Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Mają nowe boisko, czyli koniec z grą na trawie

Utworzony przez tomek, 18 kwietnia 2012 r. o 22:19 Powrót do artykułu
Jeden obiektywny post i od razu psy się rozszczekały! ............ To najlepiej Panie Wójcie wywieźć je do sąsiedniej gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pleban napisał:
Jeden obiektywny post i od razu psy się rozszczekały! ............ To najlepiej Panie Wójcie wywieźć je do sąsiedniej gminy
Myślę, że obiektywnie rzecz ujmując trzeba umieć żyć ze wszystkimi. Najłatwiej jest się pozbyć tych, co myślą inaczej. Czasami warto słuchać innych, bo i głupcy maja czasami coś mądrego do powiedzenia. Naszej gminie potrzeba spokoju i pokoju. Tylko w takiej atmosferze można coś zbudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mieliśmy już "Cieślówek" prokuratura powiozła za papiery przy piecu i dostaliśmy milionowe kredyty. Teraz "Lemiechówek" ooooo będzie kontrola, bedzie kryminał powiozą i jego i ojca oooooo Miala byc sstagnacja a tu kolejne inwestycje Ludzie nam trzeba ckłopa za gospodarza oooo nie mowta mi tu o reelekcji jednego czy drugiego trza szukać trzeciego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak wogóle to jeżeli chodzi o te rozszczekane psy to nie wiem czy wszyscy wiedzą, że podczas prac nad uchwałą o samotnych (bezdomnych) zwierzętach Pan Wójt zaproponował, żeby wszystkie psy wyłapać i wywieźć właśnie za miedzę do sąsiednej gminy, co zresztą sam zapoczątkował wywożąc jednego piska podczas wyjazdu do Lublina - Panie Wójcie gratuluję pomysłu oraz determinacji w swoim działaniu... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pleban napisał:
Jeden obiektywny post i od razu psy się rozszczekały! ............ To najlepiej Panie Wójcie wywieźć je do sąsiedniej gminy
To ja już pani Marii nie mogę o nic zapytać, bo od razu szczekam? Oj nieładnie plebanie, nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Gminy napisał:
A tak wogóle to jeżeli chodzi o te rozszczekane psy to nie wiem czy wszyscy wiedzą, że podczas prac nad uchwałą o samotnych (bezdomnych) zwierzętach Pan Wójt zaproponował, żeby wszystkie psy wyłapać i wywieźć właśnie za miedzę do sąsiednej gminy, co zresztą sam zapoczątkował wywożąc jednego piska podczas wyjazdu do Lublina - Panie Wójcie gratuluję pomysłu oraz determinacji w swoim działaniu... .
Śliczny ten piesek. Już szukamy mu domu, ale nie przywoźcie nam więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno chłopaczysko się wytłumaczy.... że.... chciał mu zrobić wycieczkę krajoznawczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
Na pewno chłopaczysko się wytłumaczy.... że.... chciał mu zrobić wycieczkę krajoznawczą
Mam nadzieję, że to tylko kłamstwo. Jeśli to prawda, to brak mi słów, żeby wyrazić co o nim myślę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nistety ale sesje rady gminy są nagrywane i nagranie można odtworzyć w Urzędzie Gminy, a poza tym zbyt wiele uszu to słyszało żeby można się z tego wykpić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hau, hau - niech ja tylko spotkam tego zasrańca, odgryzę jaja po samej d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Przesiedlony Piesku-rozumię Twoją rozpacz oraz ogromny ból .Traumę jaką przeżyłeś zafundował Ci Twój ukochany pan ,a nasz wójt i wstydzimy się za niego bardzo i to bardzo.Ale takie postępowanie jest u tego pana normą. Zauważ ilu wiernych młodych ; pracowników ludzi robiących mu kampanię- potraktował znacznie gożej. Takie traktowanie ludzi uważa on za godne urzędu na jaki my mieszkańcy wybraliśmy Go w wyborach. Miej odrobinę litości dla chłopa i zostaw mu te instrumęty męskie,nie odgryzaj,albowiem jest on młodym żonkosiem i niech chociaż na tym polu coś zasieje i osiągnie sukces.W polityce jest już jego finisz ,gdyż swoimi wypowiedziami, na róznych spotkaniach ze społeczeństwem -wykazał w dostateczny sposób swoją małostkowość,obłudę ,zakłamanie i fałsz.Mieszkancy ocenią tego pana w czasie wyborów .Apeluję jednak do Pana na stanowisku ,aby potraktował naszą społeczność poważnie i podczas swych wystąpień,nie kompromitiwał siebie a nas obrażał.Nadszedł czas,aby powiedzieć Panu ;kończ Waść i wstydu oszczędz;ponieważ swymi wypowiedziami i czynami zagrażasz;, Sobie,Radzie oraz społeczeństwu naszej gminy. Z ogromnym szacunkiem -fan-2 wierny przesiedlony pies-AAAAUUUUUUUUUUUUUUUU AAAUUUUUUUUUUUUUUUU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że bez oświetlenia, ale bardzo potrzebny obiekt. W końcu będzie gdzie pobiegać w kosza i zagrać w siatkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;fan' napisał:
-Przesiedlony Piesku-rozumię Twoją rozpacz oraz ogromny ból .Traumę jaką przeżyłeś zafundował Ci Twój ukochany pan ,a nasz wójt i wstydzimy się za niego bardzo i to bardzo.Ale takie postępowanie jest u tego pana normą. Zauważ ilu wiernych młodych ; pracowników ludzi robiących mu kampanię- potraktował znacznie gożej. Takie traktowanie ludzi uważa on za godne urzędu na jaki my mieszkańcy wybraliśmy Go w wyborach. Miej odrobinę litości dla chłopa i zostaw mu te instrumęty męskie,nie odgryzaj,albowiem jest on młodym żonkosiem i niech chociaż na tym polu coś zasieje i osiągnie sukces.W polityce jest już jego finisz ,gdyż swoimi wypowiedziami, na róznych spotkaniach ze społeczeństwem -wykazał w dostateczny sposób swoją małostkowość,obłudę ,zakłamanie i fałsz.Mieszkancy ocenią tego pana w czasie wyborów .Apeluję jednak do Pana na stanowisku ,aby potraktował naszą społeczność poważnie i podczas swych wystąpień,nie kompromitiwał siebie a nas obrażał.Nadszedł czas,aby powiedzieć Panu ;kończ Waść i wstydu oszczędz;ponieważ swymi wypowiedziami i czynami zagrażasz;, Sobie,Radzie oraz społeczeństwu naszej gminy. Z ogromnym szacunkiem -fan-2 wierny przesiedlony pies-AAAAUUUUUUUUUUUUUUUU AAAUUUUUUUUUUUUUUUU.
