Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Mają nowe boisko, czyli koniec z grą na trawie

Utworzony przez tomek, 18 kwietnia 2012 r. o 22:19 Powrót do artykułu
"nasza gwiazda medialna [Dziennik Wschodni. Telewizja Kraśnik] wójt pan Grzegorz Lemiecha" Nie należy w żadnym wypadku pominąć wspomnianych już "Wieści Zakrzowieckich". Tam to dopiero Wójt gwiazdorzy! /I parę innych osób także/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
"nasza gwiazda medialna [Dziennik Wschodni. Telewizja Kraśnik] wójt pan Grzegorz Lemiecha" Nie należy w żadnym wypadku pominąć wspomnianych już "Wieści Zakrzowieckich". Tam to dopiero Wójt gwiazdorzy! /I parę innych osób także/
Jak bardzo boli niektóre osoby fakt, że wójtowi i radzie udaje się coś zrobić a poprzez prasę i telewizję coraz szersze grono się o tym dowiaduje. Miało być referendum w sprawie odwołania - nie wyszło więc trzeba się chwycić nowych sposobów. Wójtowi się już dowaliło zahaczyło się też o chorego ojca i żonę . Ciekawa jestem jakich metod jeszcze się chwycicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria napisał:
Jak bardzo boli niektóre osoby fakt, że wójtowi i radzie udaje się coś zrobić a poprzez prasę i telewizję coraz szersze grono się o tym dowiaduje. Miało być referendum w sprawie odwołania - nie wyszło więc trzeba się chwycić nowych sposobów. Wójtowi się już dowaliło zahaczyło się też o chorego ojca i żonę . Ciekawa jestem jakich metod jeszcze się chwycicie ?
Nie mogę się doczytać tego „zahaczenia” o ojca i żonę. Możesz sprecyzować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo - Referendum to już troszkę za mało. Za niewielkie przewinienia chciał ludzi pozamykać, pozwalniać, nawet za niewinność karać. Przesłuchania sobie urzadzał, jak za PRL-u. O skutkach tych działań już nie wspomnę. No, to teraz jemu już powoli petelka się zaciska na karku. Jeszcze troszkę, to wycwaniakuje, ... aż się poleje w gacie ze szczęścia i dostatku wrażeń. Szuka ... - to znajdzie! I niech nie udaje świętego. Nie ten akurat święty, kto pięknie rączki składa. A i nawet "święta trójca" już też nie pomoże. Bo też już powolutku mają grzązko w g....... A Bóg jest jednak sprawiedliwy! Tak. Fałsz i obłuda - do kadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu- Nigdy nie chciałem być oryginalny,albowiem oryginał to produkt dziwaczny wymagający racjonalizacji.Zawsze w życiu należy korzystać i ja korzystam z nauki, oraz wiedzy ,jaką wpajali mi nauczyciele,na różnych szczeblach mojej edukacji .Ta myśl filozoficzna pochodzi z wykładu dr. filozofi na UMCS ,a odnosiła się ona do pseudo -elit politycznych [łżej-elity] głębokiej komuny .Wyartykuował on nam pewną myśl,która jest matką dla tej przytaczanej przeze mnie wcześniej. Przytoczę ją.abyś zauważył , [jeśli spotrafisz zrpzumieć] jak ciągle jest aktualna i pieczołowicie przez nasze władze ,różnych szczebli pielęgnowana. [ ŁŻA-ELITO-LŻA, DO SZKÓŁ IŚĆ BY TRZA .OBYŚ NAM SIĘ PODUCZYŁA I NAM WSZYSTKIM NIE SZKODZIŁA ITD ] Wykład ten dotyczył;prawa-[,primum non nocere], nauki[sposobu zdobywania wiedzy] ,bogactwa[wszelakiego w tym muślowego].Z jakiego forum wkleiłeś tą myśl i czyjego jest autorstwa -,wcale mnie to nie obchodzi.Dowodzi to jednego iż masz dużo czasu ,aby penetrować net ,być może w czasie pracy i jeszcze masz za to płacone.Rób tak dalej,merdaj ogonkiem [dokonując jedynie słusznych wpisów] a przesiedlą Cię jak,wcześniej przesiedlili innych oraz mnie ,gdyż nie chciałem tego