Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Masakra...współczuje rodzinie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze 2 dni temu się z nim widziałam, Boże . Nie wierzę.. :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiadomo kto to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka wygląda to jak samobójstwo. Wyjechał dopiero co z terenu zabudowanego i takie zniszczenia? Jaka musiała być prędkość? Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby ten drugi człowiek znalazł się żywy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ten chłopak był?:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/kuba.debski.370 to ten chłopak :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Zawichostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki młody chłopak :(:( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody chłopak a zginął tak tragicznie, wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam go !!!Szkoda chłopaka miał całe życie przed sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bezpieczny odcinek drogi -skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim był ten chlopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bezpieczny odcinek drogi -skandal
Dziwne, że na tym bezpiecznym odcinku drogi ciągle są remonty na moście i ciągle wypadki, niejeden człowiek tam zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda chłopaka :(( Ale niestety nikt już nie będzie wiedział czemu zjechał pod koła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Kuby :( Widzieć go na co dzień uśmiechniętego, a później nagle wyobrazić sobie, że już go nie ma i nie będzie, straszne uczucie, straszna tragedia. Współczuję rodzicom i bratu, ja bym się po takiej stracie nie podniosła... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było się spodziewać takiego zakończenia. Szalał rano po Annopolu tym fiaciorem i nie myślał czym to grozi. Na szczęście nie zabrał nikogo ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny...sama jestem matką i nie wyobrażam sobie takiego bólu po stracie dziecka...znałam Kubę i nie mogę w to nadal uwierzyć co się stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...