Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
albo mam coś ze łbem albo ta gazeta jest p......a. Cały czas mam wrażenie, że dzisiaj jest niedziela 18.09, a oni piszą, że wypadek był w poniedziałek... chyba muszę iść do lekarza. Ludzie ratujcie, albo może niech pier.....e się w łeb autor tego artykułu... Pozdrawiam wszystkich świrów takich jak ja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo mam coś ze łbem albo ta gazeta jest p......a. Cały czas mam wrażenie, że dzisiaj jest niedziela 18.09, a oni piszą, że wypadek był w poniedziałek... chyba muszę iść do lekarza. Ludzie ratujcie, albo może niech pier.....e się w łeb autor tego artykułu... Pozdrawiam wszystkich świrów takich jak ja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo mam coś ze łbem albo ta gazeta jest p......a. Cały czas mam wrażenie, że dzisiaj jest niedziela 18.09, a oni piszą, że wypadek był w poniedziałek... chyba muszę iść do lekarza. Ludzie ratujcie, albo może niech pier.....e się w łeb autor tego artykułu... Pozdrawiam wszystkich świrów takich jak ja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie masz coś z łbem i powinieneś się leczyć pod kątem uważnego czytania i generalnie powinieneś zacząć używać mózgu. Myślenie nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie nie boli... - tylko potem MIGRENA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...