czynić AAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAA-Z wielkim szacunkiem i głębokim poważąniem -2-gi przesiedlony i wstydzący się za wójta pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Gościu- Nigdy nie chciałem być oryginalny,albowiem oryginał to produkt dziwaczny wymagający racjonalizacji.Zawsze w życiu należy korzystać i ja korzystam z nauki, oraz wiedzy ,jaką wpajali mi nauczyciele,na różnych szczeblach mojej edukacji .Ta myśl filozoficzna pochodzi z wykładu dr. filozofi na UMCS ,a odnosiła się ona do pseudo -elit politycznych [łżej-elity] głębokiej komuny .Wyartykuował on nam pewną myśl,która jest matką dla tej przytaczanej przeze mnie wcześniej. Przytoczę ją.abyś zauważył , [jeśli spotrafisz zrpzumieć] jak ciągle jest aktualna i pieczołowicie przez nasze władze ,różnych szczebli pielęgnowana. [ ŁŻA-ELITO-LŻA, DO SZKÓŁ IŚĆ BY TRZA .OBYŚ NAM SIĘ PODUCZYŁA I NAM WSZYSTKIM NIE SZKODZIŁA ITD ] Wykład ten dotyczył;prawa-[,primum non nocere], nauki[sposobu zdobywania wiedzy] ,bogactwa[wszelakiego w tym muślowego].Z jakiego forum wkleiłeś tą myśl i czyjego jest autorstwa -,wcale mnie to nie obchodzi.Dowodzi to jednego iż masz dużo czasu ,aby penetrować net ,być może w czasie pracy i jeszcze masz za to płacone.Rób tak dalej,merdaj ogonkiem [dokonując jedynie słusznych wpisów] a przesiedlą Cię jak,wcześniej przesiedlili innych oraz mnie ,gdyż nie chciałem tego czynić AAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAA-Z wielkim szacunkiem i głębokim poważąniem -2-gi przesiedlony i wstydzący się za wójta pies.
fanie ! Najliczniejsze są twoje wpisy w komentarzach więc wygląda na to , że albo jesteś osoba bezrobotna i z nudów okupujesz internet, albo robisz to w godzinach pracy ze służbowego komputera - co zarzucasz innym i daj już spokój z tym przesiedlonym psem, naprawdę się powtarzasz i nic konstruktywnego nie wnosisz . Pod krótkim artykułem o boisku wyskakujesz z przesiedlonym psem a teraz z wykładem dr. filozofii na UMCS ? A za wójta się wstydzić nie musisz, niech się wstydzi sam jeśli będą ku temu powody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni rozmówcy o co Wam w tych rozmowach chodzi mieszkałem obok Was dziś nie może dlatego nie czaje tych rozmów -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanie, a może nie UMCS ale KUL- ten wykład i znasz sie z wójtem i jego żona lepiej niż nam sie wydaje. "Fanie"- odkryj twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich moj wpis będzie bez komentarza, stwierdzę fakt. Nie ważne kim jestem byłem na ostatniej sesji. Swoja wypowiedź obarczę tytułem "historia kołem się toczy". Opis kandydatów: - dr Piotr Widomski- ambitny z tytułem dużo mówi i mało robi. Ma za sobą kilku członków rady gminy z PSL, którzy działaja w jego interesie i tworzą jak to mówi pan Staroch klub z kilkoma radnymi pana Cieśli. Ale u tego kandydata jest ewidentny brak popracia społeczeństwa co widać i słychać. Przyjazdy na sesję pokazują, że napewno wystartuje w wyborach na wójta za 2 lata. - Grzegorz Lemiecha- też ambitny, bez doktoratu ale mgr, widać że coś robi a przynajmniej próbuje, poparcie społeczne w I turze na korzyść pana Cieśli ale w drugiej społeczeństwo zagłosowało na niego, też dzięki wsparciu Widomskiego. W radzie ma 3 osoby, kilku radnych z pozostałych komitetów daje mu poparcie. przy budżecie były problemy wynikające nie ze struktury budżetu ale braku poparcia liderów klubu dla Lemiechy. Jestem pewny ze rada gminy