Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Element kosiarki zranił ją w łydkę. Kobieta zmarła kilka tygodni później

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2020 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Brawo kasta lekarska. Jak zwykle niewinna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym kosiarkę wsadził na rok do szopy....i pod takimi wyrokam ktoś się podpisuje.To chłopa wrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kasta lekarska. Jak zwykle niewinna.
 Co ma "kasta(rozpuszczanie ?)", do wjeżdżania z rotacyjną w teren zabudowany? Wiele takich przypadków i nie ma problemu. A jednak się zdarzyło, bo rotacyjna ma być 300?instrukcja?m od ludzi i zwierząt. powiat biala co na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sepsa skąd się wzięła ze szpitala a może z traktoru albo zając przyniósł ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasta. Ostatnio ulubione słowo,ale i trochę nadużywane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kasta lekarska. Jak zwykle niewinna.
Czy dla takich, jak ty, wszyscy wykształceni ludzie to od razu kasta, która sprzysięgła się przeciwko wam i chce was wykończyć? Tylko po co? W imię czego? Co wy, prostaczki bez wykształcenia, stanowicie za zagrożenie dla tych, którzy coś w życiu osiągnęli? To taka cecha rządów PiS-owskich - w latach 2005-2007 też obrzydzano "wykształciuchów", a czyniły to miernoty pod względem wykształcenia, niespełnieni prawnicy itp. więcznie skrzywdzeni przez los (w ich mniemaniu), na których wszyscy się uwzięli. To ci sami (w dużej mierze) ludzie, którzy i dziś zajmują ministerialne i nie tylko stołki. Przez obsesję na punkcie lekarzy jeden z panów ministrów o mało nie rozpieprzył polskiej transplantologii, a teraz rozpieprza sektor prawny. Inny pan, z doktoratem, ale nieznający żadnego języka zachodniego, nienawidzi wszystkich. Sami osiągnęli niewiele (a wręcz nic), więc mają żal do całego świata, a zwłaszcza do tych, którzy do czegoś doszli ciężką pracą. A taka retoryka pada na podatny grunt niewykształconych i małorolnych, w których wzbudza się błędne skądinąd przekonanie, że to "wykształcone kasty" dybią na ich życie, mająteczek (dwudziestoletnie niemieckie samochody) itp. A biedne zawistne polaczki łykają te głupoty. Nic dziwnego, że ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Unia, co na to Putin, co na to Izrael ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyniszczyć Polaków do końca żeby tylko przejąć nie bezprawnie władze i doić kraj na miliardy dolarów tak jak za Tuska! To jest celem wszystkich wykształciuchów bez sumienia dla normalnych Polaków co to chcą żyć też dobrze. Nawet niewinna kobieta przepłaci życie i zdrowie ale dla nich nadal mało. Wyprzedali majątek narodowy za dolary i teraz do końca wszystko co po pokoleniach zostało tez oddadzo szkopom i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw dowiedzcie się jak to było, a póżniej piszcie głupie komentarze! Pracownik kosił rowy przydrożne kosiarką bijakową tak jak to się robi w całym kraju. Kobieta była ciekawa i stała na swojej posesji blisko rowu i to był pech. Ale sama myślała że nic się nie stało i do lekarza zgłosiła się po kilku dniach, ale było już zapózno. To był wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białe fartuszki w białych kołnierzykach umyły ręce koluniów , chłopinę z kosiarki kasta chce ugotować . Panie Ziobro , co pan na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj kuzyn zostal zarazony sepsa w szpitalu w czasie zqabiegu w kolanie.Corka widzac stan ojca szybko przewiozla do szpitala w Lublinie.Sepsa zostala opanowana ale doszlo do amputacji nogi a po pewnym czasie do udaru.Dzisiaj jest to wrak czlowieka a winnych brak a cale koszty opieki spadly na najblizsza rodzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"też obrzydzano "wykształciuchów"" Akurat wykształciuch różni się zdecydowanie od wykształconego. Tyle, że wykształciuch różnicy nie zauważy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda sie dzieja w Izbicy gdyz slysze,ze kosiarka nie kosi a strzela do kobiety co nie kradnie trawy tylko ja rozgarnia.Koszacy bedzie mial problem o tyle mniejszy,ze nie zabil na miejscu a do smierci przyczynily sie szpitalne stafilokoki czy streptokoki.Cos mi sie wydaje,ze ktos jest winien tego nieszczscia.Kasta juz udowodnila,ze jest kasta.Winna kosiarka a kosiarz do Zamoscia za drzwi bez klamek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"też obrzydzano "wykształciuchów"" Akurat wykształciuch różni się zdecydowanie od wykształconego. Tyle, że wykształciuch różnicy nie zauważy.
Czym się różni, to ja wiem, ale taka była narracja - każdy wykształcony, myślący, był właśnie tym pejoratywnym określeniem nazywany. Zwłaszcza, jeśli nie zgadzał się z JarKaczem i jego przybocznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amputacja nogi po czymś takim? Ja bym się przyjrzał... śmierć od rany w nogę to trochę dziwne jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amputacja nogi po czymś takim? Ja bym się przyjrzał... śmierć od rany w nogę to trochę dziwne jest.
Przeczytaj tekst jeszcze raz, dowiedz się, co to jest sepsa, a może wtedy zrozumiesz, co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...