Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znowu Borów

Utworzony przez lolita, 23 marca 2011 r. o 12:25
znam wasze nr IP niebawem zaczniemy wpisywać pod postami wasze Nazwiska Imiona. Udowodnię wam ze internet nie jest INCOGNITO. Skończą sie obrażanie Borowa, kościoła czy mnie, który chce dobrze dla wsi i dba o wizerunek i estetykę Borowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
znam wasze nr IP niebawem zaczniemy wpisywać pod postami wasze Nazwiska Imiona. Udowodnię wam ze internet nie jest INCOGNITO. Skończą sie obrażanie Borowa, kościoła czy mnie, który chce dobrze dla wsi i dba o wizerunek i estetykę Borowa.
Po pierwsze nie strasz....... Po drugie jeśli podasz czyjeś nazwiska( nie sądzę byś do tego doszedł) to złamiesz ustawe o ochronie danych osobowych i możesz zostać pociągniety do odpowiedzialności karnej... Pisze to byś mimo wszystko się nie zagalopował.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdej chwili mogę sypnąć nazwiskami...mam je wydrukowane ale to jeszcze przyjdzie czas na to...może po odpuście Matki Boskiej Szkaplernej tego dokonam...bójcie i wstydźcie sie niebawem niegodni mieszkańcy Borowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi tam rybka... Dawaj nie czekaj na żaden odpust.Nie boję się i nie wstydzę bo nie mam czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...