nie da Lemiesze absolutorium, bo nie ma większości i chcą radni to pokazać. - Andrzej Cieśla- dalej w radzie ma 6 ludzi, którzy sukcesywnie działają w interesach swoich wsi, co jest ważne. Byłem kilka razy, ale na każdej zauważyłem pana Starobrata, zapytałem sąsiada powiedział że przychodzi On na każdą sesję. Z tego co mi wiadomo a rozmawiałem wczoraj po sesji z jednym radnym pan Cieśla żadnego wyroku nie dostał a sprawa została umorzona. Największe realne poparcie w ostatnich wyborach miał były wójt. Wybory: z koalicji Lemiechy i Widomskiego, koalicji której bało sie wielu ludzi już napewno nic nie będzie bo obydwaj maja ze sobą konflikty: w wyborach wystartują wszyscy ww i nieznani kandydaci. napewno w II turze przejdzie pan Andrzej Cieśla albo osoba przez niego popierana. To jest moje obiektywne stwierdzenie i już mniej obiektywnie po ostatniej sesji czekam na tę chwilę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz absolutną rację! Podpowiem ci jeszcze jedno. Widomski to może akurat nie chcieć wystartować. Bo po co się tu szarpać. Nie każdy to lubi, a to rozważny człowiek. A mówisz, że nic nie robi? A co będzie robił - jak i tak Lemiecha przypisze sobie wszystkie jego zasługi, a co złe to dopiero na Widomskiego,Starocha albo Drozda. Tak jak i teraz. Oni z kolegami z PSLu szybko mogliby pewne tematy rozwiązać i pogonić całą te hołotę. Ale po co. Oni sami się wykończą. Ale widać że, czuwają i bacznie obsewują co się tu dzieje. A w przyszłych wyborach, nie martw się - jeśli nie on, to i tak poprze Cieślę. Przynajmniej to mocno ostudzi zadufanego w sobie Grzesia,który oszukał już nie jednego a i układ w radzie będzie lepszy i stabilniejszy. Na razie próbują się dogadać i jak widać jest to znacznie lepszy układ niż z Lemiechą czy jego poplecznikami. Ten jest już skończony. Wszyscy o tym mówią i każdy to wie. Zakrzówek huczy, a i we wsiach jest nie lepiej.Dobił już dna, szkoda, że tak szybko. Dobrze się zapowiadał, tylko zapomniał skąd wylazł i ludzi miał za nic. Okłamal, zmanipulował. Ale Cieśla mu nie daruje, w tej materi z Widomskim na pewno szybko się dogadają i Lemiecha se beknie, a i paragrafy się znajdą na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyzdra napisał:
Masz absolutną rację! Podpowiem ci jeszcze jedno. Widomski to może akurat nie chcieć wystartować. Bo po co się tu szarpać. Nie każdy to lubi, a to rozważny człowiek. A mówisz, że nic nie robi? A co będzie robił - jak i tak Lemiecha przypisze sobie wszystkie jego zasługi, a co złe to dopiero na Widomskiego,Starocha albo Drozda. Tak jak i teraz. Oni z kolegami z PSLu szybko mogliby pewne tematy rozwiązać i pogonić całą te hołotę. Ale po co. Oni sami się wykończą. Ale widać że, czuwają i bacznie obsewują co się tu dzieje. A w przyszłych wyborach, nie martw się - jeśli nie on, to i tak poprze Cieślę. Przynajmniej to mocno ostudzi zadufanego w sobie Grzesia,który oszukał już nie jednego a i układ w radzie będzie lepszy i stabilniejszy. Na razie próbują się dogadać i jak widać jest to znacznie lepszy układ niż z Lemiechą czy jego poplecznikami. Ten jest już skończony. Wszyscy o tym mówią i każdy to wie. Zakrzówek huczy, a i we wsiach jest nie lepiej.Dobił już dna, szkoda, że tak szybko. Dobrze się zapowiadał, tylko zapomniał skąd wylazł i ludzi miał za nic. Okłamal, zmanipulował. Ale Cieśla mu nie daruje, w tej materi z Widomskim na pewno szybko się dogadają i Lemiecha se beknie, a i paragrafy się znajdą na niego.
