Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Żołnierze wyklęci” na muralu w Kraśniku

Utworzony przez dziadek, 22 września 2013 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Przez który IPN ? ten z nadania komunistycznego? czy ten nasz wolnościowy ?
A co to ma do rzeczy jaki ipn?  Jacy żołnierze wyklęci??? To pospolita banda nie na darmo ludność za ich zbrodnie ich wyklęła i nazwała wyklętymi i przeklętymi. Żołnierz nie strzela do polskiego munduru i do naszego godła.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez który IPN ? ten z nadania komunistycznego? czy ten nasz wolnościowy ?
Pisowski IPN jest najważniejszy. :P  Ten nasz PISowski IPN wychwala zbrodniarzy i stawia pomniki bandytom. Niedługo będziemy błogosławić pederastów,gwałcicieli i innych wyklętych pijaków :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to ma do rzeczy jaki ipn?  Jacy żołnierze wyklęci??? To pospolita banda nie na darmo ludność za ich zbrodnie ich wyklęła i nazwała wyklętymi i przeklętymi. Żołnierz nie strzela do polskiego munduru i do naszego godła.   
  Jednak imbecyle, nie mający pojęcia o temacie nie powinni pisać na forum. Określenie „żołnierze wyklęci” powstało w 1993 – użyto go pierwszy raz w tytule wystawy Żołnierze Wyklęci – antykomunistyczne podziemie zbrojne po 1944 r.. Termin „żołnierze wyklęci” upowszechnił Jerzy Śląski publikując książkę o takim tytule. Piszesz, że "żołnierz nie strzela do polskiego munduru i godła" ...Za to UB we współpracy z sowieckim NKWD strzelać już może ? To tylko działa w jedną stronę - obcy, polskojęzyczny rząd, wychowany i indoktrynowany w Rosji Sowieckiej miał monopol na mordowanie własnych obywateli, sprzeciwiających się sowietyzacji kraju ? Zanim zaczniesz wypisywać głupoty, najpierw poczytaj, co ci gloryfikowani przez ciebie komuniści wyprawiali: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C5%82awa_augustowska http://lubczasopismo.salon24.pl/stoprosja/post/196377,zbrodnie-komunistyczne-przeciw-niepodleglej-polsce-liczby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak imbecyle, nie mający pojęcia o temacie nie powinni pisać na forum. Określenie „żołnierze wyklęci” powstało w 1993 – użyto go pierwszy raz w tytule wystawy Żołnierze Wyklęci – antykomunistyczne podziemie zbrojne po 1944 r.. Termin „żołnierze wyklęci” upowszechnił Jerzy Śląski publikując książkę o takim tytule. Piszesz, że "żołnierz nie strzela do polskiego munduru i godła" ...Za to UB we współpracy z sowieckim NKWD strzelać już może ? To tylko działa w jedną stronę - obcy, polskojęzyczny rząd, wychowany i indoktrynowany w Rosji Sowieckiej miał monopol na mordowanie własnych obywateli, sprzeciwiających się sowietyzacji kraju ? Zanim zaczniesz wypisywać głupoty, najpierw poczytaj, co ci gloryfikowani przez ciebie komuniści wyprawiali: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C5%82awa_augustowska http://lubczasopismo.salon24.pl/stoprosja/post/196377,zbrodnie-komunistyczne-przeciw-niepodleglej-polsce-liczby
To wszystko jest bez rozumu,święta racja,to tylko czerwone bydło,warchoły,komunistyczne pachołki Moskwy,zwykłe po prostu zaprzaństwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...już byłeś wczoraj w kościółku i się wyspowiadałeś,to dziś znowu możesz sobie używać do woli-ot,pisowskie rozumowanie.Gdzie twój dekalog kościelny a nadto moralny?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...już byłeś wczoraj w kościółku i się wyspowiadałeś,to dziś znowu możesz sobie używać do woli-ot,pisowskie rozumowanie.Gdzie twój dekalog kościelny a nadto moralny?.
