Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żołnierza na pomniku trzeba przebrać? Teraz wygląda jak partyzant sowiecki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2017 r. o 07:50 Powrót do artykułu
i to jest główny problem dla pana radnego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam walczyli jeszcze ludzie z BCh czy AL. z Niemcem walczyli , a nie o propagowanie reżymu totalitarnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEBRAĆ NALEŻAŁOBY PANA TRACZA W REFORMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za papieża najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik jest poświęcony dzielnym polskim partyzantom, którzy walczyli z faszystami. Zostawić w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu było w Kraśniku zbowidowców, którzy chętnie przytulali się do tego pomnika. I wielu żyło ludzi, którzy znali tych "partyzantów". Oni częściej niż z niemieckim okupantem, walczyli z sasiadami: grabili gospodarzy, okradali sklepikarzy. Przykładem jest banda Dąbrowskiego grasująca w okolicach Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W "Misiu" film pamiętają starsi też jest pokazane jak można przebrać hrabiego Pruskiego więc teraz do dzieła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nasze pieniądze potrafią zająć sie tylko takimi durnotami. Prace zorganizujcie nieroby miasto pchnijcie do przodu, eh szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tracz nich sobie przebiera figurkę świętą, którą ma w swoim ogródeczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, po stokroć tak ! Bo to główny problem Kraśnika, przez który miasto nie może się rozwijać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Kraśnik zaczyna odstawać od Fabrycznego niczym Rozwadów od Stalowej Woli, a tu takie pomysły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny idiota. Co tu więcej pisać. Uważać trzeba na kogo się głosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, najlepiej by było, gdyby sylwetkę tego partyzanta AK, przerobić na sylwetkę radnego. wówczas obie strony byłyby zadowolone, tzn. partyzant i radny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby zaporczycy mieli wspólnego z AK?Tacy jak oni właśnie przez rząd londyński określani byli jako"zbrojne bandy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Maryjan jakiś tam ma rację: zburzyc pomnik partyzanta i postawić jedyny uzasadniony monument - prezydenta Lecha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co niby zaporczycy mieli wspólnego z AK?Tacy jak oni właśnie przez rząd londyński określani byli jako"zbrojne bandy".
 Tylko tyle ci przekazał dziadzio - utrwalacz władzy ludowej z UB ? Hirek "Zapora" objął dowództwo skadrowanej 4. kompanii w 9.Pułku Piechoty Legionów AK w Inspektoracie Rejonowym AK „Zamość”. W styczniu 1944 został szefem Kedywu w Inspektoracie Rejonowym AK Lublin-Puławy i jednocześnie dowódcą oddziału dyspozycyjnego Kedywu (OP 8).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto artykuł doktora dominika szulca na temat pomnika, który nie ukazał się w "Życiu kraśnika" bowiem dotknęła go cenzura, urzędnicy zdjęli opracowanie bez mojej wiedzy i zgody, choć to ja byłem redaktorem naczelnym Żk i odpowiadałem za kształt gazety. za to, że wyraziłem oburzenie z powodu wprowadzenia cenzury do dziś jestem przez lokalnych polityków pis wyautowany, ze strony miasta zniknęły moje opracowania historyczne, w gazecie miejskiej nie wolno publikować moich artykułów... koniec z ukrywaniem tych faktów!!! ***s://dziamber.wordpress.com/2016/04/16/jaki-to-partyzant-1116/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
oto artykuł doktora dominika szulca na temat pomnika, który nie ukazał się w "Życiu kraśnika" bowiem dotknęła go cenzura, urzędnicy zdjęli opracowanie bez mojej wiedzy i zgody, choć to ja byłem redaktorem naczelnym Żk i odpowiadałem za kształt gazety.
Nie wiedzieć czemu, ale za grosz nie zaufałbym "redaktorowi naczelnemu" gazety, który imię i nazwisko pisze z małej litery (nawiasem mówiąc - nazwę miasta też) :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się nawet nie chce komentować. Ludzie w Kraśniku, jak by nie było sporym mieście, mają mentalność głęboko prowincjonalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni-bezradni jak zwykle błyskają pomysłami, które są "najważniejsze" dla miasta. Jak nie uchwalanie nazw obiektów/skwerów/rond to stawiacie figurki to imprezy dla staruszków lub modły w kościele robicie - no i oczywiście co można (kasa, kostka granitowa) dać kościołowi. A gdzie pomysły konstruktywne wpływające na rozwój miasta? Gdzie pomysły na ściągnięcie inwestorów (strefa ekonomiczna - popatrzcie co się dzieje w strefie w Janowie). Może jakieś pomysły dotycząc budynków oraz terenów miejskich - może udało by się na tym zarobić (nie mam na myśli sprzedaży). Co z ofertą dla młodych którzy spieprzają z tego miasta. Co z infrastrukturą drogową? Co z cenami wody? Co z wyglądem miasta (gdzie jest czyste miasto? tylko w mopise po kasę?) Co sesja to macie tylko rozkminki ideologiczne ale ZERO realnych działań dla miasta. Nadanie nazwy skwerowi czy odmówienie zdrowaśki w żaden sposób nie wpłynie na rozwój miasta i polepszenie dobrobytu jego mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...