Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Mnóstwo chętnych do testowania kina 3D

Utworzony przez awe, 9 października 2012 r. o 09:40 Powrót do artykułu
"Wybraliśmy "Prometeusza” Ridleya Scotta na premierowe pokazy kina 3D, bo uznaliśmy, że ten film najlepiej pokazuje możliwości tej technologii – tłumaczą w otwieranym właśnie kinie w Krasnostawskim Domu Kultury" ... akurat ten film ma marne efekty 3D, poza tym jest kiepski w ogóle. Można było wybrać jakąś nową animację, która obecnie leci w kinach 3D : Żółwik Sammy 2 3D lub Madagaskar 3 3D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bojkotuje wszystkie filmy 3D, efekty marne, tylko oczy bola a za bilet trzeba dodatkowo niemało płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę tylko pozazdrościć , galeria handlowa, Chmielaki, ładny no może nie całkiem rynek teraz kino 3D, a w Chełmie tylko DDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje!! Wydać, że w tym mieście - Krasnymstawie są władze, które myślą i robią dużo dla mieszkańców. Niestety nie mogę tego powiedzieć o Chełmie i jego władzy, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...