Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta miejscowość jest mi całkowicie obca, ponad to mam raczej negatywny osąd samorządów i nadmiernej biurokracji. Ale w tym wypadku coś mi się nie zgadza bo chyba prezydent Piotrkowa Tryb. sprawuje swój urząd w więzieniu? A tu od razu mandat radnego i stanowisko pracy? Ten Pan nie mataczy jak wielu naszych "wybrańców" (np. nikt nie donosił na bezpiekę) popełnił błąd, żałuje swego postępowania a w naszej kulturze śródziemnomorskiej czy w Chrześcijaństwie jest p r z e b a c z e n i e !
0
Pieprzony dziennik nie ma o czym pisać. chcę mi się żygać kiedy na pierwszej stronie wciąż widzę nauczyciela z Zakrzówka. Zajmijcie się poważniejszymi sprawami, np. na której ulicy były dzisiaj korki albo jaka była wczoraj pogoda.
0
To jakaś paranoja. Przecież taki gość to potencjalny zabójca. Ciekawe jak by po pijaku przejechał dziecko tego kolesia z rady gminy ... może wtedy by inaczej myślał i głosował. Wstyd Panowie.
0
Człowiek złamał prawo i powinien ponieść surową karę. Ale nie ucieka, nie tłumaczy się głupio, nie twierdzi - jak poseł PIS - że najadł się jabłek i stąd procenty. Dlatego na tle innych drobnych krętaczy budzi szacunek jego przyznanie się do błędu i gotowość poniesienia konsekwencji.
0
Coś tutaj - w tej informacji - jest dziwnego. Radny złożył mandat - i manadat jest złożony. A kolesie KAZALI mu zostać - co to znaczy. Jacuy Radni i co Ci Radni mogą kazać człowiekowi, który ZŁOŻYŁ MANDAT RADNEGO. To nie jest tak że kolesie coś mają tutaj do powiedzenia. To nie oni ale On złożył mandat - i co tutaj chodzi. Kledzy może skażą tego nauczyciela (skorą mogą coś kazać) dożywotnio na wykonywanie mandatu radnego i już.
0
Panie Sochal czy ma Pan teraz wyrzuty sumienia
0
Jeszcze niedawne tak było, że bycie radnym nie było obowiązkowe. Jak ktoś nie jest radnym to nie był ukarany. W tamtej gminie żyje chyba więcej ludzi, którzy nie byli radnymi i co w ich sprawie postanowili radni. A nauczyciel nie został ukarany jak nie będzie radnym, bo to nie kara, tylko brak zasad. Kto nie ma zasad nie może być radnym - mgł zabić dziecko. Ukarany powinien być za jazdę po pijaku i możliwość zabicia dziecka, bo podjechał do szkoły. A mam pytanie dlaczego ZUS nie wszczął postępowania w sprawie wyłudzenia zwolnienia lekarskiego - bo skoro był zdrowy aby się napić a chory aby nie pracować - to jak to jest. Jemu wolno brać pieniąze za zwolnienie i pić. Coś tutaj nie gra.
0
To się w głowie nie mieści, Młynarski miał swoją szansę i ją źle wykorzystał. Policja złapała pijaka wiec teraz niech za to zapłaci bo także w szkole uczniowie widza co się dzieje i nie tylko jeden nauczyciel czepiał się alkoholu tylko innym się upiekło.
0
Sprawą wiadomą jest, że ludzie w życiu popełniają błędy, bo człowiek jest tylko człowiekiem. Ale w takiej sytuacji nie należy zdeptać człowieka i mówić, że jest zły, tylko należałoby powiedzieć, że jego postępowanie było złe. Człowiek zawinił i ponosi tego konsekwencje. Z góry dziękuję, że są jeszcze tacy autentyczni ludzie, którzy z odwagą przyznają się do popełnionego błędu. Myślę, że niewielu ludzi byłoby w stanie stanąć przed prawdą tak jak to zrobił ten nauczyciel. Poza tym obwiniać kogoś jest najłatwiej- a trzeba spojrzeć na swoje życie i postępowanie: wielu Radnych popełnia o wiele gorsze czyny a siedzą sobie na stołkach jakby nigdy nic się nie stało. ("Jeżeli ktoś jest bez grzechu- niech pierwszy rzuci kamień").
0
urzędnik wcześniej czy póżniej zostaje zawsze idiotą
0
To w takim mieście jak Zakrzówek nie ma już innego człowieka, który mógłby pełnić funkcję radnego... Nie ma ludzi niezastąpionych a więc pozwólcie wykazać się innym. Z doświadczenia wiem, że nowy człowiek na określonym stanowisku zawsze wnosi coś nowego. To właśnie w Zakrzówku zarówno wójt jak i radny pełnią funkcję n-tą kadencję. No i jest jak jest...
0
Boż jacy wspaniali koledzy! bardzo wychowawcze bardzo To jest strona dla trzezwo myślących! PIJANI WIOZĄ ŚMIERĆ Kierowca podwójnego gazu powinien być surowo karany: odebrać prawo jazdy i skonfiskować samochód
0
absolwent napisał:
Sprawą wiadomą jest, że ludzie w życiu popełniają błędy, bo człowiek jest tylko człowiekiem. Ale w takiej sytuacji nie należy zdeptać człowieka i mówić, że jest zły, tylko należałoby powiedzieć, że jego postępowanie było złe. Człowiek zawinił i ponosi tego konsekwencje. Z góry dziękuję, że są jeszcze tacy autentyczni ludzie, którzy z odwagą przyznają się do popełnionego błędu. Myślę, że niewielu ludzi byłoby w stanie stanąć przed prawdą tak jak to zrobił ten nauczyciel. Poza tym obwiniać kogoś jest najłatwiej- a: wielu Radnych popełnia o wiele gorsze czyny a siedzą sobie na stołkach jakby nigdy nic się nie stało. (" Jeżeli ktoś jest bez grzechu- niech pierwszy rzuci kamień trzeba spojrzeć na swoje życie i postępowanie ").