Koniecznie trzeba tu wspomnieć o szkole w Zakrzówku. To, co zafundował nam wójt jest kary godne. Myślę, że coraz szerzej otwieramy oczy i przecieramy je ze zdumienia. Niejednemu z nas, wójtowe cięcie kosztów, wyjdzie bokiem!!! Catering i firma sprzątająca:unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tu pewna grupka z "przyjaznej gminy" nieźle się przy tym dorabia, tylko czyim kosztem? Niczemu nie winnych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Gościu- Nigdy nie chciałem być oryginalny,albowiem oryginał to produkt dziwaczny wymagający racjonalizacji.Zawsze w życiu należy korzystać i ja korzystam z nauki, oraz wiedzy ,jaką wpajali mi nauczyciele,na różnych szczeblach mojej edukacji .Ta myśl filozoficzna pochodzi z wykładu dr. filozofi na UMCS ,a odnosiła się ona do pseudo -elit politycznych [łżej-elity] głębokiej komuny .Wyartykuował on nam pewną myśl,która jest matką dla tej przytaczanej przeze mnie wcześniej. Przytoczę ją.abyś zauważył , [jeśli spotrafisz zrpzumieć] jak ciągle jest aktualna i pieczołowicie przez nasze władze ,różnych szczebli pielęgnowana. [ ŁŻA-ELITO-LŻA, DO SZKÓŁ IŚĆ BY TRZA .OBYŚ NAM SIĘ PODUCZYŁA I NAM WSZYSTKIM NIE SZKODZIŁA ITD ] Wykład ten dotyczył;prawa-[,primum non nocere], nauki[sposobu zdobywania wiedzy] ,bogactwa[wszelakiego w tym muślowego].Z jakiego forum wkleiłeś tą myśl i czyjego jest autorstwa -,wcale mnie to nie obchodzi.Dowodzi to jednego iż masz dużo czasu ,aby penetrować net ,być może w czasie pracy i jeszcze masz za to płacone.Rób tak dalej,merdaj ogonkiem [dokonując jedynie słusznych wpisów] a przesiedlą Cię jak,wcześniej przesiedlili innych oraz mnie ,gdyż nie chciałem tego czynić AAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAA-Z wielkim szacunkiem i głębokim poważąniem -2-gi przesiedlony i wstydzący się za wójta pies.
