Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepiej niech burmistrz się weźmie za utworzenie jakichś miejsc pracy bo miasto się co raz bardziej wyludnia,a nie podniecacie się jakimś drzewkiem,które nikomu nic w życiu nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Agnieszko! Gratuluję wrażliwości i niech krasnostawskie Klęczące Drzewo wygra! Życzę z całego serca! Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyim zdaniem drzewo symbolizuje TO lub TAMTO???? Moim zdaniem to drzewo symbolizuje skoczka narciarskiego robiącego kloca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to drzewo nikogo nie zabiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałem pojęcia, że jest taki konkurs. Dobrze, że ukazało się to przynajmniej w Dzienniku. Wszyscy powinniśmy zagłosować na Kraśnickie, niezwykle drzewo! Liczę na liczne ;) kluby i inne organizacje społecznych ekologów występujących w Lublinie. Z grzeczności pominąłem apostrofy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ze wszystkich sił kibicuję Klęczącemu Drzewu! Żadne z pretendentów tak silnie nie wyraża nadziei i woli życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to drzewo nikogo nie zabiło.
 To zaglosuj, jak nie to drzewo szykuje zemstę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli wyciac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma to drzewo szczęście że nie jest w Lublinie, tutaj POszłoby POd toPÓr dewelodrwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne....Tylko czemu żadne zdjęcie ze strony na której oddałam głos nie ukazuje drzewa w całej okazałości? Chociażby jak to z artykułu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech burmistrz się weźmie za utworzenie jakichś miejsc pracy bo miasto się co raz bardziej wyludnia,a nie podniecacie się jakimś drzewkiem,które nikomu nic w życiu nie da
 A może sam pomyślał byś i założył jakiś biznes i dał zatrudnienie komuś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym drzewem zwyciężymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drzewo ma szczęście, że nie wyrosło w Lublinie, bo naczelny pilarz i betoniarz z Lublina dawno by już je wyciął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drzewo 3 kwietnia 1916 roku zabiło trzech ludzi a dokładniej na gałęzi tego drzewa powieszono trzech rozbójników. Dlatego dziś mówi się na tę lipę "Drzewo wisielców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...