Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Rasistowskie ataki na Egipcjan prowadzących bar. Wojewoda pojedzie do nich na obiad

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2018 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Fajne imię Wafik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły atak bandyci, można się rozejść :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ci ludzie przyjeżdzają do Polski i w miarę chcą zintegrować się z naszym krajem, normalnie pracują to dlaczego zawsze znajdzie się jakiś margines, który robi napady na normalnych ludzi pod względem narodowosciowym. Ja nie mam nic przeciwko osobom, które przyjeżdzają gdzieś i normalnie zachowują się, nie czekają na żadne zasiłki. Ale z drugiej strony kto ich atakuje jakaś swołocz, bydlaki. Jeżeli w Polsce nie zmieni się prawo to nic dobrego nie będzie! Pod względem regulacji prawa oraz jego przestrzegania to jesteśmy na poziomie republik bananowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To, że oni są jeszcze na wolności i dokonali kolejnego przestępstwa, to efekt tego, że w Polsce wymiar sprawiedliwości jest, jaki jest." Prawdziwa troska przemawia przez Wojewodę... Pytanie dlaczego PiS przez 3 lata nic z tym nie zrobił? Czyżby obawiał się, że straci zaufanych sędziów i prokuratorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana Wojewody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież w Polsce nie ma w ogóle problemu rasizmu, ksenofobii, homofobii itd. Ktoś kto nie doświadczył bycia jakkolwiek innym i odrzucenia przez ludzi, np. z powodu zewnętrznej choroby, nie wiem jak takie zachowania działają wyniszczającą na psychikę ludzi. W Białej Podlaskiej dzisiaj odsłonięto tablicę, gdzie napisano Polak Polakowi bratem. Tylko jest coraz gorzej. Chamiejemy na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ci ludzie przyjeżdzają do Polski i w miarę chcą zintegrować się z naszym krajem, to nie powinni się obrażać za zwykły mały wpie*dol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mina, Wafik i Nela = Coś dla Ani Mru Mru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda... Prawnik z wykształcenia... Ciekawe co miał z prawa karnego... Podstawowe zasady nie są mi znane. Slowem: pieprzy jak potłuczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nice powinno sie zdarzyc. A co egipcjanie robia w krasnymstawie?czy to tz emigranci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS rządzi niecałe 3 lata i na poważnie wziął się za kaste którą tego chorego prawa broni. Ci rzeczywiście po pierwsze powinni siedzieć ciągle za poprzednie swoje czyny a po drugie powinni siedzieć teraz za recydywa - a są na wolności. To choroba systemu prawnego który PiS konsekwentnie zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Przemo zapłaci za kebsa czy liczy na darmowke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie chcemy was w Polsce”, „Polska dla Polaków”. a ja myślałem,że taka jest ideologia partii PiS?!Ciekawe jakie siły i środki wydeleguję zawezwany na dywanik Komendant KWP,żeby zabezpieczyć wizytę Wojewody w arabskim barze?! Antyteroryści,śmigłowce,drony itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że powstają w Lublinie nowe knajpy z kuchnią ormiańską , gruzińską, hinduską czy arabską. W końcu jest w naszym mieście bardzo dużo zagranicznych studentów. Mogą jeść swoje potrawy jak również mogą sobie dorabiać. Przecież nasi rodacy też spowodowali że w Anglii zaczęły powstawać polskie sklepy i lokale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek, ja też bym się z Tobą wybrał, tylko nie w piątek, bo w piątek nie jem mięsa. A kebeby i w ogóle kuchnię arabską uwielbiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę uważnie przeczytać dwa cytaty z tekstu i wyciągnąć wnioski. Oto one: (...) "Nie chcemy was w Polsce”, „Polska dla Polaków”. – Jeden z chuliganów naubliżał mi, że jestem islamistą i terrorystą, opluł krzyż koptyjski, który stale noszę na szyi – relacjonował pracownik baru (...) (...) – Nie był to atak na tle ideologii rasistowskiej – przekonuje (wojewoda) Czarnek.(...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciasteczka,mniam, nie co te polskie brzuchate,łyse ,ryże karki,seby i adriany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 257 kk: Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły bandycki atak patologii, która szuka tylko zaczepki i pretekst do niej znajdą u każdego. Koptowie to egipscy Chrześcijanie tacy jak my a sam Kościół Koptyjski jest jednym z najstarszych kościołów Chrześcijańskich. Egipt wieki temu został podbity przez arabów - muzułmanów a to właśnie Koptowie są jedynymi potomkami tych prawdziwych Egipcjan. Kto jak kto ale właśnie o Koptach można powiedzieć że są prawdziwymi uchodźcami bo muzułmanie w Egipcie mordują ich od wieków - dzisiaj także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...