Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywalczyli budki lęgowe

Utworzony przez bud-owniczy, 8 stycznia 2008 r. o 10:45 Powrót do artykułu
100 zł za taką budkę? To ja poproszę o udział w produkcji tyuchże, a zapewniam, że będą o wiele tańsze! Zaraz, zaraz... A może to właśnie o to chodzi, żeby nie były tańsze, a wręcz przeciwnie? To ja tym bardziej publicznie zapewniam, że jestem w stanie wykonać ich bardzo dużo za o wiele mniejsze pieniądze. Proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z jakich powodów "nareszcie uregulowano rzekę Białą" "Ten odcinek rzeki wyglądał tragicznie, dlatego chcieliśmy poprawić wizerunek wsi" mówi wójt gminy Godziszów. Ani słowa o tym, że rzeka wylewała powodowała straty, ofiary. Tylko estetyczny gust wójta ma powodować to, że wydajemy grube publiczne pieniądze na wątpliwe, kosztowne i dewastujące rzekę regulacje? Ile kosztowała ta operacja? Jakie przyniosła korzyści oprócz zaspokojenia estetycznych oczekiwań wójta (no i budek dla ptaków)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że wydaje się ciężkie pieniądze na cele co najmniej wątpliwe pod względem gospodarczym a pod względem przyrodniczym szkodliwe. Tak naprawdę jedyną korzyść odnoszą tylko ci, którzy projektują i ci którzy przeprowadzają te prace. Przyroda cierpi, a te pieniądze można by z pewnością wydać rozsądniej, np. na drogi, chodniki, wiejskie szkoły. Potrzeb jest wiele, zamiast tego przekopuje się rzeki i wycina nadbrzeżne drzewa. W ten sposób publiczne pieniądze wędrują do prywatnych kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swojej strony goraco polecam najnowszy raport Towarzystwa na rzecz Ziemi i Polskiej Zielonej Sieci pt. "Srodowiskowe skutki przedsiewzięć hydrotechnicznych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej" znajdujacy sie na stronie: http://www.tnz.most.org.pl/projekty_monitor_raport2.html . Mozna w nim znalezc wiele interesujacycyh informacji dot. prac hydrotechniczncyh m.in. nad rzeka Biala. Dowiecie sie kto zyskuje na tego typu robotach a kto traci, czy sa one potzrebne czy tez nie, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"modernizacja rzeki" ???? a czy nie dałoby się zmodernizować paru jezior??? jakieś takie nijakie są... tu drzewo...tam szuwary...tam znowu wyspa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budki legowe za 100 PLN !?!? Proponuję znaleźc innego dostawce tych budek - koszt wyprodukowania jednej budki ( materiał + robocizna ) to niecałe 18 PLN Netto !!! I znowu ktos zarobił - mam nadzieję że OTOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudiusz napisał:
Budki legowe za 100 PLN !?!? Proponuję znaleźc innego dostawce tych budek - koszt wyprodukowania jednej budki ( materiał + robocizna ) to niecałe 18 PLN Netto !!! I znowu ktos zarobił - mam nadzieję że OTOP
Bardzo przepraszam, ale ja byłem pierwszy i to mnie należy się różnica z tej ceny budek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'W końcu uregulowano rzekę Białą w Godziszowie" kolejna bezsensowna inwestycja, która niczego nie poprawia, na którą marnuje się nasze podatników pieniądze. "Ekologów obawia się również wójt Godziszowa" Jedyne czego powinien się obawiać wójt Godziszowa to własnej głupoty i braku wiedzy na temat regulacji. ale czego się spodziewać po najgłupszej gminie w Polsce (wynik głosowania na PiS i w referendum europejskim) zaścianek, że szkoda o nich myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie podziały się komentarze pod tym artykułem? Czy wszystkie złamały regulamin? Czy złamaniem regulaminu jest wytykanie nierzetelności tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...