Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: W szkole od roku już nie ma uczniów. Co zrobić z budynkiem?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2019 r. o 12:31 Powrót do artykułu
Jak to co? Przeciez Potocki obiecal ze reaktywuje liceum w Zakrzówku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jeszcze ulotke mowil u mnie w domu ze nie pozwoli zlikwidowac liceum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie. W Lublinie ze względu na podwójny rocznik biadola, że nie starczy miejsc w szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Krasniku w szkole branżowej miały być zawody budowlane, tymczasem nadal trzeba iść do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wojt ruszy *** jutro na sesje  Tu trzeba w Zakrzówku stworztc liceum A on tylko jezdzi po wsiach i pije wodke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja konczylem to liceum to byla najlepsza szkola w powiecie Prosty sposob poprawic komunikacje z Krasnikiem do roboty, tak jak.pan.Wojcie obiecal u mnie w domu. Beda jezdzily busy do Krasnika oraz odtorzy pan Liceum Trzymam za slowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadac, im się wszystkim w tylkach poprzewrcało łatwo zniszczyć trudniej odbudować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat tradycji Powinna gmina przejac to liceum prowadzic Jozek miej jaja badz gospodarzem szkola to przyszlosc. Obiecywales w kampani ze uratujesz nasze liceum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja tu czytam.  Pan Potocki obiecuwal uratowanie LO.  Przecież po wyborach po wodce gadal do kolegpe że trzeba szkoly w gminie likwidować zeby poeniadze mieć na iwestyckei.  Nawet na sesji rady gminy cos gadał o audycie szkół... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie kolejny oddział starostwa, bo na fabrycznym dosyć ciasno w tych pokojach macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda do 2020 postawil sobie za pinkt honoru likwidacje 2 szkol ale moeil ze liceum musi uteorzyc bo 2 roczniki teraz ida do szkoly Panie wojcie zawiodlam sie na panu Oszukal mnie pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda bo to była szkoła z tradycją. A co tu mówić gdy nawet nauczyciele uczący w liceum wysylali swoje dzieci do Lublina. Z drugiej strony kiedyś nie było takiego dostępu do innych szkół. Teraz każdy ma samochód albo dwa i odległość do miast "zmniejszyła się". Myślę że skoro Wójt obiecał oficjalnie to słowa dotrzyma i niebawem usłyszymy o cudownym uzdrowieniu liceum w Zakrzowku. Oby bo wiele było obietnic przed wyborczych a zaufanie łatwo utracić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek już po czesci został zagospodarowany na przedszkole. Jeszcze przed wyborami był gdzieś w necie projekt przebudowy na potrzeby przedszkola? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZS 3 w Kraśniku jest technikum budownictwa. Sam uczęszczam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek już po czesci został zagospodarowany na przedszkole. Jeszcze przed wyborami był gdzieś w necie projekt przebudowy na potrzeby przedszkola?
 Tak jest piękny projekt. Tylko żeby pieniądze na niego nie zostały zaprzepaszczone bo w gminie doszło trochę nowych wydatków M.in. wicewojt. A zaraz dojdzie kolejny były włodarz bo chcą go zwolnić w Krasniku. Ale cóż poczekajmy. Oby przedszkole powstało. Poprzednia ekipa zapoczątkowała, obecna miejmy nadzieję że szybko zakończy, by nasze dzieci uczeszczaly do nowego przedszkola. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...