Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom jak z horroru. W środku policjanci znaleźli ciało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 20:12 Powrót do artykułu
Depresja? A rodzina olała go..................... W TYM WIEKU CZŁOWIEK NIE BYWA SAM, ALE DO BÓLU BYWA SAMOTNY...............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siostra klasnęła w dłonie, wreszcie nadszedł koniec kanalii, teraz możemy sprzedać dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpier...oliło dziadkowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i rząd winien być zadowolony bo nie bedzie musiał wypłacac emerytury z jego uzbieranych pieniędzy, bo ciągle słyszę, ze jak to emeryci obiedzają kraj, że przez emerytów kraj upadnie, że oni są powodem biedy w kraju, pomimo, że przepracowali 30-45 lat i odkładali do państwowego portfela na swoją emeryturę. I sie dziwicie, że człowiek jest w tym wieku niepotrzebny. Ja mam czasami też rózne odczucia i nieraz myślę, że wezmę w zęby tą moją zapracowaną emeryturę i zaniosę do sejmu, niech się cieszą, że im oddam. To, że młodym, zdrowym za darmo dają 500+, za brak chęci do pracy to rząd nie trąbi, że kraj popada w ruinę, a my starzy jesteśmy dla rządu zbędnym balastem pomomo, że tyle przepracowaliśmy. No i mamy, ludzie popadają w depresję i odbierają sobie zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce alkoholowe ponieśli aniołowie?i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jessica alba? co to alba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to chodzi o ten dom koło Izbicy, w którym straszy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Maro z Lublina: To w Izbicy jest ten dom, w którym straszy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malo wazne o ktory dom chodzi ,ale zacyk portal dziennik wschodni ma opozniony ,wszystkie brukowce pisaly o tym juz wczesniej a tu dopiero po paru dniach .Tak jak wszystkie wiadomosci ,szkoda czasu na czytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pomysłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sra, a nie straszy w Izbicy. :P już byście się ogarnęli, 21 wiek mamy a tu dalej ciemnogród. strzelam, że facet omamiony jakąś pseudo-religia i uznał ze w taki sposób zostanie zbawiony, czy coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...