Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Utworzony przez noz sie otwiera, 9 grudnia 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Wojti napisał:
Niech tego Skur**** powieszą na rynku w Kraśniku... Albo rozstrzelają... Albo niech dadzą go ukamienowac... Po co taki człowiek jak ten chwast.... Trzeba wyrwać chwasta... Niech poczuje lęk przed śmiercia... A nie daj Bóg żeby kiedykolwiek wyszedł z więzienia bo "SPRAWIEDLIWOŚĆ" i tak go dopadnie... I upomni sie o swoje...
Zdecydowanie popieram wpis "Wojti",ale znając nasze prawo, a może był w szoku albo niepoczytalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
To ze byli katolikami nie oznacza, ze postępowali zgodnie z zasadami i nauczaniem kościola katolickiego. Wszyscy ludzie są grzeszni czy to katolicy czy muzulmanie czy protestanci czy żydzi czy buddyści... Idąc tokiem twojego rozumowania w ogóle ciężko ci cokolwiek ogarnąć. To wlaśnie religia tzryma postawy ludzi w ryzach moralnych
Widać nic nie słyszałeś o księżach a nawet biskupach pedofilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnokmnnyh8888 napisał:
wiecie, że nie wolno podawac jego danych? chcialbym by wypowiedzial sie ktos z jego znajomych. pewnie sie okaze ze to zwykly normalny chlopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się to Karol z Polichny. Opublikować zdjęcia, niech każdy widzi jak wygląda morderca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać nic nie słyszałeś o księżach a nawet biskupach pedofilach.
- tak trudno zrozumieć,że katolik to nie człowiek z nazwy, ale człowiek, który wyznaje określone zasady. Jeżeli tego nie robi, to nie jest ważne, czy jest księdzem, grabarzem, czy kimkolwiek innym kto podaje się za katolika, bo po prostu nie jest katolikiem w takim znaczeniu w jakim wiara i zasady wskazują. To samo dotyczy ludzi różnych wyznań. Im bardziej laicki kraj, tym mniej zbrodniarzy różnych wyznań, ale nie dlatego, że ludzie innych wyznań nie popełniają zbrodni, ale po prostu ogólnie jest mniej ludzi wierzących w danym kraju, co nie ma akurat wpływu na liczbę popełnianych zbrodni. Wręcz przeciwnie. W Polsce większość społeczeństwa uznaje siebie za katolików, bo przyjęli kilka sakramentów i wierzą w B. A to czy żyją zgodnie z przykazaniami jest już sprawą ich sumienia, bo wiara sama w sobie wprost zabrania np. zabijania. Zatem jeżeli ktoś popełni zbrodnię, to nie podniecajcie się tym, że pewnie był katolikiem, bo wielce prawdopodobne jest, że mieszkaniec RP uważa siebie za katolika, którego wiara nie każe mu popełniać przestępstw, a jedynie on sam mając wolną wolę podejmuje takie, a nie inne decyzje. Są za niskie kary i stąd poczucie bezkarności i tak często popełniane zbrodnie. Gdyby obowiązywał kodeks Hammurabiego nie jeden zastanowiłby się 3 razy zanim zabiłby drugiego człowieka. Do tego coraz mniej jest szacunku dla ludzkiego życia, a to już wina wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnnokmnnyh8888 napisał:
wiecie, że nie wolno podawac jego danych? chcialbym by wypowiedzial sie ktos z jego znajomych. pewnie sie okaze ze to zwykly normalny chlopak.
Nigdy w to nie uwierzę,że mógł zrobić coś takiego, przyjaźnie się z nim od czasów podstawówki. Nie zauważyłam żeby zachowywał się inaczej, był najnormalniejszym przyjacielem jakim zawsze był... Możecie mówić co chcecie, możecie go osądzać, mogą wstawiać takie zdjęcia. Nie wiem skąd wiedział gdzie jest jej ciało, nie wiem dlaczego tam pojechał. Ale wiem jedno on nie jest mordercą i dopóki sam mi tego nie powie prosto w oczy to nie uwierzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jogi napisał:
Zgadza się to Karol z Polichny. Opublikować zdjęcia, niech każdy widzi jak wygląda morderca.
a po co? Jak wyjdzie, to i tak będzie wyglądał całkiem inaczej. A w okolicy pewnie bardzo dobrze wiedzą kto i jak wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam powinien odkopywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
http://www.policja.krasnik.pl/news.php?readmore=17tu macie napisane skąd był i nawet jego zdjęcie jest.
