Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łopiennik Dolny-Kolonia. W wypadku zginęły dwie osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2016 r. o 12:43 Powrót do artykułu
pytam, bo ludzie lubią plotkować, a właśnie wczoraj ktoś mi powiedział, że w szpitalu w Krasnymstawie mówili, że ten chłopczyk zmarł...strasznie przeżyłam ten wypadek, chociaż ich nie znałam..ale sama mam 2 dzieci tak mnie to trafiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tut-Nick napisał:
,,słupki" oddzielają dwa pasy (do wyprzedzania) od pasa dla kierunku przeciwnego. Nowy porządek na drodze, od kilku lat, czasem niewygodny, czasem zbyteczny. Tzw. ,,wyprzedzanki", na odcinku Fajsławice-Łopiennik cztery, po obydwuch stronach, (googlemao-streetview). W dużym stopniu manipulowanie kierowcami, niektórzy tracą na to cierpliwość, i przesadzają z ryzykiem. Słupki na środku (na foto) postawione w związku z wypadkiem. Audi niezdążył wyprzedzić na dwóch pasach, pojechał po lewej stronie wysepki ze znakami, (dla kierunku przeciwnego) ale niezdążył wrócić na swój pas. Parę lat temu był takisam wypadek, ukrainiec fordem wjechał w wv golfa, z tego jeden zginął (słyszałem że dwóch).
Nie było tak. On już wrócił na swoj pas po wyprzedzeniu i dopiero tam stracił panowanie i poszedł na Skodę. A w miejscu gdzie wyprzedzał już chyba nie ma tych słópków o ile dobrze pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...