Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopłaty do kredytu mieszkaniowego - gdzie składać wnioski

Utworzony przez Gosi, 27 stycznia 2014 r. o 21:11
nie mogę znaleźć nigdzie jednoznacznej odpowiedzi co do tego programu mieszkanie dla młodych, proszę powiedzcie mi czy w HipoProfit można składać wnioski i czy tam jest pobierana prowizja za pomoc w dostaniu dofinansowania do kredytu na mieszkanie? nie wiem już gdzie mogę pisać, żeby uzyskac konkretne informacje
Odpowiedz
nie mogę znaleźć nigdzie jednoznacznej odpowiedzi co do tego programu mieszkanie dla młodych, proszę powiedzcie mi czy w HipoProfit można składać wnioski i czy tam jest pobierana prowizja za pomoc w dostaniu dofinansowania do kredytu na mieszkanie? nie wiem już gdzie mogę pisać, żeby uzyskac konkretne informacje
Witam   Wystarczy jak zadzwonisz do Domu Kredytowego Notus  / www.dknotus.pl . Tam doradca przekaże Ci szczegóły . Polecam  !
Odpowiedz
Moje dziecko chodziło do przedszkola w lublinie na wieniawie.Mamuśki dzieci do przedszkola a same do wawozu i tak do 13.Od 13 godziny platne to zabierały dzieci.
Odpowiedz
Robiłem tak samo jak napisał użytkownik wyżej :D
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.