Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZMIANA PREZESA W KPM!

Utworzony przez mieszkaniecLKR, 7 czerwca 2011 r. o 20:28
Jestem członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej której zarządcą jest KPM. Nareszcie doczekaliśmy się prezesa który godny jest tej funkcji (pamiętamy poprzedniego prezesa o zgrozo), a tu nius o planowanej przez Burmistrza zmianie na tym stanowisku. O co chodzi??? Czy dla dobra miasta prezesów spółek miejskich należy zmieniać co pół roku? Czy może są skargi mieszkańców na obecnego prezesa? Z tego co wiem jest wręcz przeciwnie. Coś to uleczanie Kraśnika zaczyna przybierać coraz bardziej niebezpieczne kształty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wtopa, widocznie nie jest taki "godzien", albo o zgrozo jeszcze gorszy od poprzedniego. Przyczyna pewnie jest bardziej prozaiczna, niedługo wybory i trzeba zrobić miejsce jakiemuś spadochroniarzowi, co by elektorat Jarkowi pozyskać. Oj tam skarg nie może być raczej na kogoś kto nic w sumie nie spieprzył, bo i nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniecLKR napisał:
Jestem członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej której zarządcą jest KPM. Nareszcie doczekaliśmy się prezesa który godny jest tej funkcji (pamiętamy poprzedniego prezesa o zgrozo), a tu nius o planowanej przez Burmistrza zmianie na tym stanowisku. O co chodzi??? Czy dla dobra miasta prezesów spółek miejskich należy zmieniać co pół roku? Czy może są skargi mieszkańców na obecnego prezesa? Z tego co wiem jest wręcz przeciwnie. Coś to uleczanie Kraśnika zaczyna przybierać coraz bardziej niebezpieczne kształty.
Myślę, że nie jesteś mieszkańcem wspólnoty zarządzanej przez KPM tylko jedną a tych pań, które odwiedziły mnie dzisiaj. Zbieranie podpisów na to aby prezes Węcławski był następną kadencje, to już jest chore. Poprzedni potrafił odejść temu widzę ryj do koryta przyrósł To zaczyna być żenujące. Nie dość, że facet nie jest słowny, gardzi ludźmi to nawet na zebranie do nas bał się przyjść. Nic dziwnego jak je z ręki właścicielom jednej z firm, która do dziś nie potrafi usunąć usterek na naszym bloku. Za to wywiesza ogłoszenia o sprzedaży domu jednego z tych panów na elewacji siedziby KPM. Panie Węcławski dość tej błazenady jak chcesz być prezesem to weź się pan wreszcie do roboty a nie tylko siedzi jak nadęty kogut i ludzi masz za nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho, ho, jak pan Węcławski czuje się zagrożony na swoim stanowisku, to chyba jednak odgórnie muszą być planowane jakies zmiany, że chyba i zbieraniem podpisów nic się nie wskóra. A moze tez władza chce pokazac, jakie to wielkie poparcie ma ich człowiek i ze nic się nie pomylili z wsadzeniem go na stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniecLKR napisał:
Jestem członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej której zarządcą jest KPM.Nareszcie doczekaliśmy się prezesa który godny jest tej funkcji(pamiętamy poprzedniego prezesa o zgrozo),a tu nius o planowanej przez Burmistrza zmianie na tym stanowisku.O co chodzi??? Czy dla dobra miasta prezesów spółek miejskich należy zmieniać co pół roku?Czy może są skargi mieszkańców na obecnego prezesa?Z tego co wiem jest wręcz przeciwnie.Coś to uleczanie Kraśnika zaczyna przybierać coraz bardziej niebezpieczne kształty.
To, że nie był to dobry wybór było wiadome już dawno. Myślę, że Pan Konrad doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej małej wiedzy i bezsilności w zarządzaniu KPM'em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy słuchałam jak ludzie reagowali na te panie, to mi ich nawet było żal. Mieszkańcy albo nie otwierali albo przyjmowali je bardzo chłodno, to nie tylko moja opinia ale także sąsiadek. Co powie Pan Burmistrz jak dojdzie do nieco, że prezes Węcławski w godzinach pracy wysłał stażystki w celach prywatno-politycznych? Ciężko mu się z fotelem pożegnać Ciekawostką jest, to że taka sama lista "poparcia" została dana pracownikom KPM. Tajemnicą poliszynela było to że nie podpisanie równało się z mocnym "podpadnięciem" i przyszłymi konsekwencjami. Ludzie tam naprawdę teraz mają niezłą jazdę. Pewne tematy są zakazane nawet w prywatnych rozmowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam,ze jest to osoba wlasciwa na wlasciwym miejscu,kazdy ma prawo do wlasnej opini,a jezeli ktos mowi o nim zle to go nie zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gunia napisał:
uwazam,ze jest to osoba wlasciwa na wlasciwym miejscu,kazdy ma prawo do wlasnej opini,a jezeli ktos mowi o nim zle to go nie zna.