  Dlaczego prawda cię tak boli ? Że pokazuję, jak komuniści glebili swój własny Naród ? Czy może to, że przytaczam argumenty (odnośniki w internecie, publikacje) przeciw różnym oszołomom, powielającym komunistyczne, propagandowe brednie ? Czy któryś z oszołomów podparł się jakimiś publikacjami, stosowną literaturą ? A może i ty się z nią zapoznasz, i wtedy podyskutujemy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek też był żołnierzem wyklętym. Dziadek był żołnierzem NSZ. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty  bardzo nienawidził ruskich za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty nie raz pił wódkę z Gestapo. Babcia też wspominała że nie raz dziadka pijanego do domu przywozili jego koledzy z Gestapo i wnosili gdyż jak dziadek pił to już na umór i do upadłego. Babcia mówiła że dziadek po 1945 roku uciekł z domu do lasu, gdyż nie chciało mu się odbudowywać zrujnowanej Polski. Dziadek żołnierz wyklęty i jego koledzy z oddziału w dzień pędzili bimber w lesie a w nocy chodzili szabrować gospodarzy wiejskich. Zabierali im szczególnie alkohol i zwierzęta hodowlane aby mieć na zagrychę do bimbru. Babcia mi mówiła że dziadek prawie całe życie pijany chodził i od tego picia i spania w lesie po  rowach zmarł na marskość wątroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek też był żołnierzem wyklętym. Dziadek był żołnierzem NSZ. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty  bardzo nienawidził ruskich za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty nie raz pił wódkę z Gestapo. Babcia też wspominała że nie raz dziadka pijanego do domu przywozili jego koledzy z Gestapo i wnosili gdyż jak dziadek pił to już na umór i do upadłego. Babcia mówiła że dziadek po 1945 roku uciekł z domu do lasu, gdyż nie chciało mu się odbudowywać zrujnowanej Polski. Dziadek żołnierz wyklęty i jego koledzy z oddziału w dzień pędzili bimber w lesie a w nocy chodzili szabrować gospodarzy wiejskich. Zabierali im szczególnie alkohol i zwierzęta hodowlane aby mieć na zagrychę do bimbru. Babcia mi mówiła że dziadek prawie całe życie pijany chodził i od tego picia i spania w lesie po  rowach zmarł na marskość wątroby.
Ni ma żadnej wzmianki o tym że nawet szeregowym członkom gestapo szarpał faje ??? a potem tym bucom z NKWD ? musiał umrzeć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek też był żołnierzem wyklętym. Dziadek był żołnierzem NSZ. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty  bardzo nienawidził ruskich za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty nie raz pił wódkę z Gestapo. Babcia też wspominała że nie raz dziadka pijanego do domu przywozili jego koledzy z Gestapo i wnosili gdyż jak dziadek pił to już na umór i do upadłego. Babcia mówiła że dziadek po 1945 roku uciekł z domu do lasu, gdyż nie chciało mu się odbudowywać zrujnowanej Polski. Dziadek żołnierz wyklęty i jego koledzy z oddziału w dzień pędzili bimber w lesie a w nocy chodzili szabrować gospodarzy wiejskich. Zabierali im szczególnie alkohol i zwierzęta hodowlane aby mieć na zagrychę do bimbru. Babcia mi mówiła że dziadek prawie całe życie pijany chodził i od tego picia i spania w lesie po  rowach zmarł na marskość wątroby.