Pie...sz jakby cię prądem dobrze poraziło!!!! To moje słowa z innego forum, ot tak z głowy Wstydzić się możesz teraz i za siebie gminny intelekcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieśla wystartuje napewno bo wymsknęło się w kraśniku burmistrzowi Włodarczykowi na spotkaniu ze za 2 lata będa mieli wójta w Zakrzówku ale PSL wystawi kandydata to jest pewne! na 100% Widomski, bo w KRUSIE mają go dość on ma pozycję kierownika polityczną i to jest fakt wystartuje do powiatu i na wójta ale przegra z Cieślą i Lemiechą. Szansę wróżę tylko Cieśli. Faktycznie sytuacja może się odwrócić w wyborach i z Lemiechą wygra Cieśla. Pozdrawiam wszystkich,,,,///...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Widomski to może akurat nie chcieć wystartować. Bo po co się tu szarpać. Nie każdy to lubi, a to rozważny człowiek. A mówisz, że nic nie robi? A co będzie robił - jak i tak Lemiecha przypisze sobie wszystkie jego zasługi, a co złe to dopiero na Widomskiego,Starocha albo Drozda. Tak jak i teraz. Oni z kolegami z PSLu szybko mogliby pewne tematy rozwiązać i pogonić całą te hołotę. Ale po co. Oni sami się wykończą. Ale widać że, czuwają i bacznie obsewują co się tu dzieje. A w przyszłych wyborach, nie martw się - jeśli nie on, to i tak poprze Cieślę." CZEKAM NA TĘ CHWILE KIEDY PSL Z ANTKIEM RACHONIEM, HALINA RACHOŃ I MARKIEM DROZDEM I PIOTREM WIDOMSKIM W SKŁADZIE POPRZE ANDRZEJA CIEŚLĘ W WYBORACH NA WÓJTA!!! PRZYPUSZCZAM ZE TO JUZ BEDZIE JEDEN ZE ZNAKOW KOŃCA SWIATA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno Józio Potocki, Kasia Baran i Ania Słomka założyli komitet i organizują pikietę pod domem wójta aby zatrzymać wiatraki Czy ktoś się orientuje o co chodzi w tym temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Majoratu napisał:
podobno Józio Potocki, Kasia Baran i Ania Słomka założyli komitet i organizują pikietę pod domem wójta aby zatrzymać wiatraki Czy ktoś się orientuje o co chodzi w tym temacie?
Wcześnie wstajesz do pracy. O której pierwszy kurs?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Majoratu napisał:
podobno Józio Potocki, Kasia Baran i Ania Słomka założyli komitet i organizują pikietę pod domem wójta aby zatrzymać wiatraki Czy ktoś się orientuje o co chodzi w tym temacie?
. Wydawało mi się , że takie pikiety organizuje się przed urzędem tam gdzie pracuje wójt a nie przed jego domem . No ale trójce sąsiadów z ul. Partyzantów zdecydowanie bliżej zrobić pikietę pod domem Lemiechy niż fatygować się pod urząd Gminy. Zastanawiam się też czy Panu Potockiemu rzeczywiście chodzi o ochronę środowiska i zdrowia bo ostatnio powiedział, że gdyby taki wiatrak stał u niego za stodołą to nie miał by nic przeciwko a Pani Słomka podobno buduje dom poza gminą Zakrzówek więc może niech tam urządza pikiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy cierpią jak widać na bezsenność, a jak chcą obskoczyć jeszce kilka for internetowych z rana i jeszcze zdążyć do pracy.... A tak a propos, od której jest czynny Urząd Gminy w Zakrzówku? Pewnie dobrze z rana, trzeba jeszcze wszystkie podsłuchy odsłuchać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podając czyjeś nazwiska na forum dyskusyjnym,powinneś najpierw przedstawić się,używając swojego,aby osoby wymienione miały możloiwość odpowiedzieć Tobie na zadane pytanie wyczerpująco i osobiście ,aby wyprowadzić cię z błędu. [bądz dzielny i nieukrywaj się]. O ile mi wiadomo osoby te, [wymienione na tym forum] walczą również i w twoim imieniu, z dziwną determinacją Wójta oraz części rady ,którzy pragną w wielkiej tajemnicy przed społeczeństwem zmienić plan przestrzennej zabudowy,nie dla dobra naszej gminy ,lecz kapitału niewiadomego pochodzenia. CHcą zniszczyć naszą gminę poprzez budowę wiatraków oraz cementowni w miejscach gdzie ich być nie powinno Osoby te jak i wielu innych mieszkańców pragnie zadać pare kluczowych pytań Panu Wójtowi, lecz on unika naszej społeczności bądz wysługuje się młodymi pracownikami.A tak gwoli ścisłości,to podwórko państwa Pizoniów,nawiedził Józef Potocki,w trakcie zbierania podpisów pod protestem pzreciwko budowie wiatraków ,a nie w celu pikietowania [PRZYJDZIE I NA TO CZAS]. Jedną ze szkód jaką niosą za sobą wietraki, nasz WÓJT już osiągnął-skłócił społeczeństwo ,a ponoć na swojej ulicy On ijego rodzina odzywają si tylko do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...