No proszę Cię, zastanów się co Ty piszesz ?! To że jest Twoim znajomym, powiedzmy dobrym nie znaczy że potrafi zarządzać KPM'em. Nie nadaje się na to stanowisko i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gunia napisał:
uwazam,ze jest to osoba wlasciwa na wlasciwym miejscu,kazdy ma prawo do wlasnej opini,a jezeli ktos mowi o nim zle to go nie zna.
Przedstaw choć jeden sukces nowego prezesa, ale taki prawdziwy nie dmuchany. Popatrz na to jak zmieniły się wspólnoty ciągu kilku ostatnich lat ale to nie jest jego zasługa. Węcławski boi się chodzić na zebrania wspólnot nawet jak one tego od niego oczekują. Nic dziwnego jego pupilkowa firma Art Gips dała plamę na kilku blokach, a on ich wychwala pod niebiosa. Nawet na ścianie umieścił ich ogłoszenie o sprzedaży domu podobno za friko. Foruje ich w przetargach na roboty budowlane - ciekawe dlaczego? Z drugiej strony wiele tych robót nie będzie w tym roku, może ze 2-3 bloki będą docieplane i to tylko dzięki wiceprezesowi bo Węcławski nawet boi się do tego tematu podejść. Przegrał przetarg na zarządzanie zalewem ale wygrał na targowiska. Tyle, że ptaszki ćwierkają, że tak zaniżył cenę że teraz KPM musi dokładać do tego insertu. Wiele się mówiło o zbyt dużym zatrudnieniu w KPM ale on zatrudnił 6 kolejnych osób! Przez ostatnie 6 miesięcy tylko szukał haków na poprzednika. Kilu osobowa komisja w części ściągnięta z Lublina przez trzy miesiące sprawdzała KPM - ciekawe co znaleźli ale szczególnie ile to kosztowało, bo za jej działalność zapłacimy my mieszkańcy! Czy skórka warta była wyprawki pewnie z czasem dowiemy się... Ja go nie muszę znać aby mieć opinię na jego temat jako prezesa, bo to nie jest konkurs piękności. Tylko w takim konkursie mógłby się wykazać I tu dostrzegam jedyny sukces jaki odniósł - zorganizował i zasponsorował w luty tego roku bal charytatywny tak aby nowe władze mogły się pokazać z dobrej strony, tyle że nie wiem czy o takiej działalności KPM-u myślą mieszkańcy kiedy próbują cokolwiek tam załatwić? zapomniałbym jeszcze, że sukcesem z pewnością jest także wywieszanie na siedzibie KPM w Dzień Flagi Narodowej oraz Konstytucji 3 Maja obok flagi Polski także biało-żółtej... może to nie jest czymś złym ale z pewnością ewenementem nie tylko na skalę miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Wiele się mówiło o zbyt dużym zatrudnieniu w KPM ale on zatrudnił 6 kolejnych osób!
Pewnie fachowców zatrudnił, żeby było lepiej Może znasz jakieś szczegóły, zabawne awanse? Kraśnik to niewielkie miasteczko...towarzystwo wiele lat przebierało nogami w marszu po konfitury. Niektórym nawet "dziecki" dorosły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad wiesz ze az 6 osob zatrudnil?z tego co sie orientuje to 2 stazystow w tym jeden 'wsadzony'za czasow czubinskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos moze panie chodzace po blokach ;musialy; to robic bo dzis o robote ciezko....ciekawi mnie to kto wrazie czego go zastapi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie kto? Czy już coś wiadomo na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Właśnie kto? Czy już coś wiadomo na ten temat
Jest to najbardziej strzeżona informacja w Mieście jak i samym KPM. Nikt nic nie wie! Węcławski aż z tego przejęcia wysłał podobno list do Jarosława Kaczyńskiego opisując jaka to go niesprawiedliwość z rąk burmistrza i posła (wiadomo jakiego) ma spotkać i prosząc pana prezesa o interwencje w tej sprawie i osobiste stawiennictwo Wiem, że brzmi to jak żart ale nim nie jest... Po mieście chodzą plotki, że może wszechwładny p. Jach go zastąpi tak na jakiś czas, inni wskazują na specjalistę p.o. dyrektora CKiP p. Różyńskiego, niektórzy myślą iż wysłana przez pana prezesa delegacja pracownicza z petycja do Burmistrza powstrzyma to co nieuniknione i pozostanie na fotelu Węcławski... moim zaś faworytem jest atakujący z drugiej linii czarny koń tych zawodów... pocieszny Kazio M. PS zatrudniono w KPM 6 nowych osób i jestem w stanie podać nawet ich nazwiska lub inicjały ale po co? czy to coś zmieni? nie mam zamiaru szkodzić tym osobą, bo każdy chce pracować nawet kosztem innych... takie są fakty! Ponadto zlecono obsługę prawną spółki dodatkowemu prawnikowi z Lublina za dość duże miesięczne wynagrodzenie w stosunku do zakresu zleconej mu (właściwie jej) obsługi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gunia napisał:
a propos moze panie chodzace po blokach ;musialy; to robic bo dzis o robote ciezko....ciekawi mnie to kto wrazie czego go zastapi
No cóż pewnie dzisiaj się dowiemy, a przynajmniej czy ten "specjalista" na którym nikt się nie poznał - Węcławski - zostanie czy nie Pracownicy KPM dzisiaj dopiero mają stersa ale do końca dnia coś się już w temacie ruszy ;)Przy okazji przypomniało mi się jak prezes Węcławski w KTV na początku tego roku głosił, że poprzedni prezes winien uszanować wolę Burmistrza i pogodzić się z odwołaniem... no cóż właśnie pokazuje jak sam ją szanuje To się nazywa, że ryj do koryta przyrósł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
PS zatrudniono w KPM 6 nowych osób i jestem w stanie podać nawet ich nazwiska lub inicjały ale po co? czy to coś zmieni? nie mam zamiaru szkodzić tym osobą, bo każdy chce pracować nawet kosztem innych... takie są fakty! Ponadto zlecono obsługę prawną spółki dodatkowemu prawnikowi z Lublina za dość duże miesięczne wynagrodzenie w stosunku do zakresu zleconej mu (właściwie jej) obsługi...
I wszystko to w ramach oszczędnosci. Oj, jak łatwo sie trwoni publiczne peniązki leciutkimi rączkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSkorz kraśnicki – niedawno odkryty gatunek ryby z rodziny piskorzowatych http://pl.wikipedia.org/wiki/Piskorz . Ciało podłużne i walcowate. Po przecięciu w środku znajdziemy mięso o zabarwieniu różowo – czerwonym. Na co dzień żeruje przy dnie, gdzie czuje się najlepiej. Lubi grzebać w mule i tam wyszukuje sobie najlepsze kąski. Występuję zazwyczaj w okolicach szpitala powiatowego, biura poselskiego na ul. Narutowicza lub urzędu miasta. Złapany na haczyk wije się i wydaje dziwne dźwięki. W Kraśniku objęty szczególna ochroną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybak napisał:
PiSkorz kraśnicki – niedawno odkryty gatunek ryby z rodziny piskorzowatych http://pl.wikipedia.org/wiki/Piskorz . Ciało podłużne i walcowate. Po przecięciu w środku znajdziemy mięso o zabarwieniu różowo – czerwonym. Na co dzień żeruje przy dnie, gdzie czuje się najlepiej. Lubi grzebać w mule i tam wyszukuje sobie najlepsze kąski. Występuję zazwyczaj w okolicach szpitala powiatowego, biura poselskiego na ul. Narutowicza lub urzędu miasta. Złapany na haczyk wije się i wydaje dziwne dźwięki. W Kraśniku objęty szczególna ochroną .
Największym zagrożeniem dla PIS-fachowców są...oni sami. Przecież ludzie widzą co tu się dzieje i kto teraz wypływa. Z czasem ubiegłoroczni zwycięzcy posadzą wokół siebie najbliższych i nieco dalszych swojaków, porobią wyklęte drogi.... by się uwinąć w ramach jednej kadencji. Bo druga jest co najmniej wątpliwa Róbta tak dalej, a skończycie jak wasi poprzednicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Właśnie kto? Czy już coś wiadomo na ten temat
A może... Tak to leciało? "Kaziu, Kaziu, Kaziu zakochaj się (...) Kaziu, Kaziu, Kaziu z Teresą źle..." Kabaret Starszych Panów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda_polska napisał:
No cóż pewnie dzisiaj się dowiemy, a przynajmniej czy ten "specjalista" na którym nikt się nie poznał - Węcławski - zostanie czy nie Pracownicy KPM dzisiaj dopiero mają stersa ale do końca dnia coś się już w temacie ruszy ;)Przy okazji przypomniało mi się jak prezes Węcławski w KTV na początku tego roku głosił, że poprzedni prezes winien uszanować wolę Burmistrza i pogodzić się z odwołaniem... no cóż właśnie pokazuje jak sam ją szanuje To się nazywa, że ryj do koryta przyrósł
co wy tak tego weclwskiego nie lubicie?zawsze moze byc gorzej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...