Jaki dziadek,taka i cała rodzina. Czy tam w ogóle ktoś Qurwa trzeżwy chodzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek też był żołnierzem wyklętym. Dziadek był żołnierzem NSZ. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty  bardzo nienawidził ruskich za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz wyklęty nie raz pił wódkę z Gestapo. Babcia też wspominała że nie raz dziadka pijanego do domu przywozili jego koledzy z Gestapo i wnosili gdyż jak dziadek pił to już na umór i do upadłego. Babcia mówiła że dziadek po 1945 roku uciekł z domu do lasu, gdyż nie chciało mu się odbudowywać zrujnowanej Polski. Dziadek żołnierz wyklęty i jego koledzy z oddziału w dzień pędzili bimber w lesie a w nocy chodzili szabrować gospodarzy wiejskich. Zabierali im szczególnie alkohol i zwierzęta hodowlane aby mieć na zagrychę do bimbru. Babcia mi mówiła że dziadek prawie całe życie pijany chodził i od tego picia i spania w lesie po  rowach zmarł na marskość wątroby.
  Czy możesz podać stopień i pseudonim dziadka ? Gdzie i w jakim oddziale służył ? Kto był jego dowódcą ? Bo jeżeli tego nie wiesz, to jesteś zwykłym mitomanem, który usiłuje zaistnieć na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możesz podać stopień i pseudonim dziadka ? Gdzie i w jakim oddziale służył ? Kto był jego dowódcą ? Bo jeżeli tego nie wiesz, to jesteś zwykłym mitomanem, który usiłuje zaistnieć na forum.
Wiem tylko to co mi babcia opowiadała. Dziadek to żołnierz wyklęty. Był w NSZ . Miał stopień kapitana. Babcia mówiła że dziadek miał pseudonim " Ochlaptus" lub "Bimbrownik"  Ochlaptus dlatego że wiecznie pijany chodził a Bimbrownik dlatego że pełnił w oddziale funkcję Bimbrowego czyli był odpowiedzialny za produkcję bimbru. Więcej babcia mi nie mówiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem babcia bajki na dobranoc ci opowiadała :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem tylko to co mi babcia opowiadała. Dziadek to żołnierz wyklęty. Był w NSZ . Miał stopień kapitana. Babcia mówiła że dziadek miał pseudonim " Ochlaptus" lub "Bimbrownik"  Ochlaptus dlatego że wiecznie pijany chodził a Bimbrownik dlatego że pełnił w oddziale funkcję Bimbrowego czyli był odpowiedzialny za produkcję bimbru. Więcej babcia mi nie mówiła.
Ty też czerwony,konfidencki BUCU widać że nigdy nie trzeżwiejesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi napiszę czym różniły się mordy UPA na Polakach a mordy żołnierzy wyklętych na Polakach? Dobrze że UB , milicja, KBW, Wojsko zlikwidowało i tych zbirów z UPA i tych zbrodniarzy wyklętych żołnierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi napiszę czym różniły się mordy UPA na Polakach a mordy żołnierzy wyklętych na Polakach? Dobrze że UB , milicja, KBW, Wojsko zlikwidowało i tych zbirów z UPA i tych zbrodniarzy wyklętych żołnierzy.
  Brawo towarzyszu Dzierżyński !!! Wielka Rewolucja trwa do dziś !!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo towarzyszu Dzierżyński !!! Wielka Rewolucja trwa do dziś !!! :D
  A największym zbrodniarzem była 17letnia sanitariuszka, Danuta Siedzikówna,"Inka". Tak bardzo dobrze, że UB ją zamordowało,po sfingowanym "śledztwie"-prawda? PS zabieram głos jako osoba prywatna,nie jako moderator niniejszego forum-zeby bylo jasne dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mo kosa dok.....?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych, co bronią "utrwalaczy" władzy ludowej, a więc "baronów", co im słoma z butów wyłazi: jeśli potraficie czytać drukowane i rozumieć tekst pisany, to polecam: "Zdrada i zbrodnia" aut. Mirosław Sulej - to 100% prawdy, dowody naukowe i historyczne. O wielkiej zbrodni na narodzie, o planowym wyniszczeniu ludzi, dla których Polska i Polak brzmiało jak świętość i o tym, komu przyniosło to konkretne, finansowe korzyści...polecam przeczytać i przemyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Komuch? W dodatku nieczytaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Co niektórym proponuję uzupełnić wiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...