Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakład energetyczny Kraśnik to złodzieje i krętacze !

Utworzony przez pokrzywdzony, 27 stycznia 2012 r. o 20:05
Radni Kraśnika proszę nie bronić Zakładu Energetycznego Kraśnik, który już dawno powinien nie istnieć. Dyrektor tego zakładu Maciej Rutka to krętacz, który potrafi na uczciwych klientach wyłudzać pieniądze. Podczas kontroli licznika pracownicy zakładu energetycznego podejrzewali uszkodzenie mojego licznika. Plomby legalizacyjne i dostawcy były w stanie nienaruszonym. Licznik wzięli w torbie depozytowej, na której się podpisałem do ekspertyzy specjalistycznej i jej nie przeprowadzili, a dostałem fakturę do zapłacenia 900zł z tytułu niepotwierdzonego uszkodzenia licznika. W budynku mieszkalnym zamieszkuję niecały rok a faktura została naliczona z 9 miesięcy wstecz. Rachunki za energię zawsze płaciłem w terminie. Zakład energetyczny nie miał podstaw do obciążenia mnie opłatą wyrównawczą za tak długi okres. Zakład energetyczny przeprowadził tylko jeden pomiar przy nowym liczniku i na podstawie tego naliczył opłatę 9 miesięcy wstecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również mam nie miłe wspomnienia z tą firmą.Według mnie powinni nie tyle likwidować ,co wymienić połowę kadry,szczególnie tej kierowniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to jest racja,co do wymiany ,,cwaniaków elektryków''. bezczelność i buta,tak tam się rozrosła że czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...