Ciekawi mnie jeszcze jedno. A mianowicie " Czy sam dokonal tego zabojstwa" a moze byl ktos jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yes to ten zbereżnik Dziadosz z Polichny. Polichna jest teraz sławna. Całe lubelskie już wie gdzie leży ta wiocha. Tak w obecnych czasach się promuje prowincjonalną wieś. zapraszamy na wczasy pod gruszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Yes to ten zbereżnik Dziadosz z Polichny. Polichna jest teraz sławna. Całe lubelskie już wie gdzie leży ta wiocha. Tak w obecnych czasach się promuje prowincjonalną wieś. zapraszamy na wczasy pod gruszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstaw ktos jego morde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to sie teraz wyprawia. dzieciaki to sie za nauke powinny brać a nie tylko włuczęga i zabawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi jest szkoda obojga tych młodych i na pewno bardzo zagubionych ludzi :-( zmarnowali sobie życie i swoim rodzinom. Wina leży po obu stronach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jest szkoda najbardziej rodzicow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
- tak trudno zrozumieć,że katolik to nie człowiek z nazwy, ale człowiek, który wyznaje określone zasady. Jeżeli tego nie robi, to nie jest ważne, czy jest księdzem, grabarzem, czy kimkolwiek innym kto podaje się za katolika, bo po prostu nie jest katolikiem w takim znaczeniu w jakim wiara i zasady wskazują. To samo dotyczy ludzi różnych wyznań. Im bardziej laicki kraj, tym mniej zbrodniarzy różnych wyznań, ale nie dlatego, że ludzie innych wyznań nie popełniają zbrodni, ale po prostu ogólnie jest mniej ludzi wierzących w danym kraju, co nie ma akurat wpływu na liczbę popełnianych zbrodni. Wręcz przeciwnie. W Polsce większość społeczeństwa uznaje siebie za katolików, bo przyjęli kilka sakramentów i wierzą w B. A to czy żyją zgodnie z przykazaniami jest już sprawą ich sumienia, bo wiara sama w sobie wprost zabrania np. zabijania. Zatem jeżeli ktoś popełni zbrodnię, to nie podniecajcie się tym, że pewnie był katolikiem, bo wielce prawdopodobne jest, że mieszkaniec RP uważa siebie za katolika, którego wiara nie każe mu popełniać przestępstw, a jedynie on sam mając wolną wolę podejmuje takie, a nie inne decyzje. Są za niskie kary i stąd poczucie bezkarności i tak często popełniane zbrodnie. Gdyby obowiązywał kodeks Hammurabiego nie jeden zastanowiłby się 3 razy zanim zabiłby drugiego człowieka. Do tego coraz mniej jest szacunku dla ludzkiego życia, a to już wina wychowania.
Głos był tylko a propo twierdzenia, że cyt: "To wlaśnie religia tzryma postawy ludzi w ryzach moralnych". Wiem że chciałaś zaprzeczyć, a niechcąco poparłaś moje zdanie Gdybyś analizowała to co czytasz nie dałabyś plamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów.... co się dzieje? Młodzież sama wzajemnie sie zabija, życie to nie film bywa jeszcze gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE DYREKTORZE KRZYSZTOŃ skoro Pan nie wie to ja Panu powiem .Może będą to słowa ordynarne bez zbędnych "ą" i "ę" ale zawierające całą prawdę. Otóż zamiast gównażerię uczyć pacierza to wy ich uczycie pozycji seksualnych, zamiast uczyć historii to wy skupiacie się na Kamastutrze. Te wasze programy nauczania doprowadziły do tego,że rodzice stracili autorytet u własnych dzieci. Bo jak go mają mieć skoro "stare mohery" łażą do kościoła= do jakiejś tam Madonny a one wiedzą ,że Madonna jest jedna i mieszka z Jesusem w Nowym Yorku. Tą swoją metodyką uczyniliście jeszcze nie dojrzałe dzieci klientami sex shopów i wszelakiego rodzaju ćpalni. Wiesz Panie Dyrektor czemu zginęła ? bo zbyt wolno ściągała majtki a jemu już sperma ciekła -Pan Starowicz pewnie nie może się ze mną nie zgodzić ?...a,że będę ordynarny to już na wstępie zapowiedziałem... bo jak do was z Bożej łaski nauczyciele inaczej dotrzeć skoro nic sobie nie robicie z protestów rodzicielskich?. Dzisiaj kiedy to między innymi Pan powinien odpowiedzieć rodzicom dlaczego tak się stało to Pan mówisz "NIE WIEM". A może i Pan nie wiesz dlaczego zostałeś nauczycielem ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nazywa sie ten frajer? dawac jego ryj. ale widze ze jakas ciota z niego, we więźniu mu naje.bią przynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośrednia przyczyna śmierci - ciemnota i zacofanie obywateli RP indoktrynowanych przez agentów obcego państwa,Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...