Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mistrz na starym ruplu,kontra przepust,1:0 dla przepustu !! mistrz kontuzjowany !! rupel rozbebeszony!! pasażerowie kontuzjowani !! przepust cały!! zrobiło się bezpieczniej!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!   Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ?   Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze  - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!   Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ?   Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze  - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
Jak bawili się twoi rodzice? Trzepak pod blokiem, czy raczej kierat zamiast huśtawki? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać małpie rewolwer i  młodym ludziom którzy widzą szczyt sensu życia w materialiżmie -samochód. Nie istotne czy są ze wsi czy z miasta ale pieniądze odbijają mózgi w kosmos tym którzy są wychowani w kulcie mamony .Taka jest Polska młodzież a winni są temu rodzice ,społeczeństwo,media i władza .Bóg Was opuścił karierowicze ,,many"pourywacie sobie łepetyny i tyłki za kasę w kraju i za granicą ! Dlatego jesteście tanią siłą roboczą ,łatwo Was kupić i nabić w butelkę i dlatego często zatrzymujecie się na drzewach i murze niezrozumienia rzeczywistości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak długo trwają zajęcia na niektórych uczelniach, że młodzież, przemęczona, wraca do domu nad ranem. Tak nie może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!   Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ?   Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze  - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
jak myślisz ze tak dobrze sie zyje ludziom na wsi to sie przeprowadz.Nawet nie wiesz jak ciezko musimy pracowac zeby cos wychodowac. ty sobie pójdziesz do pracy 8 godzin odwalisz i wracasz do domu. Mozemy sie zamienic wstan O 5 rano naszykuj koszyki na maliny i stój i rwij sobie  od piatej do 19 w upale za marne grosze a jeszcze jak pójdzie grad czy nie opryskasz w odpowiednim momencie to nie masz nic .takie sa uroki zycia na wsi od samej wiosny musisz pracowac za darmo zeby miec na lato zarobek POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie. Moze i wracali z imprezy ale oczywiscie tylko lubliniakom sie wolno bawic jak ktos ze wsi to juz tylko do widel bo po co mu zabawa... boozzzee co za zacofanie niezbyt inteligetna mieszkanko WIELKIEGO MIASTA LUBLINA wiedz ze np w uk najbogatsi mieszkaja na wsi a biedot sie cisnie w miastach!!! a chlopak prawdopodobnie zasnal z kierownica nie byl pijany nie jechal szybko takze nie oceniajcie jak nie wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi! Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ? Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
Tak wlasiee pomiedzy jednym wiejskim swietem a drugim twoi rodzice zrobili cie na jakiejs miedzy i wyszedl im wlasnie taki burak cukrowy z blad morda ktor zamiast hejtowac lepszych od siebie powinna sie zapisac na jakas psychoterapie bo widac ze uraz zostal jak ojciec cie lal wilami bo sie patrzec na taka paskude nie mogl... a i nie jedn dziewczyna ze wsi wlasnie jest i madrzejsza i ma wiecej oglady niz takie pseudo mieszczuchy jak ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!   Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ?   Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze  - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
Żałosna wypowiedź!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna wypowiedź!!!!!
zamknij Ry. pasz.ecie.... co Ty wiesz o zyciu na wsi Ty nie robie..... lepki sie bawia to sie bawia ale co wkrecasz w to innych.... nie wszyscy maja tak wspaniale i beztroskie zycie jak ty .. Ty dwie lewe rece i ą ę..... a zycie nie jest tak wspaniale jak piszesz Ty gamon.u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejn wsiowy "miszcz prostej aswaldowej" musiał pokazać leszczom jak jeżdżą debeściaki :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uderzyli w przepust...powinni dziekowac Bogu ze przezyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzcie spać dzieci. Wasze komentarze są tak dziecinne i niemądre. Które z was skończyło szkołe średnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak długo trwają zajęcia na niektórych uczelniach, że młodzież, przemęczona, wraca do domu nad ranem. Tak nie może być.
  Jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie! Te cztery dziewczyny ciężko pracowały całą noc w klubie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!   Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ?   Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze  - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
Jesteś idiotą i tyle. Ps. Choś pomieszkać na wsi i popracować to zobaczysz co to znaczy. Gwarantuje dnia nie wytrzymasz cieniasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ku*** Nie będę dłużej z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym i tak nie rozumiesz idei koncepcji założeń, więc dochodzę do konluzji, że twoje idiospektryzmy z moją charyzmą są emfatyczne ty chamie nieskrobany :)  Pisal to ja Wiesław Pliżga z Wronowa (gm.Bełżyce)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!   Skąd mogła wracać grupa nastolatków o godzinie 4 rano? Z imprezy bo wieś się bawi:) Jak słyszę skamplanie ludności wiejskiej jak to oni źle mają, że muszą tyle pracować, że ciężko im to aż mi się niedobrze robi od tego pi...nia głupot. Na wsi jest święto za świetem, a jak nie ma to sami wymyślają jakieś lokalne święta. W polu też nie widzę aby stali po 8 godzin dziennie. Uaktywniają się w porze siania najczęściej zboża, zboże sobie rośnie więc oni świętują, następnie przeleci kombajn i znów wieś świętuje i tak w koło macieja. Wieś się bawi i nic nie zmieni mojego zdania. W dodatku każdy ze wsi jest najmądrzejszy, generalnie nie ma mądrzejszych od nich samych a jak nawet nie mają racji to na siłe będą udowadniać że mają (no chyba że wolisz dostać w ryj). Stąd te bijatyki pod remizą - bo jak najmądrzejszy może coś wytłumaczyćdrugiemu najmądrzejszemu ?   Kolejna sprawa...spojler i ogrągłe czerwone twarze  - to Was wyróżnia spośród ludzi. Mogę was nie znać ale jak zobaczę ogrołego na twarzy i z czerwonymi plamami na policzkach to na 100 % wiem że jesteście ze wsi. A te wasze baby...mój bosche.... kociuby jedne i tyle.
Ach te miastowe buraki... mieszkaja jak to mówi mój kolega ze sląska "w króliczokach" i wielkie mi to mieszczuchy. Kupi se taki podróbki butów albo ubrań na targu na ruskiej i wielki mi mieszczuch. Często jeszcze słucha Pikeja. Człowiek kulturalny nie przywiązuje uwagi do pochodzenia, kto skąd jest, ale takim prostaczkom tego nie da się wyjaśnić tak łatwo. Trzeba ogromnej pracy u podstaw. A ty gościu sadze ze jestes ze wsi. Wystaje ci słoma z butów. Jako mieszczuch skad znasz słowo "kociuba", skoro takiego narzędzia uzywało się głównie na wsi, i nie mów ze jestes oczytany bo gdybys taki byl to miałbys troche kultury chamie. Widzisz jedno z drugim koliduje. Kończąc mój wywód nad żałosnym "ja człowiek" stwierdzam, że tacy są najgorsi, pochodzący ze wsi, którzy przeprowadzili się do miasta i stali się rodowitymi mieszczuchami. Zapomnieć o swoich korzeniach - najgorsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej rodzinie jest takie powiedzenie: " Jak dziad odżyje to torbą zabije " Od stuleci to się nie zmienia i nie ważne czy ktoś z miasta czy ze wsi.    Tylko 30% było ludności miejskiej w 1938 roku pl.wikipedia.org/wiki/II_Rzeczpospolita    Obecnie (na koniec 2011 r.) ludność miejska stanowi niespełna 60,7 procent (w 2000 r. prawie 62%) pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Polski    Biorąc pod uwagę wspomnianych robotników rolnych, prawie 60% społeczeństwa przed wojną to ludność rolnicza, a gdy policzymy także mieszkańców wsi, którzy nie uprawiali ziemi, ale z rolnictwem byli przecież związani lub od niego zależni (jak np. drobni wiejscy kupcy), to de facto ludność rolnicza i wiejska stanowiła w II Rzeczypospolitej 70% społeczeństwa. Jak liczne były inne warstwy społeczne? Mamy w głowie obraz Polski inteligencko-szlacheckiej. Otóż gdybyśmy inteligencję zdefiniowali jako wszystkich tych, którzy wykonują tzw. pracę umysłową, w tym panią pracującą na poczcie lub urzędnika niskiego szczebla po szkole powszechnej, to otrzymamy 6% ówczesnej ludności. Gdy potraktujemy tę kategorię bardziej restrykcyjnie i wyłączymy z niej urzędników wykonujących rutynową pracę, wówczas przedwojenna inteligencja zmniejszy się już do 3% społeczeństwa. Jest to dramatycznie mało! Ziemiaństwo, będące nośnikiem tradycji szlacheckiej i po części także idei modernizacji gospodarki, liczyło raptem około 0,3% społeczeństwa! Burżuazja, czyli właściciele wielkich i średnich przedsiębiorstw stanowili mniej niż 1%. W przedwojennej Polsce dość liczne było drobnomieszczaństwo, liczące około 11%. Jak wiadomo, znaczną jego częścią była ludność żydowska. Robotnicy, gdy wyłączyć z tej grupy najliczniejszą kategorię robotników rolnych, stanowili nie więcej niż 6%. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że ogromną ich część tworzyli pracownicy małych warsztatów wytwórczych i usługowych oraz służba domowa. miesiecznik.znak.com.pl/4793/jestesmy-potomkami-chlopow   szlachta na tym forum nie pisze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny z golfa, wracające z pracy, proszę o pilny kontakt, mam ważne informacje do przekazania: pięćset osiem, czterysta osiemdziesiąt cztery, czterysta czterdzieści dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zabawa należy sie każdemu i jak macie tak pie.dolic bez sensu to lepiej sie nie udzielac :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...