Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znowu Borów

Utworzony przez lolita, 23 marca 2011 r. o 12:25
Dziś wybory sołtysa w Borowie.Czy znowu policja będzie pilnować porządku?A może czas na racjonalne myślenie, bo staniemy się pośmiewiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam wszystkich na wybory!! jeśli wygram to obiecuję każdemu kostkę brukową!!Już dzisiaj dostaniesz symboliczną sztukę za jedyne 0.99zł.Zapraszam na oddawanie na moją personę głosu!!Czas start 17.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darmowe drzewo z lasu??czemu nie!!głosuj na mnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam po wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle niekompetentni ludzie na stanowiskach!!jak zwykle!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie zgadzam się z Adasiem12 shalom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dajcie więcej szczegółów....? Kto sołtysem...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam12 napisał:
źle niekompetentni ludzie na stanowiskach!!jak zwykle!!
A czy Ty Jesteś kompetentny i nadajesz się do władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtysem ten sam co wcześniej, nie było chętnych...za to do rady sołeckiej sama elita niestety nasz król kostek się nie załapał, a szkoda bo było by "normalnie" nienormalnie hehehe za to mamy nowego wikarego ciekawa jestem kiedy nawiąże się "więź" współpracy między królem kostki a tymże pastorem. Już niebawem NIEDZIELA PALMOWA, czy tym razem również burmistrz wygra konkurs dla dzieci pt."najpiękniejsza palma"??Słyszałam, że już spawa po nocach konstrukcję nośną na palmowe drzewo...ale to tajemnica Niby mała wioska a dużo się dzieję, to własnie Borów, zobaczymy co kolejne dni nam przyniosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka z chóru napisał:
sołtysem ten sam co wcześniej, nie było chętnych...za to do rady sołeckiej sama elita niestety nasz król kostek się nie załapał, a szkoda bo było by "normalnie" nienormalnie hehehe za to mamy nowego wikarego ciekawa jestem kiedy nawiąże się "więź" współpracy między królem kostki a tymże pastorem. Już niebawem NIEDZIELA PALMOWA, czy tym razem również burmistrz wygra konkurs dla dzieci pt."najpiękniejsza palma"??Słyszałam, że już spawa po nocach konstrukcję nośną na palmowe drzewo...ale to tajemnica Niby mała wioska a dużo się dzieję, to własnie Borów, zobaczymy co kolejne dni nam przyniosą.
Jak w Wilkowyjach ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilkowyja to przy tym pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie się pali łąka na tzw. PŁAWNIE.Sęk w tym, że straż z BOROWA wyła na pożar i...tu jest problem bo nie może pojechać gdyż: 1)samochód jest zdany ze stanu straży, 2)Brak aktualnej rejestracji 3)Brak kierowcy do prowadzenia tego pojazdu. To własnie wyniki rządów przez poprzednią ekipę, która doprowadziła do całkowitej destrukcji OSP w Borowie za pozwoleniem obecnych władz gminnych i układzików. Nowa skład ma ciężki orzech do zgryzienia oj ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='JanoSIK' timestamp='1301343442' post='456011'] własnie się pali łąka na tzw. PŁAWNIE.Sęk w tym, że straż z BOROWA wyła na pożar i...tu jest problem bo nie może pojechać gdyż: 1)samochód jest zdany ze stanu straży, 2)Brak aktualnej rejestracji 3)Brak kierowcy do prowadzenia tego pojazdu. To własnie wyniki rządów przez poprzednią ekipę, która doprowadziła do całkowitej destrukcji OSP w Borowie za pozwoleniem obecnych władz gminnych i układzików. Nowa skład ma ciężki orzech do zgryzienia oj ma... Nooo... to kiszka łąka się zapoliła, a strażoki nic nie zarobiły.... Matko kochana, strach pomyśleć co będzie jak się chałupa komuś zapoli... nie pojadą gasić, bo samochód nie ma aktualnej rejestracji??? To jakiś problem jest zarejestrować????!!!! Całe życie tylko jedni na drugich zwalają, BEKSY!!! DZIECIUCHY!!! Strażak, ma mieć JAJA!!! Ma być twardym chłopem, który ma siłę i chęci pomagać innym... ma być wzorem!!! Tak jak żołnierz, strażak też ma nosić mundur z honorem. A tu co??? Opszczypłoty i pijoki... Stoją tylko pod tą remizą i wyzywają się!! wszyscy tacy sami... wielkie prezesy i kumyndanty!!! Stara ekipa, nowa ekipa.... myśloł by kto!!! ekipy wielkie!!!! aby na wóde było, wszystko na zmarnowanie... Przez tyle