Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Bele słomy leżały porozrzucane na drodze krajowej nr 17

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2019 r. o 11:47 Powrót do artykułu
A macie zdjęcie ciągnika siodlowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierowcy tzw TIRów nie patrzą na drogę...? Czy jadą za szybko żeby zareagować na przeszkodę na drodze..? A może śpią...? Wiadomo wina kogoś kto źle zabezpieczył ładunek ale bela słomy to nie łoś który wyskakuje z krzaków i nie ma czasu na reakcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie zdjęcie ciągnika siodlowego?
 Nie wymagaj zbyt wiele, to nieważne że ciężarówka bez naczepy, ważne żeby wierszówkę wyrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie spał w tym DAFie dobrze że to tylko słoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy macie ciule pojęcie o jedzeniu dużym autem siedzicie w domach i piepszycie co popadnie ***a patologia do roboty byście się wzielinpisiury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało parkingów dla tir na krajowej 17 i za wąska przynajmniej odcinek Zamość Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanego kierowcę proszę o kontakt. Mój e-mail: monika2509wo@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za nonsens.  Oby tylko artykuł napisać,  a czy to prawda,  to już nieistotne. Bele spadły wprost na DAFa z naczepy innej ciężarówki, jadącej z naprzeciwka. Jakby ktoś miał problemy ze wzrokiem,  to na zdjęciu widać rozbitą szybę i słomę za lusterkiem.  Jakby bela leżała na drodze,  to uszkodzony byłby tylko dół kabiny.  No ale większość musi się wypowiedzieć,  chociaż nie ma bladego pojęcia o jeździe ciężarówką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co piszesz to pod każdym artykułem? Żerujesz tylko na czyjejś krzywdzie.  Chcesz coś zrobić? To znajdź kierowcę ciężarówki,  ktory nie zabezpieczył towaru i uciekł z miejsca zdarzenia. Może wtedy zgłosi się ktoś z rodziny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należyte zabezpieczenie ładunku.Ukłon do was szanowni użytkownicy dróg.Beztroska grunt to ja!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie zdjęcie ciągnika siodlowego?
 I zdjęcie Ciula i łosia 0 ) 0)0 mało nie wjecahłem w świnie na drodze, to była "przygoda - Lubartów Firlej, tyle, że ze dwa lata temu. Świnie dogorywały, bo wyskoczyły, w czasie, kiedy zacąła się ASF i trzeba było "ratować" zyski. Słoma? Po co to wożą, by pola były jeszcze bardziej pustynne i suche?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...