Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Ostrowie: Mercedes zderzył się z gazelą

Utworzony przez ania, 12 października 2011 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Korekta :wypadek w którym zginęło małżeństwo był w 2009 przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie to jakieś przekleństwo jest .Jest bardzo słaba widoczność na tym skrzyżowaniu zasłaniają wyjazd toje rosnące przy krzyżu, kasztan który jest przy drodze i na dodatek brzozy rosną przy przystanku.I dlatego jest nie łatwo wyjechać.Jeśli nikt tego nie zmieni będę tu częściej wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacje podane w artykule są przekłamane. To kierowca sprintera wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i doprowadził do wypadku, został przewieziony do szpitale, a w wypadku zostały ranne jeszcze 3 osoby z gazeli!!!! Proponuję sprawdzać przekazane informacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te informacje dziennikowi podała kraśnicka policja jak jest napisane w artykule.Takie wiadomości są najpierw sprawdzane a później publikowane. Widać policja kłamie ale to mnie nie dziwi w dzisiejszych czasach jakoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomości w artykule nie są zgodne z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byles na miejscu widziales z jaka predkoscia jechal gazela? z tego co mi wiadomo na drodze nie bylo nikogo procz 2 samochodow bioracych udzial w wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat kierowca busa stał na drodze podporządkowanej , i drugi kierowca w niego uderzył , wina kierującego gazelą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazela jechała główną drogą i miała pierwszeństwo. Od kiedy wyjeżdżając z podporządkowanej nie trzeba ustąpić pierwszeństwa? Ewidentna wina busa, za bardzo się "wysunął"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiesz że ten bus stał ? akurat tam są krzaki i zasłaniają wyjazd drogi , stał przy wyjeździe , wina gazeli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak stał na połowie głównej drogi? kierowca wyjechał a nie stał!!! przecież gazela nie wjechała na podporządkowaną drogę. byłeś? widziałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie co sie madrzysz w czasie wypadku nie bylo tam nikogo tlumy gapiow zebraly sie po to skąd wiesz jak bylo??. Bus wysunal sie normanla sprawa a jak mial wyjechac?jak za krzakow nie widac zupelnie nic?? gazela mial pierszenstwo ale nie oznacza to ze na takiej drodze jezdzi sie z taka predkoscia. A moze ktos wkoncu przejrzy na oczy i wytna krzaki bo to nie pierwszy wypadek w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram droga jest jaka jest a kierowcy jeżdżą po niej jak po ekspresówce, nie raz byłam świadkiem jak przed samym skrzyżowaniem ktoś wyprzedzał. Policja zamiast latać po blaszakach i sprawdzać czy ktoś piwa pod sklepem nie pije niech lepiej poobserwuje jak się tutaj jeździ.Wójt również ma ważniejsze sprawy jak kopanie zalewu a nie interesuje go w jakim stanie są drogi na ostrowie,ważne że on ma gładko i równo. Żal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okoliczności były inne, będzie korekta newsa. /sy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy internauci. Dziękujemy za Wasze komentarze, okazało się że nasze wczorajsze informacje na temat wypadku rzeczywiście były błędne. Po konsultacji z właścicielem firmy do której należał gaz i policją, poprawiliśmy błąd. Zainteresowanych przepraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale to skrzyżowanie niczym nie różni się od innych skrzyżowań. Nie jest niebezpieczne. Niebezpieczeństwo stwarzają kierowcy którzy nie widzą znaku "ustąp pierszeństwa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat wiem , bo kierowca busa to mój kolega który mi zrelacjonował jak sie wydarzyło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego xxx, może to twojemu koledze stał, samochód który prowadził wjechał na skrzyrzowanie patrząc najpierw w prawo jak spojżał w lewo to już tylko otworzył szeroko buzię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki za byki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...