lat nawet se kibla nie zrobiły, żeby się miały gdzie wyszczyć jak tam chleją pod tym sklepem, tylko leją jak stoją!!! Świnie! obejszczą se same tą nieszczęsną remize!!! Chcesz być strażakiem ochotnikiem, to pokaż, że potrafisz jeden z drugim!! A nie tylko zawyć syreną, zebrać się i się kłócić. No i jeszcze raz w roku zabawe zrobić i potem się pobić na koniec jak ostatnie bydło.... Nawet przy Grobie, straży nie trzymają za darmo, tylko łażą po wsi, że niby na Msze Św. zbierają, ludzie dają, bo tradycja taka.... a potem księdzu dadzą 80zł. i dzielą łupy między sobą, dobre i 20zł na głowę! Tfu... To ma być OSP! TFU....!!! Nic sami nie zrobią, nic!!! Tylko jęczeć, potrafią że nie ma, że zepsute, że radny nie załtwił, że gmina nie dała!!! Chłopy weżta się wreszcie w garść i pokażcie na co Was stać, albo zajmijcie się czymś innym...bo to już brak słów, co w tej remizie się wyrabia!!!!!! I zacznijcie się wreszcie szanować wzajemnie wszyscy, bo inaczej Was też nie będą ludzie szanowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można się szanować jak nie ma jedności w społeczeństwie borowskim??Wioska jest podzielona na dwie grupy.Jedna to chcąca zmian i rozwoju wsi. I jest druga grupa tzw. trzymająca władzę, grupa która ma powiązania z gminą, czująca sie bezkarnie i robiąca biznesy, machloje kosztem BOROWA!! Kilka km dalej w innym województwie w miejscowości Chwałowice ludzie nie mają takich problemów.Mają ORLIKI, wyremontowaną szkole, salę gimnastyczną, dom kultury, drogi asfaltowe, przyłącze gazowe.A BORÓW co ma??Zaścianek całej GMINY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator z KOSINA napisał:
jak można się szanować jak nie ma jedności w społeczeństwie borowskim??Wioska jest podzielona na dwie grupy.Jedna to chcąca zmian i rozwoju wsi. I jest druga grupa tzw. trzymająca władzę, grupa która ma powiązania z gminą, czująca sie bezkarnie i robiąca biznesy, machloje kosztem BOROWA!! Kilka km dalej w innym województwie w miejscowości Chwałowice ludzie nie mają takich problemów.Mają ORLIKI, wyremontowaną szkole, salę gimnastyczną, dom kultury, drogi asfaltowe, przyłącze gazowe.A BORÓW co ma??Zaścianek całej GMINY!!
A tam gadanie takie o jakiś grupach, garstka ludzi, jeden kościół, do którego wszyscy chodzą, nie ma żadnych podziałów u nas, raczej wszyscy myślą tak samo,bo kto by nie chciał,żeby było dobrze... Ale niestety, jak radny się martwi tylko o swoje przejazdy, wyjazdy, zajazdy i załatwia tylko swoje prywatne sprawy, książki pisze, które reklamują jego interes, to wiadomo,że nic nie mamy, kto nam załatwi??? Burmistrz W. też raczej mu się nic nie chce... były raz nic nie zrobiły, teraz znowu ich wybrały i dalej nic nie zrobią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka z chóru napisał:
sołtysem ten sam co wcześniej, nie było chętnych...za to do rady sołeckiej sama elita niestety nasz król kostek się nie załapał, a szkoda bo było by "normalnie" nienormalnie hehehe za to mamy nowego wikarego ciekawa jestem kiedy nawiąże się "więź" współpracy między królem kostki a tymże pastorem. Już niebawem NIEDZIELA PALMOWA, czy tym razem również burmistrz wygra konkurs dla dzieci pt."najpiękniejsza palma"??Słyszałam, że już spawa po nocach konstrukcję nośną na palmowe drzewo...ale to tajemnica Niby mała wioska a dużo się dzieję, to własnie Borów, zobaczymy co kolejne dni nam przyniosą.
No elita nie ma co!!! Jeden to nawet księdza napadł w sklepie!!! Coś wspaniałego!! Tylko bić brawo!!! A jeśli chodzi o nowego księdza, to ciekawe kiedy bidoka wywali ta wspaniała elita Borowa, bo opisywanie i wywalanie księży to im świetnie wychodzi!!! Żaden ksiądz im nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka z chóru napisał:
sołtysem ten sam co wcześniej, nie było chętnych...za to do rady sołeckiej sama elita niestety nasz król kostek się nie załapał, a szkoda bo było by "normalnie" nienormalnie hehehe za to mamy nowego wikarego ciekawa jestem kiedy nawiąże się "więź" współpracy między królem kostki a tymże pastorem. Już niebawem NIEDZIELA PALMOWA, czy tym razem również burmistrz wygra konkurs dla dzieci pt."najpiękniejsza palma"??Słyszałam, że już spawa po nocach konstrukcję nośną na palmowe drzewo...ale to tajemnica Niby mała wioska a dużo się dzieję, to własnie Borów, zobaczymy co kolejne dni nam przyniosą.
