Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że nie został zastrzelony na miejscu !   Ja nie mam zamiaru na niego płacić !
może i zamiaru nie masz ale tak i tak będziesz więc po co kłapiesz dziobem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy będą się zmieniać, a ja dalej będę ryć ze śmiechu przez takich pacanów. Wy ludzie myślicie, że kiedyś trafi się cudotwórca i każdy będzie mieć 10.000zł pensje, oraz wszystko czego zapragnie? A skąd niby ten wasz wymarzony rząd ma to wziąć? Może wydrukować i dać? Totalny brak wiedzy i najgłupszy powtarzany tekst " to wina tuska". Zaraz się władza zmieni, a wy dalej będziecie głupi i w dalszym ciągu będziecie pisać to wina tego czy tamtego. Najlepiej jak ty wiesz kogo wina i jak oni mają zrobić to "lepiej" to idź tam i pokaż jak się robi.
skoro ci co rządzą mogą mieć 10 000 zl pensji to dlaczego nie mogą mieć 2000 zł i nie mędrkuj skoro ci sie dobrze żyje to sie nie wypowiadaj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tusk musi odejść.koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...