Dla tych dzieciaków, które wiedziały "nabuzowanego" swojego nauczyciela prowadzącego samochód to najlepsza lekcja. Tylko czego się nauczą???? Pij stary kolesie zawsze cię obronią??? Piłeś i prowadziłeś samochód poniesiesz tego konsekwencje??? Wybór należy do innych, nam gdy zdarzy się to pierwsze pozostanie tylko pusty śmiech. Szczytem głupoty jest cytowanie słów, które nijak się mają do człowieka i sytuacji. Chyba, że piszą to inni stali amatorzy jazdy na dwóch gazach...... Ilu prominentów i nie tylko z Zakrzówka ma z tym problem????
0
A może rzeczywiście człowiek się załamał. Różnie to bywa, nie każdy ponosi konsekwencje swoich czynów. Jeśli sąd uzna, że nie kierował swoim postępowaniem, może to być przesłanką do uniewinnienia. Myślę, że w tej sytuacji byłoby to dobre wyjście. Chociaż z pracy powinien odejść np. na rentę. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba składał rezygnację z funkcji przewodniczącego. Nie doczytałem o złożeniu mandatu. Proszę mi przetłumaczyć słowa lemiechy "musiałem tak zrobić, z dziesięć osób mnie prosiło". O co? Co zrobił lemiecha? drozd był za czy przeciw?
0
JAK ON NADAL PIJE!!! NAWET NA ZDJĘCIU WIDAĆ- ZAPUCHNIĘTA GĘBA!!! TO, ŻE JEST ŚWIETNYM PEDAGOGIEM NIE OZNACZA, ŻE MOŻNA MU POBŁAŻAĆ!!!
0
AKURAT ROZMAWIAŁEM Z LEMIECHĄ I SAM GO O TO PROSIŁEM- GŁOSOWAŁEM W WYBORACH NA LEMIECHĘ I ZAPEWNIŁ MNIE, ŻE SPOJRZY NA SPRAWĘ PO LUDZKU, ŻE SPOJRZY NA TO JAK CZŁOWIEK/- WEŹMIE POD UWAGA DOROBEK TEGO CZŁOWIEKA, TO CO ZROBIŁ DLA ZAKRZÓWKU- PO JEDNEJ SZALI I PO DRUGIEJ TO WYKROCZENIE, KTÓRE POPEŁNIŁ/POWODY I SKUTKI- SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ TEGO CZYNU/- PAMIĘTAJMY, ŻE LEMIECHA JEST W RADZIE PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY- W OPOZYCJI DO MLYNARSKIEGO I WÓJTA- ALE POPARŁ GO JAKO CZŁOWIEK- OCENIŁ GO PO DOKONANICH ZYCIOWYCH- A NIE JEDNYM BŁĘDZIE. TE 10 OSÓB REDAKCJA WYJĘŁA Z KONTEKSTU- U LEMIECHY BYŁO DUZO WIĘCEJ LUDZI
0
Edi napisał:
A może rzeczywiście człowiek się załamał. Różnie to bywa, nie każdy ponosi konsekwencje swoich czynów. Jeśli sąd uzna, że nie kierował swoim postępowaniem, może to być przesłanką do uniewinnienia. Myślę, że w tej sytuacji byłoby to dobre wyjście. Chociaż z pracy powinien odejść np. na rentę. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba składał rezygnację z funkcji przewodniczącego. Nie doczytałem o złożeniu mandatu. Proszę mi przetłumaczyć słowa lemiechy "musiałem tak zrobić, z dziesięć osób mnie prosiło". O co? Co zrobił lemiecha? drozd był za czy przeciw?
wypowiedz lemiechy wyjęli z kontekstu- mowili mi ludzie na targu, że lemiecha postapil slusznie- sprawe załatwił konkretnie- jak facetz jajami- na jego wniosek poprli sprawę radni- Zbyszek-stało się żle, kare poniesiesz- ale tylko lemiecha zachowal sie jak człowiek
0
AA napisał:
JAK ON NADAL PIJE!!! NAWET NA ZDJĘCIU WIDAĆ- ZAPUCHNIĘTA GĘBA!!! TO, ŻE JEST ŚWIETNYM PEDAGOGIEM NIE OZNACZA, ŻE MOŻNA MU POBŁAŻAĆ!!!
Kim ty jesteś i czemu go tak nienawidzisz?
0
wszyscy wiemy że to picie trwało od dawna i jego tłumaczenie się jest ustawione żeby się jakoś wytłumaczyć. Od wielu lat pokój nauczycieli wf-u jest miejscem picia także niech teraz poniesie konsekwencje. A ta osoba która go broniła dla niewtajemniczonych to były nauczyciel wf-u z którym Pan Zbigniew od lat pił. Wszyscy w Zakrzówku wiedzą jak ta sprawa wygląda a to co mówi to ściema dla innych żeby się wykręcić. Mam nadzieje że ktoś w końcu porządek z piciem w kontorku przez nauczycieli wf-u.
0
uczennica napisał:
To się w głowie nie mieści, Młynarski miał swoją szansę i ją źle wykorzystał. Policja złapała pijaka wiec teraz niech za to zapłaci bo także w szkole uczniowie widza co się dzieje i nie tylko jeden nauczyciel czepiał się alkoholu tylko innym się upiekło.
I CZEPIA...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.