Obserwatorko z chóru, tyle uśmiechów mruga w Twojej wypowiedzi, tyle ciekawych rzeczy ZAOBSERWOWAŁAŚ... Nie lubię ludzi, którzy obserwują, podpatrują, a potem sssyczą tym wężowym jęzorem i robią innym wielką krzywdę!!!! W tym Waszym chórze, jest tyle osób, starsi, młodsi, panie,panowie, nauczycielki(!!!!), babcie, matki dzieciom, i wszyscy pięknie śpiewają w KOŚCIELE! jednym słowem śmietanka, elita jak Ty to mówisz... I ta zacna grupa nie ma najmniejszego problemu z tym co wyprawia ich dyrygent, nauczyciel śpiewu. To jest bardzo poważna sprawa i miała wielu takich obserwatorów z chóru, właśnie takich jak Ty... i co???? Na waszych oczach działo się zgorszenie... Co zrobiłaś obserwatorko,żeby uratować komuś rodzinę, zdrowie,???? Śmichy, ploteczki i tyle.... chłopom się nie dziwie, ale,żeby kobiety bez słowa na to patrzyły!!! żeby nie zapobiegły!!! Krew mnie zalewa, jaka straszna znieczulica. Jak można myśleć tylko o sobie, co z tych śpiewów, jak na waszych oczach dochodziło do zdrady małżeńskiej,??? Dlaczego nikt nie powstrzymał tego kurdupla.Wszyscy wiedzieliście co się wyrabia i dawaliście na to przyzwolenie... A na koniec z tego wszystkiego, obsmarowana została porządna dziewczyna, tylko dlatego,że z wami śpiewała (ciekawe, czy ją ktoś przeprosił) Dobrze,że ma odpowiedzialnego ojca, który ja przed wami ochronił i się wypisał z tego cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wszyscy, cały ten wasz piękny chór, razem z tym waszym menadżerem, odpowiada za to co się stało... nikt was nie zmuszał, co wam te próby po nocach dały, ja bym nie przychodziła, śmiejecie się teraz, a ta biedna żona płacze, niewinna dziewczyna obgadana...serce pęka... Uważam, że kto się temu przyglądał, ten odpowiada.... ale to pewnie tylko moje zdanie... dla was się liczy występ. Obserwatorko, czy jesteś dumna,z tego,że śpiewasz w chórze???? Osoby z moralnością pokazały klasę i odeszły... Szkoda,że kurdupelek został, dalej będzie pogrywał... ja nie wiem, nikt nie potrafi grać na tych cholernych organach, tylko on jeden na cały powiat!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serce boli napisał:
Moim zdaniem wszyscy, cały ten wasz piękny chór, razem z tym waszym menadżerem, odpowiada za to co się stało... nikt was nie zmuszał, co wam te próby po nocach dały, ja bym nie przychodziła, śmiejecie się teraz, a ta biedna żona płacze, niewinna dziewczyna obgadana...serce pęka... Uważam, że kto się temu przyglądał, ten odpowiada.... ale to pewnie tylko moje zdanie... dla was się liczy występ. Obserwatorko, czy jesteś dumna,z tego,że śpiewasz w chórze???? Osoby z moralnością pokazały klasę i odeszły... Szkoda,że kurdupelek został, dalej będzie pogrywał... ja nie wiem, nikt nie potrafi grać na tych cholernych organach, tylko on jeden na cały powiat!!???
NIECH SIE WSTYDZI TEN KTO CZYNI A NIE TEN KTO WIDZI!! Kurdupel nie zwirz a stworzenie ludzki więc wie co czynił!! Z drugiej strony nikt nikogo za rękę nie złapał, pewnie komuś zależało na rozbiciu CHÓRU i puścił plotkę o niemoralnych czynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać a zarazem płakać mi się chce z WAS nowoczesne mamuśki z BOROWA, co czasu na nic nie mają, koszuli nawet mężowi nie uprasuje bo zajęta oglądaniem TVNu czy hurtowo telenowel.Karmicie sie tymi głupotami, nie interesujecie się pociechami jakie mają wyniki w nauce, czy maja jakieś problemy w swym życiu.Ale plotki co kto zrobił, co kto powiedział oraz zapyziałe seriale to wasz TLEN do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...