Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marysieńka napisał:
Tak, a zacząc od tego, który dzisiaj w mieście w nagrodę za to sprawuje ważną i odpowiedzialną funkcję.
Nie wiem czy Ja dobrze rozumuje. Czyli ktoś za to ,że pojechał z Czubińskim w Alpy dostał od obecnego burmistrza nagrodę w postaci sprawowania ważnej i odpowiedzialnej funkcji? Tak?. Możesz powiedzieć kto to taki i czy aby na pewno nie są to pomówienia? .Bo słyszałam ,że ktoś z użytkowników tego forum nieźle beknie za fałszywe oskarżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolka napisał:
Nie wiem czy Ja dobrze rozumuje. Czyli ktoś za to ,że pojechał z Czubińskim w Alpy dostał od obecnego burmistrza nagrodę w postaci sprawowania ważnej i odpowiedzialnej funkcji? Tak?. Możesz powiedzieć kto to taki i czy aby na pewno nie są to pomówienia? .Bo słyszałam ,że ktoś z użytkowników tego forum nieźle beknie za fałszywe oskarżenia.
We wszystkich tematach, które wiaża z tym wyjazdem jest dokładnie napisane, kogo sprawa dotyczy. Wystarczy tylko poczytac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolka napisał:
Bo słyszałam ,że ktoś z użytkowników tego forum nieźle beknie za fałszywe oskarżenia.
A to z prywatnego powództwa czy do obrony swojej czci posłuzy sie miejskimi prawnikami sowicie opłacanymi z publicznych środków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to z prywatnego powództwa czy do obrony swojej czci posłuzy sie miejskimi prawnikami sowicie opłacanymi z publicznych środków?
Na początku posłuży się państwowymi psychiatrami z ulicy Abramowickiej sowicie opłacanymi przez NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na początku posłuży się państwowymi psychiatrami z ulicy Abramowickiej sowicie opłacanymi przez NFZ.
Skoro uwaza, ze jest mu to potrzebne dla jego własnego zdrowia, to czemu nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Parę osób powinno jeszcze popłynąć. Pora na tzw. drozdówkę!!!
Brawo! Gość za odwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo! Gość za odwagę
Odwagą to by się wykazał , jakby sie pod tym podpisał swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem., a tak to mamy zwykłe tchórzostwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia nie tchórzostwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka napisał:
Opinia nie tchórzostwo!
Jak opinia , nie tchórzostwo , to i nie odwaga. Chociaz na opinie to zbyt mało, a jawi sie raczej jako rada, oczekiwanie, ale anonimowy sposób jego wyrażenia jest wyjątkowo tchórzowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego tak zajadle i zapiekle bronisz pewnych osób, przedstaw się nazwiskiem, spoleczenstwo oceni , czy byłaś blisko kogos i czy na tym zyskałaś, czy nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To dlaczego tak zajadle i zapiekle bronisz pewnych osób, przedstaw się nazwiskiem, spoleczenstwo oceni , czy byłaś blisko kogos i czy na tym zyskałaś, czy nie!
Nie zauwazyłam, zebym w tym przypadku kogokolwiek broniła, bo nawet nie wiem o jakie osoby konkretnie chodzi. Ja nie siedze w układach i nie szukam zemsty na swoich konkurentach. Nie podoba mi sie jedynie sposób judzenia , bliski takiemu konfidentowi z czasów wojny, albo stalinizmu, a na co by sie nie odwarzył wystąpić jawnie przeciwko tym osobom. a to co robi i w jaki sposób robi wcale go nie czyni lepszym od tamtych. i co ci da moje nazwisko, jak ja tu mogę wpisac kazde jedno i sie tego nie da sprawdzic czy podałam prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryśka, Fiona, a może ty prosta baba,co jej się miesza odwaga z odwarzaniem, a zamiast kazde pisze każde jedno. Sens był:ujawnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...