szczescie.pozdrawiam niedorozwojow pisiorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
hej krasniccy pajace glosujace na wlodarczyka spotkamy sie za 4 lata i ciekawe co wtedy powiecie o rozwoju krasnika pssst raczej o niedorozwoju krasnika,gratuluje wam tepoty ale to wy bedziecie miec po du*** a nie ja ...cale szczescie.pozdrawiam niedorozwojow pisiorow
Musiałeś nieźle ssać kuta..Cz, tak bardzo boli ? Ja już żałuje, a najbardziej bajora która nam zaprezentował, a które trzeba spłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnKa15 napisał:
Ale lipa, wyprowadzam sie bo tu już nic nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnKa15 napisał:
Ale lipa, wyprowadzam sie bo tu już nic nie będzie...
to zbieraj manatki i szczęśliwej drogi już czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
No i wychodzi na to, że te 60% to naiwniacy. Chcieliście lekarza na burmistrza, PiSiory walone, to teraz zobaczycie, że on wcale nie "uzdrowi miasta", co obiecywał, tylko je zniszczy podobnie, jak PiS niszczy Polskę!!! PiS do gnoju!!!
Nie żadni naiwniacy tępaku co zapewne lizałeś d...e czubkowi Tylko wyborcy którzy mieli dość tego twojego złodzieja to że ty wchodziłeś codziennie pod biurko czubka i byłeś dumny że jesteś pomiotem to chwała ci za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
No i wychodzi na to, że te 60% to naiwniacy. Chcieliście lekarza na burmistrza, PiSiory walone, to teraz zobaczycie, że on wcale nie "uzdrowi miasta", co obiecywał, tylko je zniszczy podobnie, jak PiS niszczy Polskę!!! PiS do gnoju!!!
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiu czy ty wyjezdzasz poza Kraśnik jaki rozwój zobaczyłeś w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNIK TO SKLORUMPOWANA MIESCINA.... FONTANNA , ZALEW, KRZYWE RONDO A GDZIE PRACA ?? PRACA JEST TYLKO DLA RODZIN URZĘDASÓW, I MAM NA TO DOWODY !!! MOZE LEKARZ COS UZDROWI, A MOZE NIE. ZOBACZYMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEKARZE W KRANISKU NA PEWNO SIĘ CIESZĄ Z TAKIEGO WYNIKU !A CO Z RESZTĄ MIESZKAŃCÓW. MAM NADZIEJE ZE AKURAT TEN LEKARZ NIE JEST PRZYZWYCZAJONY DO ŁAPÓWEK HEHEHEEE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJE ZE WŁODARCZYK POWYWALA PRZYNAJMNIEJ POŁOWE TYCH KTÓRZY SIEDZĄ NA STOŁKACH PO ZNAJOMOŚCI RODZINA I NAJBLIŻSI !! PRZECIEZ W KRASNIKU WSZYSCY SIE ZNAJĄ, I WIE SIE KTO KOGO I DLACZEGO )) TAKI UROK MAŁEGO MIASTA ) OSOTANIO W TV KRASNIK STARY WYJADACZ CZŁON. GADAŁ NA WŁODARCZYKA! BRAWO! A GDZIE JEST TWARZ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt ni ebędzie idealnym burmistrzem. wybrano lepsze zło. nie uwazam ze lekarz to dobry kandydat, ale przynamniej będą zmiany, a tych grzejodupców moze troche oziębi! niech teraz inni sie pogrzeją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuj sam napisał:
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania. Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania. Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
Niuniek,o jakiej sparawiedliwosci ty piszesz,albo jestes jednym z nich,albo sie dopiero obudziles.Moze wlasnie teraz sprawiedliwosc zagosci w Krasniku,bo do tej pory wszyscy w sadzie mieli usta pelne wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania. Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
Jasne,niech poda,to uslyszy swoj glos sprzed lat.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNICZANIE napisał:
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
Racja!. Ja również tak uważam. Niestety obawiam się, że jest to niemożliwe, ponieważ niemożna zrobić czegoś w imię honoru i troski o dobro miasta, jeśli się nigdy tego nie miało, nadal nie ma i prawdopodobnie nigdy mieć nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...