KOŃCZ fanie WSTYDU OSZCZĘĆ I NIE SKOML TAK GŁOŚNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestycja jest ciekawa i osobiście bardzo mi się podoba. Ja czytam te komentarze i jestem zatroskany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANKO ZAKRZÓWKA-AAAAAAUUUUU AAAAAAAUUUUU- skomlę i będę skomlał z rozpaczy, oraz wstydu jakiego dostarczył mi i nam nasz pryncypał. Jeśli nie jesteś jego żoną ,przyłącz się do skomlenia[przesiedlonego psa],gdyż nasz włodaż swymi wypowiedziami,na wielu spotkaniach[sesja i nne] wykazał swą elokwencje.Ośmiesza siebie i nas mieszkańców gminy,w powiecie i województwie.Będę skomlał jeszcze głośniej i nie wyjeżdzaj z tego typu tekstami.Kiedyś postęp i kulturę kreowała świadoma część społeczeństwa w imię dobra wspólnego.Dziś chce to robić,tylko ta szybko dorabiająca się i jeszcze szybciej wykształcona[wielo -fakultetowa]część.Reszta - ma słuchać i milczeć,bo inaczej będzie KMIOCIM WARCHOLSTWEM. Zapominają o demokracji i jej mechanizmach. Z ogromnym poważaniem 2-gi przesiedlony pies AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzydzenie mnie bierze na te wypowiedzi pan Lemiecha pełni funkcje publiczną, taki bełkot jak ten tutaj musi znosić, ale jego rodzinę proszę zostawić w spokoju albo wypowiadać się publicznie, żeby małżonka mogła sie bronić, bo nic nie można jej zarzucić. To urocza, grzeczna i pracowita kobieta. Te wypowiedzi to żenada drodzy Państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie widziałem tyle ciemnoty w jednym miejscu ,i co tu sie dziwić ze miasto sie z nas smieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja sie nie dziwię takie wypowiedzi to wstyd A ja mam pytanie to boisko jest tylko dla uczniów czy inne osoby też mogą przyjść? Czy gdyby moja firma chciała na sobotę wynająć na parę godzin jest to możliwe i z kim rozmawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;Krystyno;-Prawdę mówisz o pani Monice,którą poznałem na [święto mleka] festynie i sam osobiście zbiję każdego kto zechciałby Jej ubliżyc ,za błędy które popełnia nasz włodaż, gdyż jest to osoba pełna cnót. Poczekajmy do następnej sesji,a zobaczymy jakimi pomysłami zabłyśnie nasza gwiazda mediałna [Dziennik Wschodni. Telewizja Kraśnik] wójt pan Grzegorz Lemiecha. Może zainicjuje następną aferę [podsłuchowa]lub przedstawi poprawki do kreatywnego budżetu [nadwyżkowego],który wykończy naszą gminę ,już za rok.przy wydatnej pomocy naszej rady. Podnosi nam opłaty [ścieki ,woda, rolny] nie bacząc na kondycję naszych gospodarstw domowych i firm .Czas powqiedzieć publicznie iż pomysły wójta są ciężarem trudnym do spełnienia. Nowe przyłącza kanalizacyjne -ich koszt był -PONOĆ -niższy niż wpłacaliśmy. Czy nie można tego wyjaśnić oficjalnie raz na zawsze,aby nlkt nie wysnówał daleko idących wniosków.Szanowna rado gdzie jesteś, co robisz?,dlaczego śpisz_ .AAAAAAAAAUUUUUUUU AAAUUUUUUUUUUUUUU -Syanujacv Was ++przesiedlony pies++
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Kiedyś postęp i kulturę kreowała świadoma część społeczeństwa w imię dobra wspólnego.Dziś chce to robić,tylko ta szybko dorabiająca się i jeszcze szybciej wykształcona[wielo -fakultetowa]część.Reszta - ma słuchać i milczeć,bo inaczej będzie KMIOCIM WARCHOLSTWEM. [/quote] [quote]Napisano 20 kwiecień 2012 - 08:05 #113 Wyświetl postUżytkownik gosć dnia 20 kwiecień 2012 - 00:41 napisał Kiedyś postęp niosła świadoma i bogata część społeczeństwa w imię dobra wspólnego, dziś chce to robić tylko ta szybko dorobiona, i jeszcze szybciej wykształcona. Reszta - ma słuchać bo inaczej będzie kmiocim warcholstwem!!!!
Nie jesteś oryginalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...